Nick Viall nuk mendon se humbi luftën e forcave speciale ndaj Tom Sandoval

Klea

Nick Viall nuk mendon se humbi luftën e forcave speciale ndaj Tom Sandoval

Nick Viall nuk është i huaj për kritikat. Ai mund të presë një nga podkastet më të njohura rreth The Bachelor dhe tema të tjera, por disa e kanë akuzuar atë për pikëpamje regresive, për ta thënë lehtë. Por nëse ka një person që Nick e di se njerëzit nuk do ta pëlqejnë më shumë se ai, është Tom Sandoval.

Ylli i Vanderpump Rules ka qenë thes i grushtit i pothuajse çdo komentuesi televiziv të realitetit që kur shpërtheu Scandoval gjithë ata muaj më parë. Me gjithë guximin kundër Tomit, duhet të ketë qenë katarizuese për të gjithë ta shohin atë duke bërë rrahje të shumta në Forcat Speciale: Testi më i Vështirë në Botë.

Një nga ato rrahje erdhi direkt nga Nick. Por megjithë goditjet e përsëritura ndaj Tomit, Nick u shpall humbës i betejës. Ai trajtoi përleshjen dhe pasojat e saj në episodin e 17 tetorit të podcast-it të tij, The Viall Files.

Nick e quajti fitoren e Tomit “bullsh*t”

Nick tha, “Kur përfundoi lufta, në kokën time unë jam si, ‘Sh*t i Shenjtë, e fitova këtë gjë’. Nuk mendoja se më goditi fare me grusht.” Për fat të keq për Nick, pritësi i Forcave Speciale, Billy Billingham, mendonte ndryshe. Kur Billy shpalli Tomin fitues të betejës, Nick pranoi se reagimi i tij fillestar ishte “Çfarë f*ck?”

“Kur mbaruam së luftuari… Billy thotë: “Nëse je i befasuar për rezultatin”, … Ai thotë: “Kjo ka të bëjë me kthimin në këmbë”. Ose disa budallaqe si kjo.” Nick tha se nuk do të ishte përpjekur aq shumë nëse do ta dinte se ky ishte qëllimi. Më e keqja është se ai ishte i frikësuar para se të fillonte sherri. Ai shpjegoi se nuk kishte qenë kurrë në një grindje më parë.

Ekuipazhi filmoi “tre raunde të ndryshme” luftimesh, duke e lejuar Tomin të ngrihej midis goditjeve. Nick ia atribuoi stilin luftarak të Tomit ditëve të tij të mundjes në shkollën e mesme, duke vënë në dukje se Tom u përpoq ta merrte në mënyrë të përsëritur. Ai shtoi se rregullat e betejës ishin thjesht për të hedhur “sa më shumë grushta në kokën e njëri-tjetrit”.

Forcat Speciale: Testi më i ashpër në botë vazhdon në FOX, të hënën në orën 9/8c.