Paul Bernon and Bethenny Frankel

Klea

Njihuni me gruan që Paul Bernon e hodhi Bethenny Frankel për… Ai u përmirësua!

Njihuni me gruan që Paul Bernon e hodhi Bethenny Frankel për… Ai u përmirësua!

e Paul Bernon-it jeta romantike pasBethenny Frankel ka ndezur intriga teksa dalin detaje rreth gruas me të cilën thuhet se ka kaluar dhe duket se ai ka përmirësuar jetën e tij të dashurisë.

Paul Bernon

Ai nxiti spekulime pasi u pa duke u rehatuar me të Aurora Culpomotra e madhe e modeles Olivia Culpo, në ‘Quin House’ në Boston kohët e fundit.

Aurora Culpo

Sipas një burimi nga Deuxmoi, Pali45, dhe Aurora35 vjeç, u panë duke ndarë një moment pasionante gjatë një lundrimi me varkë përgjatë bregut të Rhode Island, ku Olivia Culpo po përgatitet për martesën e saj me lojtarin e San Francisco 49ers Christian McCaffrey.

Aurora Culpo

Dyshja është fotografuar edhe duke biseduar në një parking, me Bernon duken serioze dhe Culpo duke buzëqeshur ngrohtësisht.

E veshur për një dalje të rastësishme, Pali pantallona të shkurtra marine sportive dhe një bluzë polo blu e hapur, ndërsa Aurora zgjodhi një sarafanë për fëmijë kukullash me printime me lule.

Aurora Culpo

Ky zhvillim vjen tre muaj pas Bernon dhe Bethenny53-vjeçari thuhet se i dhanë fund fejesës.

Edhe pse asnjëri nuk e ka konfirmuar zyrtarisht ndarjen, një burim zbuloi për Us Weekly, “Thjesht nuk do të funksiononte. Ata janë kaq të ndryshëm – ai është një tip tip nën radar.”

Paul Bernon

Frankel la të kuptohet për një kapitull të ri në jetën e saj muajin e kaluar në Instagram, duke festuar “verën e re, shtëpinë e re (dhe) kapitullin e ri” me fotot e pronës së saj të fituar së fundmi 5.45 milionë dollarë në Hamptons, të cilën ajo e përshkroi si “vendin e saj të lumtur”.

I mëparshmi Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut yll dhe Palinjë zhvillues i pasurive të paluajtshme dhe producent filmash, filloi të takohej në vitin 2018.

Paul Bernon

Duke reflektuar për marrëdhënien e tyre, Bethenny tha dikur NJERËZIT, “Isha shumë me fat kur hyra brenda dhe e pashë. Ai kishte një vezullim. Ai erdhi si i reklamuar – më mirë se i reklamuar. Ai e kapërceu shenjën.”

Pavarësisht një ndarjeje të shkurtër në tetor 2020, çifti u pajtuan dhe u fejuan në fillim të vitit 2021.

Paul Bernon

Pali Bernon propozuar gjatë një momenti intim në një ishull pranë Floridës, një moment historik Frankel i dashur për thjeshtësinë dhe bukurinë e tij.

Në intervistat e kaluara, Bethenny Frankel ka lavdëruar e Palit rol në jetën e saj, duke e përshkruar atë si një “mik të mirë” dhe “baba të mirë”.

Paul Bernon

Megjithatë, ajo kishte lënë të kuptohet për qasjen e tyre jokonvencionale ndaj planifikimit të martesës, duke deklaruar në shumë raste se ata ndjeheshin të martuar në zemrat e tyre dhe nuk i jepnin përparësi një ceremonie tradicionale martese.

Si Pali nis një kapitull të ri romantik, fansat dhe ndjekësit presin zhvillime të mëtejshme në jetën e tij dhe të Frankelit pas marrëdhënies së tyre të profilit të lartë.