Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Klea

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Amvisat e vërteta të Majamit Ribashkimi i sezonit 6 është gati pranë nesh dhe Bravo zbuloi pamjet e këtij viti më 8 shkurt. Me veshjet e frymëzuara nga udhëtimi i aktorëve të këtij sezoni në Meksikë, ka disa shërbime KRYESORE. Edhe kur është e vështirë të pranosh për disa anëtarë të kastit…

Guerdy Abraira

Fristly, Guerdy Abraira, e pamohueshme përrallore si kurrë më parë. Ajo kishte veshur një fustan fildishi pa shpatulla me një të çarë të lartë në këmbë. Ijet dhe gjoksi i zbukuronin perlat që varionin nga rozë në kafe. Fustani dhe bizhuteritë iu besuan stilistes së saj, Celestino Couture, me këpucë nga Gianviti Rossi dhe grim nga Gina Nicole.

Larsa Pippen

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Me një fustan dhe këpucë nga Laura Rudovic dhe bizhuteri nga Laura’s Boutique & Bridal, Larsa Pippen veshi një fustan të zi me një mbështjellës voluminoz dhe të dredhur. Dekolteja e fustanit kishte gjethe me gjelbërim të përhershëm dhe trëndafila të kuq për të komplimentuar diademën e saj dhe, përveç kësaj, një palë vathë në formë kryqi me bizhuteri të kuqe.

Alexia Nepola

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Së treti, Alexia Nepola kishte veshur një fustan prej dantelle, të zi të tejdukshëm me një tren që e ndiqte në këmbët e saj, së bashku me një palë vathë argjendi të varur. Pamja e Alexia ishte ndoshta më bashkëpunuese, me një fustan nga Alessandra Rich, këpucë nga Dolce & Gabanna, bizhuteri nga Wish & Starvin Marvin, flokë nga Stephanie Parizot dhe grim nga Katie Nova. Modesto Abreu dhe Coulson Bingham u vlerësuan si stilistë, me frymëzim / atmosferë të përshkruar si “Moda e pistës së Parisit takohet me vellon me dantellë meksikane”.

Lisa Hochstein

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Prej andej, Lisa Hochstein kishte një fustan të hollë, të thjeshtë të kuq me një të çarë të lartë të këmbës dhe një tren. Ajo u fotografua me një trëndafil, nuanca e kuqe e të cilit përputhej dukshëm me fustanin. Merita për fustanin shkoi për Di Petsa përmes Fwrd, me këpucë nga Rene Caovilla, bizhuteri nga Bvlgari dhe flokë dhe grim nga Barbara Moura. Me Stefani Strnad nëpërmjet Fwrd si stiliste, frymëzimi/vibi u përshkrua si “Elegancë, moderne, fluide”.

Julia Lemigova

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Pamja e Julia Lemigova ishte ndoshta më e guximshmja e grupit, me pantallona leopardi, një korse të zezë dhe një pelerinë me stampa leopardi të ndërthurura me printime lulesh. Me një veshje nga Naeem Khan, këpucë nga Jimmy Choo dhe bizhuteri nga koleksioni i saj vintage, Julia tha se pamja kishte të bënte me “të jesh ti” dhe “[punching] frikën tuaj drejt në fytyrë.”

Dr Nicole Martin

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Dr. Nicole Martin kishte veshur gjithashtu një fustan të kuq të thellë nga ATU Body Couture, duke treguar gungën e saj të foshnjës me një gjerdan argjendi tërheqës dhe bizhuteri të tjera nga Princess Miami Jewelry. Me këpucë nga Aquazurra dhe flokë dhe grim nga Grace Aguado, Nicole tha se “rehatia” ishte qëllimi i saj. “Mund të mos jetë fustani më i mrekullueshëm apo më i këndshëm, por është i rehatshëm. Dhe bizhuteritë e mia janë goxha spektakolare, nuk do të gënjej.”

Kiki Barth

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Duke qëndruar me modelin deri tani, Kiki Barth veshi një fustan tjetër të kuq, me një model kurorë ari rreth belit, dy lule të kuqe në të dyja anët e kokës dhe një vello të zezë mbi ballë. Fustani ishte i Oscar Lopez, me bizhuteri/rripin nga Maxine Denker. Stilistja Tasha Poupee e përshkroi frymëzimin/vibrën si “Mbretëresha e Haitisë takon Meksikën në Shtëpinë e Dolçes”.

Adriana de Moura

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Po për Adriana de Moura? Veterani i Bravo tha: “Pamja ime e ribashkimit ka shumë kuptim për mua”, duke u frymëzuar nga Frida Kahlo. “Arti i saj ishte kaq i fuqishëm dhe unik dhe ajo kapërceu të gjitha vështirësitë dhe paaftësitë e saj dhe e bëri veten një shembull ikonë se çfarë është një grua e fortë.” Fustani i zi me një mbështjellës mëngësh të lidhur në pjesën e pasme i është besuar Milly. Wish mori meritat për kurorën rozë halo dhe bizhuteri të tjera, me këpucë nga Giuseppe Zanotti, flokë dhe grim nga Fidel Alvarez dhe Carole Phillips si stiliste.

Marysol Patton

Pamjet e Ribashkimit të Sezonit 6 të Shtëpisë së vërtetë të Miami

Së fundmi, Marysol Patton kishte veshur një fustan të bardhë me mëngë të gjata nga Michael Fausto me një pjesë gjoksi të artë si rrjetë. Ajo kishte veshur bizhuteritë e saj, këpucë nga Rene Caovilla, flokë nga Julius Michael dhe grim nga Caroline Blanchard.

Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën në 9/8c në Bravo.