Nicole

Klea

Nicole ‘Snooki’ Polizzi e shkatërruar pasi u diskriminua racialisht nga Joy Behar i ‘The View’

Nicole ‘Snooki’ Polizzi e shkatërruar pasi u diskriminua racialisht nga Joy Behar i ‘The View’

Nicole “Snooki” Polizzi drejtoi gishtin Pamja mikpritës, Gëzimi Behar, kur iu kërkua të identifikonte një personazh të famshëm që ishte treguar i pamëshirshëm me të gjatë dy dekadave të fundit.

Gëzimi Behar

Të gjithë “Jersey Shore” Kastit iu kërkua të gjente se cilat yje të Hollivudit i kishin keqtrajtuar gjatë viteve, gjatë një paraqitjeje më 3 gusht Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Gëzimi Baher

Polizzi, 35, nuk u përmbajt, u përgjigj menjëherë “Gëzimi Behar!”

Ajo vazhdoi – “Gëzimi ishte shumë e keqe për mua. Ajo më futi në qoshe në banjë dhe më tha: “Ti nuk je italian!” Unë i thashë, ‘OK, zonjë’”.

Nicole 'Snooki' Polizzi

Jersey Shore: Pushime familjare yjet, Sami “E dashur” Giancola dhe Deena Cortese zbuloi se aktori Ryan Reynolds dhe gruaja e tij, aktorja, Blake Lively, ishin më pak miqësorë gjatë një takimi të rastësishëm.

“Unë dhe Sam e kishim gjënë tonë të veçantë. E dashuroj atë. Unë me të vërtetë e dua atë. Unë e dua gruan e tij”, Korteze shpërtheu përpara se të pranonte, “Ryan Reynolds nuk ishte i mirë për ne. Unë e dua Ryan Reynolds, ende. Dhe unë e dua Blake Lively. Ai nuk donte të ishte pranë nesh. Kështu që unë thashë, ‘Oh, zot’”.

Nicole 'Snooki' Polizzi

Giancola ra dakord – “Jo i shkëlqyeshëm”.

Grupi shtoi se ata kishin kryqëzuar disa herë rrugët me disa nga krijuesit më të mëdhenj të hiteve në industrinë e muzikës.

“Beyoncé fjalë për fjalë ndaloi të gjithë ekuipazhin e saj dhe tha: ‘E dini çfarë? Unë dua të bëj një foto me ta.’ Ajo na puthi të gjithëve. Ajo ishte e mahnitshme,” Korteze tha.

Behar është thirrur shumë herë për keqtrajtim të bashkë-prezantuesve, stafit dhe madje edhe anëtarëve të audiencës që ndjekin episodet e drejtpërdrejta të emisionit të bisedës gjatë ditës.

Gëzimi Behar

Më herët këtë vit, Behar u këput nga bashkëpritësi, Alyssa Farah Griffin, pasi kolegu i saj më i ri tha se ajo ishte “e fiksuar” për t’u plakur. Shikuesit nuk u përmbajtën kur Behar referuar yllit të Broadway, Kristin Chenowethi cili qëndron vetëm në 4′ 11″, si “një vajzë e vogël me zë të madh dhe zemër të madhe”.

Nicole 'Snooki' Polizzi

Kur “Jersey Shore” u shfaq ekuipazhi “Pamja” javën e kaluar, moderatoreWhoopi Goldberg, deklaroi se ishte “krenar” për grupin.

“Kur [the Jersey Shore cast] erdhi i pari [to The View]ata po merrnin shumë nxehtësi nga njerëzit,” Goldberg tha. “Dhe u gëzova shumë që i pashë, sepse ishin të freskët dhe thjesht ishin gati të bënin gjëra dhe u thashë: “Dëgjoni. Ata do të vijnë për ju. Thjesht duhet të qëndroni të fortë, pa marrë parasysh çfarë.”

Gëzimi Behar

Ajo shtoi, “Unë thjesht dua të them, jam shumë krenare për ju. Sepse nuk i ke lënë të të përcaktojnë. Ju të gjithë e përkufizuat veten, që është gjithçka.”

Jersey Shore: Pushime familjare transmetohet të enjten në orën 20:00 ET në MTV.