Nofulla duke rënë Bravo Reunion Looks

Klea

Nofulla duke rënë Bravo Reunion Looks

Shumica e shfaqjeve në Bravo janë të njohur për dramën e tyre dhe zgjedhjet e tyre të modës mes anëtarëve të kastit. Ekskluziviteti i Real Housewives ka sjellë gjithmonë nxehtësi në lidhje me stilin e të gjithëve, si dhe kastin e ri të Vanderpump Rules. Ndërsa shfaqjet e tjera, si Summer House, e kanë mbajtur atë mjaft të rastësishëm, kasti i Southern Charm është veshur ndonjëherë sikur të ishte duke marrë pjesë në një ballo debutuese.

Disa nga zgjedhjet e veshjeve zgjidhen me ndihmën e një stilisti profesionist, ndërsa personalitete të tjera Bravo veshin atë që i bën të ndihen mirë. Sido që të jetë, ka pasur disa pamje të mrekullueshme të ribashkimit të Bravo gjatë viteve, dhe ndërsa buxheti është rritur për çdo serial, po ashtu janë rritur edhe zgjedhjet e rrezikshme të kastit.

Por kur një yll godet në shtëpi me një zgjedhje veshjeje, ata do ta dinë për këtë për shkak të reagimeve pozitive në mediat sociale.

Ariana Madix

Me zemër të thyer, Ariana Madix nga Vanderpump Rules nuk kishte zgjidhje tjetër veçse të gjente fustanin perfekt të hakmarrjes për specialen e ribashkimit të sezonit 10. Baristi mahniti me një fustan të kuq që kishte prerje përgjatë bustit. Ariana e ruajti qetësinë dhe e la fustanin të fliste, ndërsa ish-i i saj, Tom Sandoval, e shikonte me habi të plotë.

Ariana u përpoq për pamjen dramatike teksa stiloi flokët e saj bjonde, pinte drejt dhe mbante thonjtë në formë arkivoli dhe të lyer me ngjyrë të kuqe. Gjëja qesharake është se Ariana në fakt nuk kishte veshur një fustan, por një xhaketë të prerë dhe një fund të gjatë të bërë nga MONOT. Xhaketa do t’ju kthejë 995 dollarë, ndërsa fundi ishte pak më pak, vetëm 795 dollarë. Por le të jemi të sinqertë; ju nuk mund të vendosni një çmim për t’u dukur i nxehtë para një ish-i që ju ka gabuar. Në përgjithësi, ishte një nga paraqitjet më të mira të ribashkimit Bravo të të gjitha kohërave.

Teresa Giudice

Mund t’ju duhet të vendosni kapakët tuaj të të menduarit për t’u kthyer në ribashkimin e sezonit 4 të Real Housewives të New Jersey-t, ku Teresa Giudice kishte veshur një fustan të gjelbër të zbukuruar. Ndërsa ngjyra dhe prerja ishin gjithçka për nënën e katër fëmijëve, nuk kishte kuptim për fansat pse producentët e Bravo e vendosën Jacqueline Laurita-n me të kuqe, sikur do të filmonin një festë speciale.

Ndryshe nga disa vite të tjera ribashkimi, Teresa zgjodhi të mbante pamjen e saj të thjeshtë dhe me klas gjatë ribashkimit të sezonit 4, pasi dekolteja e thellë e fustanit jeshil theksonte kornizën e saj të vogël. Kishte gjithashtu rruaza të ngjitura në pjesën e poshtme të flakëve, të cilat praktikisht e bënin OG të RHONJ të dukej sikur po notonte në ajër. Përderisa look-u tregtar i sezonit të kaluar e kishte atë që shkëlqente në ngjyrë ari dhe dukej si një pjesëmarrëse në Met Gala, do të na shkonte keq të mos përmendnim fustanin jeshil për hir të kohërave të vjetra.

Melissa Gorga

Melissa Gorga hyri me syrin e tigrit gjatë ribashkimit të sezonit të 13-të, pasi donte ta bënte të qartë se nuk do të rrinte duarkryq dhe do të merrte gufin e Terezës. Fustani i gjatë blu i topit erdhi me një kapuç që e bënte atë të ishte një luftëtare e ashpër gati të hynte në ring.

Nëna e tre fëmijëve u sigurua që t’i kthente kokat me fustanin e stilit sirene me tegela blu mbretërore me një dekolte të thellë. Ndërsa Melissa ka pasur gjithmonë shije mahnitëse, ajo me të vërtetë e tejkaloi veten me këtë fustan.

Kastet e Shtëpisë Verore

I gjithë kasti i “Summer House” i sezonit 7 fitoi një vend në këtë listë, pasi të gjithë zgjodhën të përqafonin atmosferën e Hamptons dhe të vishnin veshje elegante në plazh. Yjet nuk janë të panjohur për të përqafuar një temë të mirë, siç e shikonin fansat Kyle Cooke feston 40 vjetorin me një temë kaubojsh këtë sezon.

Ndërsa bisedonte në televizion, Paige DeSorbo kishte veshur një fustan rozë të Kate March. Të gjithë meshkujt kishin veshur kostume pastel jashtëzakonisht të qepura. Dhe Lindsay Hubbard vodhi shfaqjen me fustanin e saj New Arrivals me temë disko nga fustani i Neiman Marcus, duke i dhënë një atmosferë I Will Survive pas një sezoni të turbullt.

Kyle Richards

Përpara se lista jonë të mbaronte, ne duhej të përfshinim Kyle Richards nga Real Housewives of Beverly Hills, pasi OG ka qenë gjithmonë në vëmendje në lidhje me zgjedhjet e veshjeve të saj të ribashkimit. Sinqerisht, pasi kemi hedhur një vështrim mbrapa ndër vite, nuk jemi të sigurt se Kyle ka pasur ndonjëherë një pamje të keqe, por fustani rozë i sezonit 12 mahniti vërtet shikuesit.

Këtë herë, Kyle zgjodhi një fustan holografik rozë me jastëk shpatullash, kopsa dhe një buzë asimetrike. Ndërsa lista jonë mund të vazhdojë pafundësisht, këto modele të trendit po japin gjithmonë energji “Unë e dua atë veshje”, me shikuesit që vdesin për të parë se çfarë do të veshë secili yll më pas.