Paige DeSorbo reagon ndaj heqjes së emrit në ribashkimin e sezonit 9 të Southern Charm

Klea

Paige DeSorbo reagon ndaj heqjes së emrit në ribashkimin e sezonit 9 të Southern Charm

Paige DeSorbo duket si një anëtare e nderit e kastit të Southern Charm, për shkak të afërsisë së saj me Craig Conover. Dhe a nuk e dimë se i gjithë kasti është, në këtë pikë, i përbërë nga të dashurat dhe ish-të dashurat e së kaluarës (Austen Kroll dhe/ose Shep Rose)?

Kontribuesja e modës mund të mos dëshirojë të jetë pjesë e kastit të Charleston, por sigurisht që ajo është përfshirë nga shoqëria romantike. Dhe emri i saj doli në pjesën e parë të Ribashkimit të Sezonit 9.

Kjo bëri mjaft ndikim që banori i NYC zgjodhi të përgjigjet në mediat sociale. Dhe sensi i saj infektiv i humorit u shfaq, natyrisht.

Ylli i Shtëpisë Verore bën shaka për sasinë e kohës që kalon në shtrat

Filloi pasi një klip nga Ribashkimi i Sezonit 9 u publikua nga rrjeti Bravo. Gjatë shikimit të fshehtë, Shep sugjeroi që Craig ta mbante lidhjen e tij jashtë kamerave në çfarëdo mase që mundi, akuza që ai i quajti “strategjike”.

Craig mohoi se koha e kufizuar e ekranit të Paige ishte llogaritur. Përkundrazi, e dashura e tij zgjodhi të humbasë ngjarjet me kastin sepse nuk donte të përzihej me dramën. Dhe kush mund ta fajësojë atë, pasi Taylor Ann Green e akuzoi atë për tradhtinë e të dashurit të saj?

Përveç kësaj, çifti kishte “disa përvoja me Shepin që nuk ishin aq të mira”, shpjegoi Craig. Ai shtoi se si rezultat, Paige “me të drejtë” u mbajt larg nga ngjarje të caktuara grupore.

“Por nuk mund të them se nuk ka pasur një ose dy herë që Paige shkoi në dhomën e saj të gjumit dhe tha: “Unë nuk dua të merrem me grupin tani,” zbuloi themeluesi i Sewing Down South. .

Adhuruesit e Shtëpisë Verore do ta dinë se sa shumë i pëlqente Paige të rrinte në shtrat, veçanërisht nëse funksiononte si një mjet për të shmangur dramë.

Dhe Bravolebrity i hodhi poshtë zakonet e saj famëkeqe të gjumit për hir të të qeshurit.

“Një gjë për mua, unë jam në shtrat”, ka komentuar Paige në postimin në Instagram nga Bravo.

Queens of Bravo, një llogari fansash, e vazhdoi komentin duke e rishpërndarë atë në Instagram me mbishkrimin, “Paige ka një markë dhe të qëndrueshme”. Ylli i Shtëpisë Verore u hodh përsëri në seksionin e komenteve të premten dhe shkroi, “Ohhhh vetëm prisni”.

Ky shmangie nuk është një shenjë e mirë për shpresën e Craig që Paige të afrohet me miqtë e tij në Charleston. Le të shohim se çfarë zbulon pjesa tjetër e ribashkimit.

Ndiqeni Southern Charm të enjteve në 8/7c në Bravo.