Njihuni me Cast of the Valley, Spin-Off i VPR-së së Bravo

Klea

Njihuni me Cast of the Valley, Spin-Off i VPR-së së Bravo

Sinoffi më i ri i Bravo Lugina, me aktorë Jax Taylor, Brittany Cartwright dhe Kristen Doute, do të shfaqet premierë në rrjet në pranverën e vitit 2024. Shfaqja do të ndjekë 5 çifte dhe dy miq ndërsa ata luftojnë me marrëdhëniet, prindërimin dhe më shumë. Teaser-i i parë për serialin e ardhshëm u publikua në fillim të këtij muaji dhe tregoi kastin duke bërë punët e rregullta të përditshme ndërsa ishin të veshur deri në nëntë. Ndërsa presim premierën, le të njohim pak më mirë kastin e The Valley.

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Fansat u takuan për herë të parë me Jax Taylor në sezonin 1 të hitit Bravo show Vanderpump Rules. Ai ishte banakieri i keq i cili nuk mund të ndalonte së futuri në telashe dhe fansave u pëlqente ta shikonin atë duke shkaktuar kaos në grup.

Pas një varg marrëdhëniesh të dështuara, Jax u takua me Brittany midis sezoneve 3 dhe 4 të VPR. Fansat e panë historinë e tyre të çrregullt të dashurisë duke u shfaqur në TV. Ndonjëherë, dukej sikur marrëdhënia ishte në terren të lëkundur, por ata kurrë nuk e hodhën poshtë.

Ata u martuan në qershor 2019 dhe mirëpritën një djalë, Cruz, në prill 2021. Çifti u largua nga VPR pas sezonit 8 dhe që atëherë kanë shijuar një mënyrë jetese më të ulët. Ata lansuan podcast-in e tyre “When Reality Hits” në mars 2023 dhe kanë qëndruar të angazhuar me fansat e Bravo pavarësisht largimit nga rrjeti.

Kristen Doute dhe Luke Broderick

Kristen Doute është një tjetër VPR OG. Ajo u shfaq në serial për tetë sezone. Ajo u pushua nga shfaqja në vitin 2020 pasi ish-bashkëylli i saj, Faith Stowers, pretendoi se Kristen, së bashku me disa yje të tjerë të VPR, e raportuan atë në polici pasi “lexuan një artikull të Daily Mail për një grua me ngjyrë të kërkuar për vjedhje”. raportoi SOT. Kristen qëndroi ngushtë me ekipin e VPR që kur u largua nga shfaqja, duke përfshirë Brittany dhe Jax.

Kristen u takua me Luke Broderick në një martesë në Kolorado në qershor 2022. Që atëherë të dy kanë ndërtuar një jetë së bashku në Vally, duke rritur qen dhe duke bashkë-organizuar një podcast të quajtur “Sex, Love, and What Else Matters”.

Jesse dhe Michelle Lally

Jesse dhe Michelle Lally janë çifti më i ri i Bravos. Çifti punojnë së bashku si agjentë të pasurive të patundshme luksoze në Los Angeles, duke u shitur shtëpi disa prej banorëve më të pasur në zonë. Çifti kanë një vajzë trevjeçare të quajtur Isabelle, e cila madje ka llogarinë e saj në Instagram. Kaq elegant.

Xhesi dhe Jax njihen që nga ditët e modelingut, ndaj jemi të sigurt që do të shohim disa takime të dyfishta me bashkëshortet këtë sezon.

Jason Caperna dhe Janet Caperna

Jason dhe Janet Caperna janë njohur mirë me ekipin e VPR, duke i bërë ata një shtesë të natyrshme për shfaqjen. Sipas Bravo, Janet ka vite që njeh Jax, Brittany dhe Kristen. Ata të gjithë jetonin në të njëjtën zonë të Hollivudit Perëndimor përpara se të shkonin në luginë.

E reja Bravo dhe bashkëshorti i saj avokat Jason janë prindër të një të porsalinduri të adhurueshëm. Ne jemi të emocionuar të shohim se si ata lundrojnë prindërimin në The Valley.

Danny Booko dhe Nia Booko

Danny Booko dhe Nia “Sanchez” Booko janë prindër të zënë me tre fëmijë, të gjithë nën moshën dy vjeç. Danny është një model dhe aktor, dhe Nina është një ish-Miss SHBA. Çifti sigurisht që jeton një jetë interesante dhe ne jemi të emocionuar të mësojmë më shumë rreth tyre në The Valley.

Jasmine Goode (Shok)

Përveç aktorit kryesor, në shfaqje do të shfaqen edhe dy “miq”. Një prej atyre miqve është Jasmine Goode, një ish-nxitës i tifozëve të NFL dhe ylli i Bachelor Nation. Që kur u shfaq në sezonin e Nick Viall të The Bachelor, Jasmine ka ndërtuar një jetë për veten në luginë. Ajo aktualisht është duke punuar në biznesin e pasurive të paluajtshme.

Zack Wickham (Shoku)

Zack Wickham është shoku më i mirë i Brittany nga kolegji dhe i vetmi anëtar i vetëm i kastit të The Valley. Ai me siguri do të sjellë kënaqësinë këtë sezon dhe do të trazojë tenxheren. Bravo e përshkroi Zach-un si “një frekuentues palestër që i pëlqen të festojë dhe të kërcejë gjatë gjithë natës”. Dashuria. Ne kemi nevojë për një kafshë argëtuese, argëtuese mes një grupi njerëzish të martuar. Nuk do të ishte kënaqësi pa të!