Pamja më e mirë e Reunion RHONJ ndonjëherë

Klea

Pamja më e mirë e Reunion RHONJ ndonjëherë

Jam shumë i lumtur që Amvise të vërteta të Nju Xhersit janë kthyer në ekranin tim të vogël. Midis lidhjeve të njohura që janë ndërprerë, marrëdhënieve të reja dhe ndërrimit të aleancave, shumë po bien. Por meqë jemi vetëm dy episode në sezonin 14, më duhet pak më shumë për të hequr avantazhin. Kështu, për nder të sezonit më të ri, bëra një zhytje të thellë gjatë gjithë viteve për të kuptuar se cilat ishin pamjet më të mira të ribashkimit të Garden State. Tani, paralajmërim i drejtë: ju nuk do ta shihni OG në listën time, dhe kjo është në rregull! Ja çfarë gjeta. Më njoftoni nëse jeni dakord.

Danielle

Më duhej të kthehesha deri në kasafortë për këtë pamje të ribashkimit të Danielle Staub, por zot, ia vlente. Edhe pse kjo mund të mos ketë qenë një nga pamjet më të bukura të Garden State, ishte një përfaqësim i ndershëm i kohës. Në vitin 2010, pjesa e sipërme me shirita dhe fundi i shkurtër me xixëllon ishin brenda. Danielle kishte një thembër si thundra për t'i shtuar dëmtimin, gjë që mund të shihej në të gjithë Hoboken në ato ditë. Ishte gjithë buja në Bregun e Jersey-it dhe veshja sinqerisht bërtiste “New Jersey”, duke e bërë atë një nga pamjet më ikonike të të gjitha kohërave.

Dolores

Pamja e Sezonit 13 të Dolores Catania-s më mahniti. Në fakt më la nofullën në dysheme kur ajo doli me vals në skenë. Në vend që të shihja muskujt e Nju Xhersit përpara meje, pashë një prima balerinë që po shkonte në natën e saj të madhe. Dolo ecte me qetësi teksa përqafoi kthesat e saj me fustanin e mëtrik. Fustani erdhi nga Jovani (Po, ai JOVANVI!) Dhe ishte mirë që Dorinda Medley t'ia huazonte stilisten e famshme të veshjeve një gruaje shtëpiake nga tre shtete. Asgjë nuk mund ta zbriste Dolores nga reja e saj, sepse ajo dukej aq mirë.

Dolores zakonisht vesh rroba shumë të ulëta dhe kurrë nuk e tejkalon. Stili i nënës së dy fëmijëve është i lehtë për t'u admiruar, dhe ajo shpesh vesh çdo fustan me klas. Edhe pse Dolores teknikisht nuk është ylli i spektaklit, ajo shpesh shkëlqen pa pasur nevojë të bëjë shumë, duke bërë që shumë prej femrave të kenë xhelozi për shijen e saj.

Melisa

Pre Melissa Gorga's i supozuar operacioni i hundës, Sezoni 4 tregoi nënën e tre fëmijëve në një mini me dy ngjyra. Mes supit rozë dhe floriri të balerinës, fustani sapo ka dalë. Sezoni 4 ishte shumë përpara të gjitha skuadrave kryesore të glam-it dhe tregoi Melissa në bukurinë e saj natyrale. Me një rrip të artë me shkëlqim dhe dekolte prej ditësh, Melisa ishte mahnitëse. Fustani ishte i stolisur me temina dhe edhe pse dukej sikur Mel mund të kishte qenë pothuajse i ngjashëm me Teresa Giudice, kunata e kishte veshur më së miri.

Gjatë viteve, Missy G ka provuar pak nga çdo gjë. Në disa nga ribashkimet e saj të para, ajo zgjodhi të shkonte në biznes casual me një qafë të ekuipazhit. Për sezonin 5, Melissa veshi një fustan koral me një të çarë të lartë deri në këmbë.

Margaret

Themeluesja e Macbeth Collection gjithmonë shfaqet dhe shfaqet, kështu që ka kuptim që kishte një kravatë për pamjen e saj më të mirë. Margaret Josephs tronditi ribashkimin e sezonit 9 me një jumpsuit mahnitëse. Fashionistet vendosën të imitojnë etiketën e saj nga i njëjti sezon: “Njëra anë do t'ju bëjë të qeshni dhe njëra anë do t'ju bëjë të qani”. Veshja ishte me dy ngjyra dhe ngjyrat e gurëve të çmuar zbuluan tiparet natyrore të Margaret. Silueta gjithashtu përqafoi Margen në të gjitha vendet e duhura.

Sezoni 13 tregoi Margaret me një fustan blu të errët me flokët e saj bjonde platin në një topuz të lartë. Tyl në pjesën e poshtme shtoi një dimension shumë të nevojshëm, ndërsa korse në pjesën e sipërme tregonte një ndjenjë sofistikimi. Nëse do të kisha një vend që më kërkonte të isha kaq i zbukuruar, mund ta kisha vjedhur këtë pamje.

Me një të tillë fishekzjarre Sezoni 14 përpara, mezi pres të shoh se çfarë do të sjellin zonjat në ribashkim këtë vit. Këtu shpresojmë që të gjitha veshjet të vdesin.

Transmetoni sezonet e mëparshme të Real Housewives of New Jersey në Peacock.