Pallua Drops Love Island USA Pamja e parë e mikpritëses Ariana Madix

Klea

Pallua Drops Love Island USA Pamja e parë e mikpritëses Ariana Madix

Sikur Ariana Madix nuk ka mjaftuar tashmë, ajo së shpejti do të jetë mikpritëse Ishulli i Dashurisë në SHBA Sezoni 6. Raportet për koncertin e ri pritës të Ariana-s datojnë që nga marsi.

“Këtë verë, unë do të tregtoj kopsat e diamantëve me bikini,” u tha Ariana fansave pas publikimit të raporteve. Ajo gjithashtu iu referua lajmit si “një bombë”. Ndërsa ishte një surprizë, si vetë një fanse e vjetër e Love Island, Ariana ishte ndoshta zgjedhja perfekte si drejtuese e re e emisionit.

Sigurisht që edhe para se të zgjidhej Ariana, ajo u shfaq si e ftuar vetëm disa muaj pas Scandoval. Gjithçka që ra në sezonin 10 të Vanderpump Rules e katapultoi Arianën deri në këtë pikë.

Detajet për Season 6 të Love Island USA

Më 7 maj, Peacock lëshoi ​​​​një deklaratë për shtyp duke promovuar pozicionin e ri të Arianës në Love Island. “I organizuar nga personaliteti i dashur televiziv Ariana Madix, sezoni 6 i fenomenit kulturor hit LOVE ISLAND USA shfaqet ekskluzivisht në Peacock duke filluar të martën, 11 qershor në orën 18:00 PT/21 ET me episode të reja gjashtë ditë në javë.”

Njoftimi për shtyp konfirmoi gjithashtu se “Komediani i preferuar i fansave Iain Stirling do të ripërsërit rolin e tij si transmetuesi ikonë për sezonin e ri”. Në të njëjtën ditë, Peacock publikoi edhe një video me Arianën. Pamja e parë pa Arianën të ulur në shtrat me një tekst, duke e ftuar atë të organizonte konkursin e realitetit.

Sa i përket detajeve mbi këtë sezon, Peacock njoftoi: “I vendosur në Fixhi, sezoni 6 do të shfaqë një vilë të re plot gjallëri, duke përfshirë një Casa Amor pikante dhe një Hideaway të paharrueshme. Banorët e ishullit do të përballen me më shumë dramë se kurrë më parë me zbulime mahnitëse, sfida të reja çiftesh dhe madje edhe disa të ftuar surprizë.” Dhe, sigurisht, shikuesit do të kishin mundësinë të votonin.

Edhe një herë, sezoni 6 i Love Island do të shfaqet premierë të martën, më 11 qershor në Peacock.