Paige DeSorbo

Klea

Paige DeSorbo i përgjigjet akuzave për mashtrim të Taylor Ann Green

Paige DeSorbo i përgjigjet akuzave për mashtrim të Taylor Ann Green

Paige DeSorbo adresoi një thashetheme të hedhur nga Taylor Greene gjatë premierës së episodit të sezonit 9 të Sharmi jugore cila e akuzoi atë për tradhtinë e të dashurit, Craig Conover.

Paige DeSorbo

Shtëpi verore ylli foli për akuzën gjatë një paraqitjeje në episodin e 7 tetorit të podcast-it të Scheana Shay, Scheanaigans with Scheana Shay.

Paige DeSorbo vuri re ndërveprimin e ndezur ndërmjet Craig dhe Taylor paraqitur në episodi i parë i sezonit 9. Shkëmbimi emocional përfundoi me Taylor duke pyetur – “Po vajza jote që të tradhton?”

Paige DeSorbo

Pejxh pohoi se Taylor nuk besonte sinqerisht se ajo kishte tradhtuar Craig, duke vënë në dukje — “Mendova se ishte disi qesharake që ajo do ta hidhte jashtë. Sepse edhe mënyra se si ajo e tha – zëri i saj ishte, si, i zvarritur, ashtu si, edhe ajo nuk e besonte.”

Paige DeSorbo

Pejxh pretendoi se Taylor e bëri këtë pretendim përpara se kamerat të kapnin shkëmbimin dramatik.

“Padyshim që kisha dëgjuar para xhirimeve të asaj dite. Ajo e kishte thënë këtë për mua disa muaj më parë dhe njerëzit u kthyen dhe më thanë, “shpjegoi ylli i realitetit. “Dhe sinqerisht, instinkti im i parë ishte, ‘Oh zot, por si kush? E dini, a është ai nxehtë? A është ai i pasur? Jam shumë i emocionuar për mua.’ Por nuk më interesonte vërtet. Unë nuk jam aq i afërt me të për të thënë: “Kjo është shumë e keqe nga ana juaj”. Mua nuk më interesonte fare.”

Taylor, 28, ndau se ajo e kishte “dëgjuar” atë Pejxh ishte përfshirë me një burrë tjetër në “BravoCon vitin e kaluar”, në tetor 2022, gjatë një paraqitjeje në tetor 2023 në “Watch What Happens Live”.

Sharmi jugor

Taylor tha – “E përsërita dhe jam penduar për këtë.”

Gazeta raportoi se Taylor pretendoi se ajo “kishte një bisedë” me Pejxh dhe Craig, gjatë së cilës ajo pranoi se kishte “përsëritur thashethemet” ndërsa ishte në një debat për ish-in e saj, Shep Rose, dhe mosbesnikërinë e tij të supozuar gjatë marrëdhënies së tyre.

Austen Kroll

Taylor shpjegoi — “Unë thjesht thashë, ‘Shiko, më fal. Ishte një thashethem dhe unë e përsërita thashethemet në një moment shumë të lënduar dhe të pambrojtur.’ Dhe përsëri, ajo kthehet tek ajo, ‘Lëngo njerëzit. Lëndojnë njerëzit.’ ‘Ti me lendove, Craig. Pra, unë do të të gërmoj prapa.”

Austen Kroll

Craig peshoi në dramën muajin e kaluar ndërsa u shfaq në podcast “Chicks in the Office”. Ai e pranoi këtë Taylor ishte “me të vërtetë e lënduar” kur ajo hodhi akuzën rreth Pejxh.

Themeluesi i “Sewing Down South” gjithashtu zbuloi se ai e trajtoi situatën me prodhuesit.

“Shiko, ka disa kompani prodhimi atje që do të kishin drejtuar me të si një qen me kockë. Dhe për fat, tonat nuk e bënë”, shpjegoi ai. Unë thashë: ‘Djema, kjo nuk ia vlen për ne nëse kjo do të bëhet një fushatë shpifjeje kundër Pejxh.’”

Craig Conover

Craig shtoi se fillimisht nuk e kishte treguar Pejxh për ndërveprimin e tij të pakëndshëm me Taylor sepse ai donte që ajo të vazhdonte xhirimet e serialit Bravo.

Ai shpjegoi — “Nuk i thashë menjëherë sepse nuk doja që ajo të ishte si, ‘Epo, mirë, nuk do të vij të filmoj shfaqjen tënde me këto vajza që nuk i njoh.’ Por, jo, i thashë dhe ajo qeshi, për fat. Por ajo tha: ‘Epo, nuk do të zihem me Taylor më.”

Pejxh

Sharmi jugor transmetohet të enjten, në orën 21:00 ET, në Bravo.