Olivia Flowers e Southern Charm e quan RHOBH Star Crystal Kung Minkoff 'të vrazhdë'

Klea

Olivia Flowers e Southern Charm e quan RHOBH Star Crystal Kung Minkoff ‘të vrazhdë’

Sharmi jugor yll Olivia Flowers kaloi një kohë interesante në BravoCon. Në pjesën më të madhe, Bravolebs bëri bujë në kongres dhe të gjithë ishin në sjelljen e tyre më të mirë. Por kjo varet nga kë pyesni. Dhe nëse pyet Olivian, ajo nuk e ka problem t’ju tregojë se kush mund të ketë nevojë për një rregullim qëndrimi.

Ajo u përplas me një anëtar të Amvise të vërteta të Beverly Hills cast dhe nuk shkoi aq mirë. Ndërsa Olivia kishte probleme me yllin RHOBH, ylli i RHOBH kishte probleme me disa të tjerë. Kristal Kung Minkoff, a je emëruesi i përbashkët këtu? Queens of Bravo ndau lugën.

Më në fund u zgjua Kristali?

E gjora Olivia ka nevojë që njerëzit të sillen mirë me të pas trazirave që ka kaluar këtë vit, por mendoj se Crystal nuk ishte ai. Megjithatë, Crystal ishte gjithashtu në BravoCon duke thënë se “kaq shumë” Bravolebë ishin të këqij për të në këtë ngjarje. Javën e kaluar, Crystal i tha E! Lajmet “Është tronditëse” se sa njerëz kishin personalitete të këqija.

Crystal tha, “Unë nuk do të them asnjë emër”, por Olivia nuk kishte asnjë problem me të. Queens of Bravo ndau përgjigjen e Olivias me mbishkrimin, “Jo kjo rrëmujë #RHOBH x #SouthernCharm”. Olivia mendon se Crystal mund të ketë disa tipare të karakterit të saj për të trajtuar. Pak më vonë, ikona e Real Housewives of Dubai Chanel Ayan erdhi për të mbrojtur Crystal me postimin e saj në mediat sociale dhe Queens of Bravo e kapi edhe atë.

Chanel shkroi, “Crystal është aq i bukur dhe i sjellshëm dhe shumë mbështetës sa nuk i besoj këto marrëzi.” Duke lënë mënjanë të gjitha këto, kjo është një nga të paktat herë që Crystal ka qenë në qendër të vëmendjes për ndonjë gjë tjetër përveçse të qenit subjekt i shqetësimit të Jeff Lewis.

Ju mund të kapni më shumë për Crystal dhe qëndrimin e saj të supozuar kur Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në mbrëmje në 8/7c në Bravo.