Omarosa thotë se është shumë e zënë për t'u bashkuar me amvise reale

Klea

Omarosa thotë se është shumë e zënë për t'u bashkuar me amvise reale

Amvisat e vërteta të Potomac po kalon nëpër një ndryshim të raportuar të kastit. Nëse je në mesin e fansave që shpresojnë të shohin Omarosa nga The Celebrity Apprentice, më mirë të vazhdosh të ëndërrosh.

Ylli i realitetit televiziv, i njohur për grindjet e saj ikonike me Piers Morgan, LaToya Jackson dhe Tanisha Thomas të Bad Girls Club, ka të ngjarë të shkaktojë telashe me kastin aktual. Megjithatë, ajo i tha TMZ se është shumë e zënë për t'iu bashkuar ekskluzivitetit të hitit.

Konkurrentja e House of Villains shpjegoi se nuk do të ishte në gjendje të filmonte ndërsa studionte për drejtësi në Universitetin Jugor në Luiziana. Ish-punonjësja e Shtëpisë së Bardhë tha se nuk është kundër mbajtjes së një flauti në të ardhmen. Megjithatë, koha duhet të jetë e duhura.

Kush do të kthehet për sezonin e ardhshëm të RHOP?

Pjesa 1 e ribashkimit të sezonit 8 të RHOP u transmetua më 31 mars. Vëzhguesit panë vazhdimin e mishit të viçit të Gizelle Bryant me Candiace Dillard Bassett. Pas dy sezonesh kthimi dhe kthimi me gjysmën e Banditëve me Sytë e Gjelbër, Candiace u përkul para përfundimit të sezonit.

“Ndërsa nis një kapitull të ri pas gjashtë vitesh të jashtëzakonshme me The Real Housewives of Potomac, jam i mbushur me mirënjohje për miqësitë pasuruese, rritjen personale dhe momentet e introspeksionit që kanë përcaktuar këtë udhëtim,” tha Candiace.

Ajo vazhdoi, “Me një vorbull mundësish dhe përgjegjësish të reja në pjatën time, kam vendosur të bëj një pushim nga RHOP.”

Duke folur për GEB, thashethemet gjithashtu thanë se Robyn Dixon do të hiqej pas sezonit të 8-të. Fansat kanë vazhduar t'i mbajnë këmbët e saj nga zjarri pasi fshehu problemet e saj martesore me Juan Dixon gjatë një sezoni të mëparshëm.

Sipas të sapoardhurit Nneka Ihim, do të ishte “e mençur ta mbash” Robyn për një sezon tjetër. “Unë sinqerisht dhe sinqerisht e dua Robin. Ajo është një person fenomenal, është një shoqe e madhe”, tha Nneka.

Real Housewives of Potomac vazhdon të dielave në orën 8/7c.