Nicole Martin dhe Anthony Lopez postojnë foto të Baby Genevieve

Klea

Nicole Martin dhe Anthony Lopez postojnë foto të Baby Genevieve

Mbajeni veten. Ka nivele qesharake të bukurisë përpara. Dr Nicole Martin dhe Anthony Lopez sapo ka shpërndarë fotot e para të vajzës së tyre Genevievedhe ajo është seriozisht gjëja më e adhurueshme që do të shihni gjatë gjithë ditës.

Dr. Nicole mirëpriti vogëlushin e saj të ri më 28 mars 2024 me prerje cezariane. Data e saj e lindjes fillimisht ishte 23 Prilli, por ajo njoftoi në Instagram se Genevieve mbërriti pak përpara afatit. Ajo duhet të ketë zbuluar se nëna e saj ishte një yll i The Real Housewives of Miami dhe donte të vinte në botë sa më shpejt që të jetë e mundur.

Pas disa ditësh shërim në spital, Nicole dhe pakoja e saj e re e gëzimit janë kthyer në shtëpi, shëndoshë e mirë. Ajo ndau një foto të shtimit më të ri në familjen e tyre së bashku me mbishkrimin, “Të ndjej të gjitha ndjenjat ???? #Shtëpi #e Premte.” Kjo është një mënyrë për të nisur fundjavën.

Mirë se erdhe në shtëpi, Genevieve

Nën debutimin e Genevieve në Instagram, një sërë aktorësh të RHOM të Nicole vërshuan komentet, duke i mbushur me dashuri Nicole dhe Genevieve. Është dëshmi se foshnjat i bashkojnë njerëzit.

Guerdy Abraira, i cili i bëri Nicole një dush mahnitës për bebe, shkroi nën postim, “Një bekim me të vërtetë miku im ❤️❤️❤️”

Adriana de Moura shtoi: “Urime! Për këtë familje të bukur??”

Edhe Alexia Nepola tregoi pak dashuri për Nicole me një koment të thjeshtë që thoshte: “E çmuar”.

Dr. Nicole u bë nënë për herë të parë në vitin 2019 kur lindi Greyson. 5-vjeçari duket gati për detyrën e vëllait të madh. Në foton e ndarë nga Nicole, ai është përqafuar në mënyrë të këndshme me Genevieve dhe i jep një gisht të madh.

Tani që Nicole dhe Anthony kanë zgjeruar familjen e tyre, ne mund të kthehemi me siguri t'i shqetësojmë për planet e tyre të dasmës. Anthony i propozoi të pasmet në natën e Vitit të Ri 2021. Kur do të jetë dasma?

Transmetoni sezonet e mëparshme të Real Housewives of Miami në Peacock.