Newbie West Wilson i Shtëpisë Verore zbulon çelësin e zemrës së tij

Klea

Newbie West Wilson i Shtëpisë Verore zbulon çelësin e zemrës së tij

Ciara Miller nuk mund të mos magjepset nga shoku i saj i ri i aktorit Summer House, West Wilson. Ai është i zgjuar dhe qesharak, me një aluzion të një karakteri të thjeshtë. Djali nga Misuri është djali i një blegtori dhe sjellja e tij me këmbë në tokë është shumë freskuese në Big Apple, veçanërisht kur bëhet fjalë për takime.

Modelja profesioniste filloi sezonin 8 duke qenë e kujdesshme ndaj West dhe duke ecur me kujdes me ndjenjat e saj. Por ylli i realitetit televiziv ka filluar të ngrohet me shokun e ri simpatik të shtëpisë. Pak flirtim, përqafim dhe të bërit jashtë, kurrë nuk lëndojnë askënd.

West pranon se është një “djalë i prekshëm”

Kimia dhe arsyet pse West dhe Ciara tërhiqen nga njëri-tjetri mund të jenë të shumta dhe/ose të pashpjegueshme. Por ndoshta ish-infermierja kishte njëfarë intuite se çfarë mund ta shtynte Westin të shkonte.

Dhe nëse jo, ai ishte shumë i hapur për të ndarë “çelësin e zemrës së tij” gjatë një shkëmbimi të fundit në podcast në The MaleRoom me intervistën e ankandit të Mindie Kaplan para-Man. Momenti është kapur në një klip në Instagram Reel në faqen zyrtare. Podkasti përmban përmbajtje mbi këshillat e takimeve nga këndvështrimi mashkullor.

Përçarja e vërtetë e West nga lëvizja e uljes me mikpritësin e tij për intervistën solli temën e dhimbjes së shpinës, nga e cila vuan Bravolebrity. Mindie sugjeroi ta përmendte atë në ankand për të parë nëse dikush mund t'i bënte një masazh fillestarit të Shtëpisë së Verës. Më pas ai tregoi se sa shumë i pëlqente prekja fizike.

“Një nga çelësat e zemrës sime është vetëm prekja fizike, si në një mënyrë foshnjeje gjatë gjithë kohës. Thonjtë në pjesën e pasme të qafës sime dhe flokët e mi. Gjithçka”, tha West.

“Por unë do të prekja djemtë e mi. Unë jam thjesht një djalë i prekshëm. Vetëm, kushdo që është përreth”, sqaroi ai. “Por unë nuk kam frikë nga një shuplakë apo kapje gomari. Kam luajtur futboll.”

Në rastin e Shtëpisë së Verës, ai “kushdo” ishte Ciara. Edhe pse West u zgjua me lugë me Kyle Cooke pas një feste veçanërisht plot tension fundjave në Hamptons.

Do të jetë interesante të shihet nëse dhe si evoluon flirtimi i Ciara dhe West.

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.