Nicola Coughlan i Bridgerton zbulon takimin me Sutton Stracke

Klea

Nicola Coughlan i Bridgerton zbulon takimin me Sutton Stracke

Ka një gjë që unë dhe Stassi Schroeder kemi të përbashkët, dhe kjo është një dashuri e pashpjegueshme për pjesët e periudhës. Duke vërtetuar se ndoshta duhet të jem i famshëm tashmë, kam gjithashtu diçka të përbashkët me të Nicola Coughlan nga Bridgerton, seriali i vendosur në epokën e obsesionit tim. E shihni, Sutton Stracke e bën atë të trullosur. Për këtë, gjithçka që mund të them është, E njëjta gjë.

Sutton është e çuditshme, dhe ajo mbulon veten e saj të dëmtuar nga nervat me pulovra macesh, ndërkohë që zotëron edhe Ragdolls, të cilat, po ashtu. Në të vërtetë, e vetmja gjë që e ndan veten nga ky yll i Real Housewives of Beverly Hills është, mirë, tepricat e ndryshme të llogarive tona bankare. Ndërkohë, e vetmja gjë që e ndan Nicolën nga Sutton është, ose ishte, vendndodhja e tyre. Megjithatë, e gjithë kjo ndryshoi një ditë fatale në qytetin e Nju Jorkut dhe Nicola tani e emocionuar shpërtheu mbi takimin e saj të adhurueshëm, histerik të lezetshëm me Sut.

Takimi i rastësishëm i Nikollës

Ndërsa po shfaqej në Watch What Happens Live, një telefonues ra në telefon me një pyetje për Nicola-n. Pasi mësoi për përplasjen e aktores me Sutton, ky fans duhej të dinte të gjitha gjërat. Natyrisht, Nicola ishte i lumtur ta detyronte. Në fakt, kur ajo filloi të përgjigjej, e gjithë fytyra e saj u ndriçua dhe krahët e saj filluan të rrahin, dhe në atë moment, kuptova se Nicola jemi të gjithë ne, me një stil jetese të zbukuruar në listën A anash.

“Ju nuk jeni të përgatitur për këtë histori,” filloi Nicola, duke shtuar “Unë jam një fans i madh i SNL dhe kam qenë me fat që shkova disa herë. Pas përfundimit të shfaqjes, ju shkoni në pas-party. Dhe ne po dilnim jashtë, dhe kishte fansa jashtë 30 Rock, që prisnin të takonin njerëz. Po prisja makinën dhe dëgjova 'NICOLA!'”.

Duke u kthyer drejt zërit, Nicola vuri në dukje se Sutton ishte “në radhën e autografit. Dhe unë isha si 'Satton?'” Nicola më pas u gëzua për faktin që Sutton e dinte se kush ishte. Duke vazhduar me historinë e saj, Nicola më pas shpjegoi se ajo “eci” në Sutton, “dhe ishte sikur 'çfarë po bën?'”

Në përgjigje, Sutton shpjegoi: “Isha jashtë për darkë dhe i thashë shoferit tim, ndalo, diçka po ndodh.” Në këtë, Nicola thotë se Sutton “u hodh nga makina e saj, u fut në radhën e autografeve për SNL dhe ne u takuam. Unë kam një foto me të. Unë e adhuroj atë.”

Natyrisht, Nicola dhe Andy Cohen më pas bënë shaka “emërtoni ata”. Nëse më pyet mua, ne kemi nevojë edhe më shumë nga këto histori pozitive, argëtuese. Sidomos në këto kohëra aktuale.

Sezonet e mëparshme të Real Housewives of Beverly Hills janë të disponueshme për t'u transmetuar në Peacock.