Paige DeSorbo mbron Kyle Cooke mbi akuzat e Carl Radke

Klea

Paige DeSorbo mbron Kyle Cooke mbi akuzat e Carl Radke

Nëse ka një yll të Shtëpisë Verore që do të hedhë poshtë pretendimet e bëra nga Lindsay Hubbard, ai është Paige DeSorbo. Kjo u bë e qartë në ribashkimin e sezonit të 7-të, kur dy zonjat u grindën për shumicën e temave që u ngritën.

Sa i përket temës së Karl Radke duke hedhur Lindsay në shtator 2023, disa muaj para dasmës së tyre të planifikuar, Paige po bën sërish deklarata që bien ndesh me ato të publicistit profesionist. Dhe kontribuesja e modës po mbron edhe shoqen e saj Kyle Cooke në proces.

Prisni të merrni “historinë e plotë” kur të transmetohet sezoni 8 i Summer House

Pasi Lindsay vuri në dyshim rolin e Kyle si miku më i mirë i Carl dhe sugjeroi që themeluesi i Loverboy ishte në veshin e ish të fejuarit të saj, duke e manipuluar atë kundër marrëdhënies, Paige vendosi të fliste kundër akuzës. Fansat do ta kenë parë Kyle duke shprehur shqetësime për marrëdhënien me Kyle në sezonin 7. Por a ishte e mjaftueshme për të shkaktuar prishjen e tij?

Tema u ngrit në një intervistë të fundit me Us Weekly. Paige u pyet nëse mendonte se kishte “ndonjë të drejtë që Kyle t’i futej Carl-it në vesh”.

“Absolutisht jo.” ajo u përgjigj para se të vazhdonte të këndonte lavdërimet e Kyle si një e besuar e ish-VP-së Loverboy. Sigurisht, vlen të theksohet se dy yjet e Summer House kanë mbetur miq pavarësisht vendimit të Carl për t’u larguar nga Lindsay.

“Unë mendoj se Carl ka një mik më të mirë. Dhe Carl shfryn për mikun e tij më të mirë dhe shoku i tij më i mirë i jep atij këshillat që do të bënte një miku më i mirë, “vazhdoi Paige.

Siç kanë përmendur yjet e tjerë të Shtëpisë së Verës, fansat do të marrin shumë përgjigje nga pamjet e sezonit 8, që thuhet se do të ketë premierë në fillim të vitit 2024. Paige e konfirmoi sugjerimin në intervistën e saj.

“Unë mendoj se ju patjetër do të shihni se çfarë çoi në atë që ne të gjithë e dimë qartë se çfarë ndodhi verës. Dy muaj më parë. Do t’i shihni të brendshmet dhe daljet si gjithmonë. Ju do të shihni çiftet dhe do të shihni se si të gjithë ndërveprojnë me njëri-tjetrin. Kështu që unë mendoj se do ta kuptoni historinë e plotë,” shpjegoi ajo.

Sezoni 8 i Summer House thuhet se do të ketë premierë në fillim të vitit 2024.