Pamja më e mirë e Reunion House Verore ndonjëherë

Klea

Pamja më e mirë e Reunion House Verore ndonjëherë

Kush e dinte se ne përfundimisht do të shikonim Shtëpi verore të hedhura si frymëzime të modës? Kur seriali u transmetua për herë të parë në 2017, grupi ishte thjesht 20-30-vjeçarë të zakonshëm që ndoshta blinin në dyqanet ku ndodheshin thjesht të vdekshmit. Nuk kishte dyshim se ata ishin më të relaksuar me modën e tyre. Më pëlqeu ndjesia elegante bregdetare e gjithçkaje prej liri, fustanet verore të lirshme dhe pantallonat e shkurtra kaki.

Por me kalimin e stinëve, shija e tyre ka ndryshuar në mënyrë dramatike. Meqenëse shumë prej anëtarëve të kastit po bëhen influencues të modës, nuk është çudi që gjysma e shikuesve po mbarojnë për të blerë bluzën e saktë Zara për t'u veshur. Pra, kur bëhej fjalë për ribashkimet, nuk ishte çudi që grupi e gozhdoi çdo pamje në mënyrë perfekte. Disa po bëjnë më mirë se të tjerët. Secili anëtar i kastit kishte një moment të vetin. Por këtu janë të preferuarat e mia.

Alex Wach

Edhe pse Alex Wach ishte një mrekulli me një goditje, trajneri na dha rreshta si “Ai është Honda Civic i burrave”. Pra, ai do të mbajë gjithmonë një vend në zemrën time. Zakonisht, burrat vijnë në ribashkime dhe anashkalohen për veshjen e tyre. Por gjatë sezonit 6, Alex u shfaq dhe u shfaq. Stili Hamptons është i njohur për skemat e tij të ndritshme dhe pastel të ngjyrave të përziera me nuancat e livandës dhe blusë së oqeanit. Alex dukej më i dobët me këpucët e tij Steve Madden, pantallonat e bardha të qarta dhe xhaketën e darkës. Nuk kishte asgjë për të mos pëlqyer dhe unë isha e fiksuar pas pamjes.

Danielle Olivera

Unë po kthehem shumë për këtë veshje, por Danielle Olivera u vra në pamjen e saj të ribashkimit. Tregimi u zhvillua në skenën “Watch What Happens Live” dhe ndërsa pjesa më e madhe e kastit e humbi pikën, Danielle bëri përshtypje me një pamje të vjetër glam të Hollivudit. Guxoj të them që prej atëherë nuk më ka pëlqyer asnjë veshje. Dizajneri i aplikacionit kishte veshur një fustan rozë të butë, i cili u ul nga supet. Danielle i veshi flokët me kaçurrela të buta, të cilat dukeshin madhështore. Dani, do të më duhet më shumë për këtë pamje dhe më pak për maninë e kaubojve për këtë ribashkim të ardhshëm, mirë?

Lindsay Hubbard

Ky look i ribashkimit të sezonit 6 ulëriti Let it Go to me, por dreqin, nuk mund ta kaloja këtë pamje të mbretëreshës së akullit që vjen. Lindsay Hubbard dukej e mrekullueshme me fustanin blu të akullnajave që shkëlqente nën drita. Grimi i saj kishte shumë më pak kontur, flokët e saj biondë shkëlqenin dhe ajo dukej … e lumtur. Më mungon kjo Lindsay kështu që ja ku shpresoj që ajo të kthehet!

Unë gjithashtu doja t'i jepja Lindsay një përmendje nderi për pamjen e saj me jumpsuit të sezonit 5. Guruja e PR u shokua me një jumpsuit të verdhë të ndezur me flokun e saj lob. Edhe një herë, zgjedhja e ngjyrës bëri që lëkura dhe fytyra e saj të shfaqeshin! Veshja nuk ishte e tepruar si disa vite të tjera dhe thjesht funksionoi aq mirë me temën.

Paige DeSorbo

Paige DeSorbo duket gjithmonë mahnitëse. Por sezoni 6 vërtetë më fitoi me atmosferën e saj të plazhit dhe neoni. Influencuesja e modës kishte veshur një bluzë të bardhë të prerë dhe një fund të verdhë të hollë dhe të gjatë që ndalonte pikërisht mbi kyçet e këmbës. Flokët e saj me pamje të lagur komplimentonin gjithë situatën e pushimeve tropikale që ajo kishte kaluar.

Kyle Cooke

Shakaxhiu i grupit, Kyle Cooke, me të vërtetë e rriti lojën e tij kur bëhej fjalë për pamjen e ribashkimit të Sezonit 5. Përpara se barbuni të merrte të gjithë estetikën e tij, Kyle u pastrua mjaft mirë. Për këtë ribashkim, themeluesi i Loverboy kishte veshur një xhep këmishë dhe një katror – kaq i zbukuruar! Kyle kishte veshur chino blu të kaltër, një xhaketë darke gri paisley dhe një buton rozë të lehtë. Nuk i urreja as mokasat e tij prej kadifeje, të cilat i vishte pa çorape. Burri dukej i mprehtë; cfare mund te them!?

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.