RHOBH Cast

Klea

Njoftohet aktori i Real Housewives të Beverly Hills të sezonit 14: Prezantimi i dy amvise të reja

Njoftohen aktorët e Real Housewives të Beverly Hills të sezonit 14: Prezantimi i dy amvise të reja

Kasti për Amvisat e vërteta të Beverly Hills Sezoni 14 është shpallur zyrtarisht.

Më 22 maj, Bravo konfirmoi se Kyle Richards, Erika Girardi, Dorit Kemsley, Garcelle Beauvaisdhe Sutton Stracke do të kthehen si amvise. E reja është shtëpiake Bozoma “Boz” Shën Gjon, një autor i njohur, podkaster dhe ekzekutiv marketingu me përvojë në role drejtuese në kompani si PepsiCo, Apple Music, Uber, Endeavour dhe Netflix. 47-vjeçarja e ve, nënë e dy fëmijëve, sjell një rezyme profesionale mbresëlënëse në emision.

Bozoma "Boz" Shën Gjon

Për më tepër, dy fytyra të njohura do t'i bashkohen kastit si Miqtë e Shtëpisë. Jennifer Tillynjë aktore e nominuar për Oscar e njohur për rolet e saj në Bullets over Broadway, Bound, Liar Liar, Family Guy dhe serialet The Child's Play, do të marrë një rol më thelbësor këtë sezon.

Tilly është shfaqur më parë si mik i Sutton Stracke. Kathy Hilton, Kyle RichardsMotra dhe një shoqe e kaluar në sezonet 11 dhe 12 do të kthehen gjithashtu. Hilton, e cila ishte tërhequr për të filmuar Paris in Love me vajzën e saj Paris Hilton, bëri një paraqitje surprizë në ribashkimin e sezonit të 13-të.

Jennifer Tilly

Njoftimi i ri i aktorëve vjen pas largimit të Kristal Kung Minkoff, i cili u largua pas tre sezonesh, dhe i sapoardhur Annemarie Wiley, i cili u largua pas një sezoni.

Kung Minkoff shprehu mirënjohjen e saj për mundësinë dhe pranoi peshën e të qenit amerikani i parë aziatik në shfaqje, ndërsa Wiley ndau zhgënjimin e saj në Instagram, duke vënë në dukje se pjesa më e madhe e historisë së saj të jetës u filmua, por nuk u transmetua.

Annamarie Wiley dhe Crystal Kung Minkoff

Xhirimet e sezonit 14 janë duke u zhvilluar, me historitë që pritet të përfshijnë problemet martesore mes tyre Dorit dhe Paul “PK” Kemsley. Çifti, të cilët kanë dy fëmijë, njoftuan ndarjen e tyre në një deklaratë të përbashkët në maj, pas gati nëntë vitesh martesë.