Pamjet e ribashkimit të Sezonit 13 të Shtëpisë së vërtetë të Beverly Hills

Klea

Pamjet e ribashkimit të Sezonit 13 të Shtëpisë së vërtetë të Beverly Hills

Me Amvisat e vërteta të Beverly Hills Ribashkimi i sezonit 13 afër nesh, e dinim që pamja do të ishte në shtyp çdo ditë tani. Ashtu si me çdo tufë pamjesh të ribashkimit, ka diçka për të dashur dhe diçka për të urryer.

Bravo e përshkroi pamjen si “magjepsje klasike”, me “të errët” dhe “sensual”. Shikoni ribashkimin e Sezonit 13 të Beverly Hills më poshtë.

Sutton Stracke

Së pari, Sutton Stracke i nisi gjërat me një fustan të thellë blu të errët, një byzylyk ari, një gjerdan zinxhir ari dhe një lule me pamje të çuditshme në qafë. Sutton shpjegoi, “Unë po humbas dhe Schiaparelli hapi javën e modës. Mendoj se është gjithmonë një shfaqje kaq interesante. Ky është një version shumë delikat i Schiaparelli-t dhe ka një lule me një kokërr syri në të… sepse kam nevojë për një sy të tretë.”

Kristal Kung Minkoff

Sezoni 13 i Beverly Hills Ribashkimi Looks - Crystal

Më pas, Crystal Kung Minkoff veshi një fustan të gjelbër mahnitës me një dekolte të thellë dhe modele mahnitëse si gjethe. Për fustanin, Crystal tha: “Ne zgjodhëm stilistin Yannick Machado për njohuritë dhe vlerësimin e tij të gjerë të kulturës kineze, siç pasqyrohet në punën e tij. Vizioni i tij për mua në jeshile dhe citron është padyshim një nga pamjet e mia të preferuara që Dana dhe unë kemi krijuar – si i sofistikuar ashtu edhe romantik!”

Ajo shtoi: “Kur ke një fustan të tillë, pjesa tjetër nuk ka rëndësi. Është kaq spektakolare; është një vepër arti”, duke thënë gjithashtu, “Është padyshim në përputhje me stilin tim, por thjesht e ngritur dhe shumë më glam.”

Kyle Richards

Pamjet e ribashkimit të sezonit 13 të Beverly Hills - Kyle

Kyle Richards kishte veshur një fustan ngjyrë jeshile të errët me mëngë që i rrëshqisnin deri te kyçet. Me flokët e drejtuar, ajo kishte veshur edhe një gjerdan smerald dhe flori, së bashku me unazat dhe vathët e saj.

Erika Jayne

Pamjet e ribashkimit të sezonit 13 të Beverly Hills - Erika

Së katërti, frymëzimi/vibi i Erika Jayne u përshkrua si “Mega Ultimate Grand Supreme”. Ylli i muzikës kishte veshur një fustan vezullues me një stamp delikate me vija kafshësh dhe jastëkë të guximshëm me shpatulla. Ajo i tha Bravo-s se do të shkonte për “Erika Jayne ’80-ta”.

Garcelle Beauvais

Sezoni 13 i Beverly Hills Ribashkimi Looks - Garcelle

Fustani i Garcelle Beauvais gjithashtu shkëlqente, por me një nuancë shumë më të artë. Garcelle e mbajti të thjeshtë në fustanin e saj me mëngë të gjata, në formë, me një atmosferë të përshkruar si “Glamour Classic”.

Dorit Kemsley

Sezoni 13 i Beverly Hills Ribashkimi Looks - Dorit

Duke i dhënë energji të madhe Virgjëreshës Mari, Dorit Kemsley veshi një fustan të kuq që i mbulonte krahët dhe kokën, duke i dhënë asaj një pamje me kapuç. Me vathët e saj të spikatur dhe takat e mëdha, atmosfera e Dorit u përshkrua si “Surrealizëm, modë përpara, pikturë njëngjyrëshe”. Kylie Minogue e bëri e para.

Annemarie Wiley

Beverly Hills Sezoni 13 i Ribashkimit - Annemarie

Një tjetër fustan blu ishte Annemarie Wiley, megjithëse toni i saj ishte më blu mbretëror se ai i Sutton. Me një të çarë të këmbës së lartë dhe taka blu, Annemarie vuri në dukje se donte një pamje “më të lehtë” për ribashkimin. Ajo e përshkruan veshjen si “argëtuese”, “të rehatshme” dhe me “një ngjyrë të këndshme të gjallë”. Disa kanë vënë re se fustani duket identik me atë të Charrisse Jackson Jordan në ribashkimin e Sezonit 7 Real Housewives of Potomac.

Kathy Hilton

Pamjet e ribashkimit të sezonit 13 të Beverly Hills - Kathy

Së fundmi, e ftuara e befasishme e ribashkimit të Sezonit 13 të Beverly Hills, Kathy Hilton, veshi një të brendshme ngjyrë bezhë, duke e mbushur veshjen me një kapelë të shkëlqyeshme argjendi dhe një fund të ngjashëm. Ajo gjithashtu kishte një çantë argjendi me një lule në pjesën e përparme.

Finalja e sezonit 13 të “The Real Housewives of Beverly Hills” transmetohet të mërkurën, 21 shkurt në ora 20:00 në Bravo.