Paige Desorbo zbulon 'luftën më të madhe' me Craig Conover

Klea

Paige Desorbo zbulon ‘luftën më të madhe’ me Craig Conover

Paige DeSorbo dhe Craig Conover prej dy vitesh po ecën fuqishëm dhe në sy të publikut jo më pak. Ata u takuan gjatë xhirimeve të Summer House dhe Paige u shfaq në shfaqjen e Craig, Southern Charm.

Ata janë ende në distanca të gjata, me yllin e Summer House me qendër në NYC dhe Craig në Charleston. Ata nuk bien dakord se kur duhet të hedhin hapin tjetër në marrëdhënien e tyre. Paige nuk është gati të largohet nga Nju Jorku, ndërsa i dashuri i saj shpreson të fejohet deri në fund të vitit.

Diskutimet e tyre për këtë çështje u filmuan për të dy shfaqjet përkatëse të realitetit televiziv Bravo dhe fansat janë të njohur me këtë çështje. Por interesant është se kjo çështje nuk është çështja më urgjente mes tyre.

Paige bën shaka se ajo “krijoi një përbindësh”

Në një intervistë ekskluzive me The Messenger, Paige zbuloi se për çfarë luftojnë me të vërtetë ajo dhe Craig.

“Kurrë nuk e kam menduar se do ta thosha këtë ndonjëherë në jetën time, por një nga grindjet tona më të mëdha është për glam”, tha Paige. “Unë marr kohën e caktuar, e cila është një orë e gjysmë. Unë gjithmonë i them atij: ‘Do t’ju duhen pesë minuta. Qetësohu.’ Atij i pëlqen të ketë një kohë 30-minutëshe [slot] i rezervuar, sepse dëshiron të ndihet i përkëdhelur. Po vjen vërtet mes neve të dyve dhe nuk e di nëse do të ndalet.”

Epo, kjo është një çështje urgjente. Por duket se dyshja ia ka dalë t’ia dalë, me pak humor NY për të cilin njihet Paige.

“Do të ishte vërtet e markës nëse do të ndaheshim për shkak të glamit. Nuk do të zemërohesha për këtë!” Paige u shtua.

Kontribuesja e modës shtoi se ajo “krijoi një përbindësh!” në atë që Craig filloi të kënaqej me fytyrën dhe “luksin” pas takimit me Paige.

“Unë do të filloj një biznes,” tha ajo me shaka. “Dërgo të dashurin tënd në apartamentin tim për dy muaj dhe unë do ta fshij në formë!”

Me afrimin e festave do të ketë më shumë mundësi për të treguar glamin. Por shpresojmë se Craig nuk do të jetë inatosur për të marrë fundin e shkurtër të shkopit. Për fat të mirë për Paige, kjo është “koha e tij e preferuar e vitit”.

Catch Southern Charm, të enjten në 9/8c në Bravo.