Paige DeSorbo feston komedinë speciale të Hannah Berner Netflix

Klea

Paige DeSorbo feston komedinë speciale të Hannah Berner Netflix

Paige DeSorbo dëshmoi gjatë ribashkimit të fundit të Summer House se ajo është shoqja që të gjithë duan dhe meritojnë t’i mbështesin në jetën e tyre. Ajo kurrë nuk ka frikë të shkojë me një burrë në mbrojtje të miqve të saj – Amanda Batula dhe Ciara Miller e dinë mirë këtë. Paige është aty për të mirën, të keqen dhe të shëmtuarin, dhe ajo vazhdon ta provojë këtë.

Siç thamë, Paige nuk po lufton gjithmonë vetëm në mbrojtje të miqve të saj. Ajo është gjithashtu atje për të festuar fitoret e tyre gjithashtu. Pra, kur Summer House shap Hannah Berner Kohët e fundit njoftoi specialen e saj të ardhshme në Netflix të quajtur “We Ride At Dawn”, Paige ishte në krye dhe në qendër për të brohoritur për mikeshën e saj gazmore.

Paige është një vajzë vajzash

Hannah ka postuar në Instagram një video ngacmuese për komedinë e ardhshme. Paige nuk u shmang nga postimi i shoqes së saj në komente. “NE HËROJMË NË AGIM B*TCH”, ka shkruar ajo në një koment. “Unë po bërtas,” tha ajo në një tjetër. E shihni se çfarë nënkuptojmë? Paige është vajza më e mirë e vajzave.

“Unë nuk mund të ndaloj së shikuari dhe duke qarë,” shkroi Paige në një koment të tretë (ndoshta nga komoditeti i shtratit të saj). Bravolebs të tjerë nxituan ta uronin Hannah-n në komente, por (pa çudi) asnjë nga ekuipazhi i Summer House. James Kennedy, Gizelle Bryant, Scheana Shay, Stassi Schroeder dhe Erin Lichy festuan të gjithë njoftimin e Hannah në komente. Megjithatë, asnjë nga komentet nuk ishte aq entuziast sa ai i Paige, që është një reagim i vështirë për t’u mposhtur. Ndonëse nuk jemi të tronditur që Paige fitoi mundësinë për të mbështetur publikisht shoqen e saj më të mirë/partnerin e podcast-it, është freskuese të shohësh se sa autentike është ajo kur bëhet fjalë për të dashuruar miqtë e saj. Reality TV mund të përdorë më shumë miq si Paige.