Dorinda Medley

Klea

Një burim zbulon se Dorinda Medley nuk ia ka zbuluar kurrë shtatzëninë e Lindsay Hubbard tek producentët e “The Traitors”

Një burim zbulon se Dorinda Medley nuk ia ka zbuluar kurrë shtatzëninë e Lindsay Hubbard tek producentët e “The Traitors”

Pavarësisht thashethemeve dhe spekulimeve të shumta mes fansave, burimet e konfirmojnë këtë Dorinda Medley nuk ka rrjedhur lajme të Lindsay Hubbard shtatzënisë tek prodhuesit e Tradhtarët.

Dorinda Medley

A Bravo tha me vendosmëri insajderi Us Weekly“Nuk ka absolutisht asnjë të vërtetë për këtë”, duke hedhur poshtë pretendimet për çdo përfshirje nga Dorinda59, në zbulimin e të dhënave personale të Lindsay37.

Mulliri i thashethemeve filloi me shpejtësi të lartë pas të Hubbard-it koment mbi a Bravo fansja në llogarinë e saj në Instagram, ku shprehu zhgënjimin dhe pikëllimin e saj: “Kjo ishte e tmerrshme! Super zhgënjyese dhe e trishtueshme,” postoi ajo të premten, 5 korrik.

Dorinda Medley

Edhe pse Lindsay asnjëherë nuk u konfirmua zyrtarisht si anëtar i kastit për sezonin e ardhshëm të Tradhtarët nga Pallua, saj Shtëpi verore bashkë-yll Ciara Miller shfaqet në formacionin e sezonit 3.

Hubbarde cila së fundmi njoftoi shtatzëninë e saj më 4 korrik, ka lundruar në zbulimet personale krahas spekulimeve publike.

Dorinda Medley

Ky njoftim vjen më pak se një vit pas ndarjes së saj të profilit të lartë Karl Radke.

Ndarja u dokumentua gjatë xhirimeve të Shtëpi verore Sezoni 8, i cili kapi shpërbërjen e fejesës së tyre vetëm disa muaj para dasmës së tyre të planifikuar në nëntor 2023.

Lindsay Hubbard

Duke reflektuar mbi përvojat e saj dhe ndarjen publike, Lindsay Hubbard tha Us Weekly, “Unë thjesht vazhdoj t’i kujtoj vetes: ‘Unë e kam jetuar tashmë këtë.’ Ishte një nga përvojat më traumatike të jetës sime të rritur, por tashmë e kam bërë. Unë tashmë e kam kaluar atë. Unë e kam bërë tashmë shërimin për të.”

Ajo gjithashtu vuri në dukje potencialin për njohuri të reja ndërsa rishikon sezonin, duke parashikuar që bisedat e padukshme mund të sqarojnë ngjarjet e kaluara.

Lindsay Hubbard

Hubbard shprehu mbi ndjenjat e saj të tradhtisë e Radkes trajtimin e ndarjes së tyre, duke theksuar rëndësinë e komunikimit të drejtpërdrejtë në marrëdhënie kaq të thella.

KarlNga ana tjetër, ai mohoi çdo manipulim të situatës përmes produksionit, duke u shprehur se veprimet e tij nuk ishin të orkestruara për emisionin.

Lindsay Hubbard

Duke pritur, Lindsay ka gjetur sërish dashurinë me një partner të ri, një mjek i specializuar në investimet bioteknike. Marrëdhënia e tyre e rindezur filloi pasi fillimisht u takuan vite më parë dhe më pas u rilidhën dhjetorin e kaluar.

Lindsay lavdëroi mbështetjen e tij dhe ndau gëzimin e saj për prindërimin e tyre të ardhshëm Njerëzit, duke thënë: “Ai është shumë i emocionuar që është baba dhe krenar që ka një fëmijë me mua. Thjesht do të thotë që bota të ketë dikë si ai pranë meje.”

Lindsay Hubbard

“Dhe po, është një presion i madh për një marrëdhënie të re, por unë mendoj se ai është njeriu i duhur sepse ne jemi aq të lidhur dhe të lidhur dhe komunikojmë në mënyrë shumë efektive me njëri-tjetrin sa nuk është ndjerë si punë,” shtjellon ajo.

Shtëpi verore Xhirimet e sezonit të nëntë filluan më 5 korrik.