Pamja paraprake e Episodit 4 të Luginës: Kristen e quajtur 'Personi i çmendur'

Klea

Pamja paraprake e Episodit 4 të Luginës: Kristen e quajtur 'Personi i çmendur'

Michelle Lally i përplasur Kristen Doute si një “person i çmendur” në një pamje paraprake për episodin e ardhshëm të Lugina.

Vështrimi i fshehtë vazhdoi aty ku mbaroi Episodi 3 i Sezonit 1. Tensionet ishin në kulmin e të gjitha kohërave gjatë një darke të aktorëve kur Michelle thirri Kristenin për të thënë se ajo ishte një “raciste dhe një republikane”. Jesse Lally gjithashtu kishte fjalë të zgjedhura për ish-yllin e Vanderpump Rules. “Ti nuk ke respektuar mbiemrin tim,” bërtiti ai. “Ne kemi një biznes që e drejtojmë së bashku. Nëse diçka e tillë del jashtë, ju po shkatërroni jetë.”

Në rrëfimin e saj, Michelle u tha producentëve se nuk e kishte të drejtë që duhej të mbronte emrin e saj bazuar në akuzat e Kristen. “Ndihem si një vrimë që më duhet të them, 'Unë nuk jam racist'. Dhe kjo sepse një person i çmendur nuk donte të ndihej më i sulmuar, kështu që vendosi të më sulmonte mua.”

Kristen kërkoi falje për përhapjen e thashethemeve të dëmshme për Michelle Lally në The Valley

Pasi dëgjoi deklaratat e Jesse dhe Michelle, Kristen kërkoi falje për lëndimin që u shkaktoi atyre. “Më vjen shumë keq për ju të dy që reagova ashtu siç bëra dhe madje hapa gojën”, tha ajo.

Kristen u tha kamerave në fund të Episodit 3 se e kuptonte se sa të dëmshme mund të kishin qenë fjalët e saj. “Është gjëja më e keqe në botë të etiketohesh si diçka, e lëre më si racist. Dhe askush nuk e di më mirë se unë sepse më ndodhi mua dhe u anulova.”

Ajo vazhdoi, duke thënë se nuk ishte “krenare” për mënyrën se si e trajtoi ish shokun e saj, Faith Stowers. “Por unë kam mësuar nga gabimet e mia. Këta janë miqtë e mi të ulur këtu; ata e dinë të kaluarën time dhe gjithçka që doja të bëja ishte të merrja pjesët dhe të vazhdoja me jetën time [and] bëhu njeri i mirë.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.