Nicole Nafziger

Klea

Nicole Nafziger njofton se është shtatzënë me binjakë, '90 Day Fiance'!

Nicole Nafziger njofton se është shtatzënë me binjakë, '90 Day Fiance'!

Pas udhëtimit të saj të ndjekur gjerësisht I fejuari 90 ditor krahas Azan Tefou, e Nicole Nafziger-it marrëdhënia e slitës me rul u ndal në korrik 2021, duke e shtyrë çiftin të tërhiqej nga syri i publikut.

Mes jetës së tyre private, ylli i realitetit është rishfaqur me një njoftim befasues, duke tërhequr vëmendjen me zbulimin e fundit të shtatzënisë.

Nicole Nafziger

Nicole Nafzigeri njohur për shumë njerëz si ish-pjesëmarrës në I fejuari 90 ditor, bëri bujë në mesin e fansave me një postim të fundit në rrjetet sociale që lë të kuptohet për vdekjen e saj, duke shkaktuar tronditje dhe shqetësim tek ndjekësit. Nëna beqare me bazë në Florida fitoi famë gjatë periudhës së saj në sezonin e katërt të reality show së bashku me partnerin e saj maroken, Hasan M'Rouni, i njohur më mirë si Azan Tefou.

Nicole Nafziger

Marrëdhënia e tyre e trazuar, e dëmtuar nga incidentet e turpërimit të trupit dhe akuzat për pabesi, tërhoqi vëmendjen e gjerë, me thashetheme që qarkullonin rreth i Azanit familje e supozuar sekrete. Që nga largimi nga emisioni, Nicole ka tërhequr vëmendjen për ndarjen e përmbajtjes së bujshme të klikimeve në platformat e saj të mediave sociale, duke ngritur vetullat tek audienca e saj.

Nicole Nafziger

Pavarësisht e Nikollës Përpjekjet për të shmangur reagimin duke çaktivizuar komentet në postimet e saj të diskutueshme, fansat e pakënaqur kanë gjetur mënyra alternative për të shprehur pakënaqësinë e tyre. Në një postim që daton që nga gushti 2023, përdoruesi i Instagramit @kielli.kraft e këshilloi Nicole-n, duke thënë: “Ndaloni së postuari këto karrem me klikime! Ju NUK je i vdekur, por u prishe.” Në mënyrë të ngjashme, @Georgiarw79 u pyet e Nicole veprime, duke pyetur: “Çfarë nuk shkon me ju?” Këto ndjenja i bëjnë jehonë ndjenjave të shumë ndjekësve të tjerë të zhgënjyer që kanë kritikuar Nicole për atë që ata e perceptojnë si shfrytëzim të vajzës së saj të vogël në përpjekjet e saj për të gjeneruar të ardhura përmes përmbajtjes mashtruese.

Nicole Nafziger

Në një postim të fundit në Instagram, Nicole ngjalli spekulime mes ndjekësve të saj duke shpërndarë një foto të saj duke mbajtur një sonogram për fëmijë, shoqëruar me mbishkrimin, “Shumë e emocionuar për të ndarë më në fund… ky vit po sjell dyfish bekime”. Sidoqoftë, pas një inspektimi më të afërt, fansat zbuluan se lidhja e dhënë në postim i ridrejtoi ata në një artikull të vjetër të vitit 2020 ku Nicole diskutoi dëshirën e saj për të zgjeruar familjen e saj.

Nicole Nafziger

Ky zbulim ka rindezur akuzat për taktikat e klikimeve, duke sugjeruar e Nicole t'i kthehet sjelljes së saj të diskutueshme në internet. Veçanërisht, Nicole çaktivizoi seksionin e komenteve në postim, një lëvizje që me sa duket parandaloi reagimin e pritur nga fansat e zhgënjyer, të cilët më parë kanë shprehur pakënaqësinë e tyre për atë që ata i perceptojnë si praktika mashtruese. Ndërsa shqyrtimi rritet, duket e pashmangshme që fansat e I fejuari 90 ditor do të thërrasë edhe një herë Nicole për atë që ata e shohin si pandershmëri në aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Nicole Nafziger

Zbulimi i fundit në lidhje me e Nicole Njoftimi i supozuar i shtatzënisë nuk është rasti i parë i yllit të realitetit televiziv që ndan përmbajtje mashtruese. ne mars, Nicole u përball me reagime të ngjashme pasi postoi një foto të një sonogrami të foshnjës, shoqëruar me një mbishkrim që shpreh emocionin për ndarjen e lajmeve. Pas kritikave që ajo mori për postimet e saj të klikimeve, Nicole mori një pauzë nga mediat sociale, me sa duket për t'u rigrupuar në mes të polemikave.

Nicole Nafziger

Për më tepër, thashethemet kanë qarkulluar që sugjerojnë se TLC, rrjeti prapa I fejuari 90 ditormund të ketë shkëputur lidhjet me Nicole mes akuzave për keqtrajtim ndaj ish-partnerit të saj, Azan Tefou. Ndërsa shqyrtimi intensifikohet, e Nikollës Prezenca në internet vazhdon të përballet me skepticizëm nga fansat e kujdesshëm ndaj historisë së saj të praktikave mashtruese.

Nicole Nafziger

Nicole Nafziger dhe Azan Tefou e quajti dorëheqjen në korrik 2021 pasi luajti I fejuari 90 ditor. Që atëherë, Azan ka qëndruar jashtë vëmendjes, nuk është parë në publik ose në mediat sociale që nga viti 2020.