Një spin-off i Madison LeCroy Southern Charm do të ishte i mahnitshëm

Klea

Një spin-off i Madison LeCroy Southern Charm do të ishte i mahnitshëm

Madison LeCroy iu bashkua Sharmi jugor aktori si e dashura e atëhershme e Austen Kroll në sezonin 6. Për fat, kjo marrëdhënie dështoi, pasi Madison u lodh nga njeriu ole “Muppet mouth”, i cili, po ashtu. Sa i përket Austin-it, ai është ende atje, duke baltë rrugët e Charleston, duke bërë të njëjtat gabime që bën gjithmonë. Megjithatë, ne jemi të lumtur për Madison, sepse që atëherë ajo ka kapur dhe është martuar me një burrë pa drama.

Sa i përket kohës së saj në Bravo, kur debutoi për herë të parë, iu deshën disa rrahje që ajo të gjente vendin e saj. Nuk është e lehtë të xhirosh me të preferuarat e njohura, si Cameran Eubanks, Chelsea Meissner, Naomie Olindo dhe madje edhe Kathryn Dennis kontroverse. Megjithatë, me kalimin e viteve, zgjuarsia e shpejtë dhe lidhja e çmuar e Madison me djalin e saj filluan të tërhiqnin shikuesit. Vlerësimi për Madison u rrit edhe më shumë pasi të katër këto gra u larguan nga ky serial.

Sa për arsyen pse, mirë, Madison thërret standardet e dyfishta të bashkë-yjeve të saj jugorë dhe ajo nuk ka frikë nga konfrontimet. Kjo ka ndihmuar në lëvizjen e historive të ndryshme. Përveç kësaj, ajo nuk është vetëm qesharake, ajo është gjithashtu një nënë e shkëlqyer dhe një vajzë besnike, gjatë gjithë kohës. Në thelb, Madison është perfekte në Southern Charm, pasi këmba e saj qëndron në qafën e kolegëve të saj, dhe fjalët e saj ose na lënë të gjithëve të pajtohemi ose të qeshim, me raste të vogla vendimesh të këqija në anën, sepse ajo është e mirë në punën e saj si. një yll televiziv i realitetit.

Në përgjithësi, shikuesit janë (kryesisht) all-in për këtë parukier jugor tani, dhe në Reddit, shumë madje po bëjnë thirrje për spin-off të shumta të Madison LeCroy Southern Charm. Duhet të pranojmë, disa nga idetë e tyre janë ato që ne do t’i shikonim plotësisht. Vërtet, ne mendojmë se Madison do të ishte i mahnitshëm në ndonjë nga këto ide spin-off, dhe ne do të shpjegojmë pse tani.

“Çaj i ëmbël” i Madison dhe Patricia

Madison dhe Patricia Altschul janë dy nga personalitetet më të mira në Southern Charm, nëse na pyesni. Meqenëse Madison është parukierja dhe shoqja e ngushtë e Patricias, këto dy gra janë mësuar të gjuajnë së bashku dhe shpeshherë. Dhe mirë, a munden këto zonja t’i kthejnë pijet. A tha dikush chambongs?

Sinqerisht, këta të dy janë histerikë së bashku dhe duket se fansat janë dakord. E themi këtë sepse ideja spin-off më e pëlqyer ishte “Ajo dhe Patricia kanë nevojë për segmentin e tyre të vogël të thashethemeve…” Kjo ide aktualisht ka 103 vota pozitive. Sa i përket specifikave të këtij koncepti, disa shikues komentuan se ky spin-off mund të jetë si një serial i stilit të rishikimit, ku Patricia dhe Madison komentojnë çdo episod Southern Charm ndërsa transmetohet.

Ne vazhduam dhe e emërtuam këtë serial “Çaj i ëmbël”, pasi mund t’i shohim të gjitha mjaft qartë. Whitney Sudler-Smith mund t’u shërbejë zonjave me pije shpesh, ndërsa ato rrinë dhe shkëmbejnë gjemba për çdo sezon aktual. Komenti i Madison do të ishte i mahnitshëm, dhe me Patricia si një bonus shtesë, ky spin-off i Southern Charm mund të funksionojë.

Një seri realiteti i salloneve të flokëve, dikush?

Finalja e sezonit 9 të “Southern Charm” tregoi se Whitney hapi folësin e tij brenda shtëpisë së ish-butlerit të nënës së tij. Mos u rrit kurrë, Uit. Në mënyrë të ngjashme, disa sezone më parë, Madison hapi sallonin e saj të flokëve në Charleston. Megjithatë, dyqani i saj është mbyllur që atëherë sepse nuk mund t’i fitoni të gjitha.

Thënë kështu, Madison ka ende njohuri për ta bërë këtë përsëri, pasi ajo është një stiliste e licencuar. Disa fansa e kanë vënë në dukje këtë, duke thënë se një seri televizive realiteti që bazohet brenda një salloni flokësh mund të jetë shumë argëtuese për t’u parë. Cue Tabatha merr përsipër, thjesht zëvendëso emrin Tabatha me Madison, ammiright? Pavarësisht ngjashmërive me një serial të bërë tashmë atje, në këtë spin-off, Madison mund të bëhet Leva Bonaparte e ardhshme, pasi seriali i saj mund ta shfaqë atë duke menaxhuar një ekip parukierësh të rinj dhe të egër.

Si nënë tashmë, Madison do të lulëzonte në këtë rol nënë-pule. Ajo ka të ngjarë të marrë pjesë edhe në talljet e stafit të saj. Prandaj, ne mendojmë se Madison do të ishte e mahnitshme në këtë lloj seri spin-off, dhe ne do të dilnim vullnetarisht, çdo ditë, të ulemi në vendin e saj.

Amvise të vërteta të Charleston

Këtë sezon, miqësia në zhvillim e Madison dhe Craig Conover ka qenë argëtuese për t’u parë. Meqenëse Madison është e sapomartuar dhe ka një djalë në mes të moshës, historitë e saj nuk janë aq të larta këto ditë. Po kështu, Craig tani është një pronar biznesi i vendosur që është në një marrëdhënie të qëndrueshme me Paige DeSorbo. Pavarësisht flamujve të kuq në marrëdhënien e Craig dhe Paige, ai duket i vendosur për t’i bërë gjërat të funksionojnë, dhe për këtë arsye ka krijuar një miqësi të denjë për takime me Madison dhe burrin e saj, Brett Randle.

Ideja e fundit spin-off që kishin shikuesit ishte krijimi i një serie Real Housewives të vendosur në Charleston, me Madison, Paige dhe Craig, së bashku me çdo person tjetër që mund të merrte pjesë. Një nga skenat më prekëse që kemi parë ndonjëherë në Southern Charm ishte në sezonin 9, pasi djali i Madison u përlot nga ngacmimi dhe pickimi. Madison e mori në krahë fëmijën e saj mashkull dhe e ngushëlloi, përpara se të shprehte se sa të dhimbshme e bënin atë situata si këto. Një yll i mirë i Real Housewives di të jetë i sinqertë, i papërpunuar dhe i vërtetë, dhe siç e kemi parë tashmë, Madison është e mahnitshme në këtë, kështu që nuk kemi asnjë dyshim se ajo do të shkëlqejë në këtë rol të dhënë spin-off.

Gjithashtu, etiketa e Madison-it ka shkruar tashmë vetë këtë sezon; “Unë nuk jam një peshk.”