Paige DeSorbo nuk mund të flasë për shtëpinë e verës në podcast

Klea

Paige DeSorbo nuk mund të flasë për shtëpinë e verës në podcast

Paige DeSorbo Së fundmi ndau disa mendime rreth bashkë-yjeve të saj në podcast-in e saj Shtëpi verore alum/bashkëprezantuese Hannah Berner. Edhe pse Kyle Cooke e ka quajtur shfaqjen e saj një podcast “budalla” në të kaluarën, Paige nuk ishte shumë e shqetësuar kur e solli atë në “Summer House: After Show” në maj.

Ndërsa diskutonte komentet për gruan e tij Amanda [Batula]rolin e ‘s në Loverboy, Kyle hodhi pak hije në podcast të Paige. “E pashë, nuk mendova asgjë për të, [and] kaloi ditën time, “tha Paige. “Dhe më pas pata kaq shumë DM… Isha sikur, prisni, nuk e di nëse kjo është vërtet e trishtueshme apo sikur nuk më intereson. Kyle nuk ka menduar kurrë asgjë për podcast-in tim që nga dita kur e filluam atë.”

Mbrojtës i përmbajtjes së tij, Bravo nxitoi të lëshojë një dekret: “Mos fol për Shtëpinë e Verës”. Për të cilën Paige u përgjigj: “Ne nuk donim gjithsesi.”

Asnjë nga aktorët nuk është “shumë mbështetës”

Në Summer House, Paige ishte dashamirës ndaj nevojës së Amandës për një projekt të sajin, diçka tjetër përveçse thjesht të mbështeste biznesin Loverboy të burrit të saj. Kyle kundërshtoi ndërhyrjen e Paige në çështjet e tyre, sepse ajo nuk e kuptonte botën e biznesit.

“Unë nuk pres që dikush që bën një podcast ta kuptojë këtë,” tha ai. “Kjo nuk është një goditje ndaj askujt në ekonominë e krijuesve/ndikuesve, por është një lojë krejtësisht e ndryshme e frikshme me top.”

Në episodin e 7 qershorit të podcast-it Chicks in the Office, Paige u tha prezantuesve Ria dhe Fran, “[Kyle] nuk e mbështeti shumë kur filluam për herë të parë, sepse askush në Bravo nuk kishte podkaste si ne.”

“Unë kurrë nuk ia sjell askujt Skuadrën Giggly,” vazhdoi Paige. “Pra, duke e dëgjuar të thoshte se ishte më shumë si … hera e parë tjetër [women] të cilët kanë podkaste [and] kjo është karriera e tyre si, ‘Prit, çfarë dreqin?'”

Edhe pse anëtarët e tjerë të kastit të Summer House nuk janë përkrahës, Paige konfirmoi se Amanda e dëgjon dhe shpesh i dërgon mesazhe asaj për Giggly Squad, duke i thënë: “E kuptoj, po ia del shumë mirë”.

“Unë mendoj se ajo bleu edhe një xhup apo diçka tjetër,” shtoi Paige. “Ajo është një shoqe e vërtetë e mirë.”

Të gjitha episodet e Summer House tani po transmetohen në Peacock.