Justin Bieber

Klea

Ngrihen spekulime për martesën e Justin Bieber dhe Hailey-t ndërsa pastori lë të kuptohet se ka probleme

Ngrihen spekulime për martesën e Justin Bieber dhe Hailey-t ndërsa pastori lë të kuptohet se ka probleme

E Justin Bieber Pastori ka lënë të kuptohet se këngëtari dhe gruaja e tij, Hailey Biebermund të jetë në prag të një ndarjeje. Chelsea Smithe cila shërben si pastor kryesor i Kishës Churchome së bashku me bashkëshortin, Judah Smith, ngriti vetullat pasi ndau mendimet e saj për betimet e dasmës në një postim të së hënës në Instagram.

Chelsea shkroi: “Derisa vdekja të na ndajë. Këto janë fjalë mjaft tipike në betimet e dasmës. Kur Juda dhe unë qëndruam përballë njëri-tjetrit 24 vjet më parë, duke i thënë këto fjalë njëri-tjetrit, ishte e vështirë të imagjinonim të gjitha stinët e jetës që do të përjetonim së bashku nga 21 vjeç deri në vdekje.

Justin Bieber

Ajo shtoi: “Tani është pak më e lehtë të imagjinohet.”

Chelsea vazhdoi — “Këtu është sekreti i vogël i pistë që askush nuk më tha. Ka stinë ku nuk e ndjen domosdoshmërisht dashurinë. Stinët e pikëllimit, ndryshimit, fëmijëve, apo thjesht funkseve të rastësishme. Nëse planifikoni ‘derisa vdekja të na ndajë’, cili është plani juaj për ato sezone?

“Plani im është të sigurohem që të di se si të marr dashurinë e pakushtëzuar, të përsosur, të Zotit, në mënyrë që të kem ende diçka që më mbush në mënyrë të shëndetshme gjatë atyre sezoneve (dhe po, ka ende Netflix dhe akullore).

Justin Bieber

Ajo përfundoi, “Pjesa më e mirë është se nuk kam nevojë të pres një sezon të vështirë për të marrë dashurinë e Zotit! Mund të filloj tani dhe të jem sa më i përgatitur për çdo sezon të ardhshëm!”

Hailey hodhi poshtë thashethemet se kishte telashe në parajsë, javën e kaluar. Fansat kanë spekuluar se marrëdhënia e çiftit ishte në rrëmujë gjatë muajve të fundit.

Justin Bieber

Te premten, Hailey postoi një seri eklektike fotosh për të festuar ditëlindjen e 30-të të këngëtares “Yummy”. Postimi i parë ishte një klip i shkurtër ku shihet ajo e shtrirë me kokë poshtë dhe duke marrë një zhurmë të shpejtë nga burri i saj. Ajo përfshiu fotot e bebit të rikthimit të Justin dhe një foto e çiftit të shkrepur në ditën e tyre të dasmës. Fotot e tjera të çiftit në dukje të lumtur përmbyllën haraçin e ditëlindjes.

Justin Bieber

Hailey mbishkrimi i postimit festiv — “30!!!!!!!????!!????!!!! Kjo ishte e shpejtë. Fjalët nuk mund të përshkruajnë kurrë bukurinë e asaj që jeni. Gëzuar ditëlindjen për ty… dashuria e jetës sime, për jetën.”

Të famshëm ndanë urimet e tyre për ditëlindjen dhe dashurinë për çiftin në seksionin e komenteve të postimit.

Justin Bieber

Billie Eilish postoi tre emoji duke qarë dhe aktori, Taylor Lautner, u përgjigj me një sërë zemrash.

Kim Kardashian shkroi: “Çifti im! Gëzuar ditëlindjen Justin.” Motra e Kim-it, Khloe Kardashian, bëri thirrje – “Më e mira”.

Një fans shkroi: “Ëndrra ime të kem një lidhje si ju të dy”.

Justin Bieber dhe Hailey Bieber

Fansat dhe ndjekësit kanë shprehur shqetësim për çiftin në javët e fundit, pas postimeve të fshehta në internet dhe imazheve të pakënaqura të Justin dhe Hailey krijoi muhabet nëpër mediat sociale.

Fansat vlerësuan pamjen e jashtme të martesës së çiftit, në Reddit.

Një përdorues pohoi – “Diçka nuk është në rregull me të dhe ai duket më keq sa herë që shihet në publik.”

Një i dytë tha: “Oh, ata duken kaq të lumtur! Prisni…..”

Justin Bieber dhe Hailey Bieber

Një i tretë vuri në dukje – “Ai fshihet vetëm me të tani. Ai legjitim u pa një javë ose dy më parë duke buzëqeshur VETËM.”

“Po duket i mjerë”, supozoi një fans.

Një përdorues tjetër shtoi—”Fansat e tij gjithmonë thonë ‘po mirë, ai thjesht nuk i pëlqen paparacët, ai është gjithmonë i lumtur me Hailey kur ata nuk janë përreth’ vëlla, a nuk e sheh gjendjen e këtij njeriu që ai duket i zhdukur.”