New Bravo Reunion pret kush do të ishte më i mirë se Andy Cohen

Klea

New Bravo Reunion pret kush do të ishte më i mirë se Andy Cohen

Andy Cohen ka qenë prej kohësh fytyra e Bravo. Rrjeti, i cili mund të argumentohet se është babai i krenarisë dhe gëzimit të të dyve, ka krijuar ekskluzivitete të shumta. Por si çdo gjë tjetër, ndonjëherë nevojitet një rifreskim. Bravo tashmë ka marrë përsipër ribërjen e ekskluziviteteve të dashura si Real Housewives të New York City, por a është koha të filloni të mendoni për zëvendësimin e Andit? Ne mendojmë kështu. Këtu janë disa njerëz që mendojmë se mund të marrin përsipër divanin si mikpritës të rinj të ribashkimit të Bravo.

Michael Rapaport

Ish-aktori i Boston Public ishte një fans i panjohur i Real Housewives, por së fundmi e ka bërë të ditur gjatë viteve të fundit përkushtimin e tij të pavdekshëm ndaj zonjave dhe dramës së tyre. Michael Rapaport është i vrazhdë, i hapur dhe qesharak – ndoshta një Howard Stern më i bukur? Super fansja 53-vjeçare mund të jetë mikpritësja e përsosur për t’u kundërpërgjigjur atyre amvisave të vështira Bravo dhe për të nxjerrë informacionin që shikuesit dëshirojnë të dëgjojnë.

E ndihmon fakti që ai tashmë është miqësor me shumë nga aktorët. New Yorker po merr pjesë në BravoCon 2023 dhe me siguri do të fërkojë bërrylat me disa yje të tjerë Bravo me shpresën që ata t’i hapen atij. Michael dhe Andy kanë marrëdhënie të mira pune, dhe ai gjithashtu është shfaqur shumë herë në Watch What Happens Live. Pra, nëse Andy do të vendoste ndonjëherë të dorëzonte kurorën, Michael mund të ishte një zgjedhje e shkëlqyer.

Kelly Ripa

Vendasja nga New Jersey dhe burri i saj tashmë ngatërrohen me Tamra Judge dhe Eddie Judge, kështu që nuk do të ishte shumë e vështirë të imagjinohej Kelly Ripa si mikpritëse e ribashkimit të Bravo. Nëna është tashmë një prezantuese e shkëlqyer televizive e një emisioni të njohur mëngjesi dhe di si të sillet me të ftuarit me temperament.

Do të ishte gjithashtu mjaft interesante të merrej këndvështrimi i Kelly-t si grua kur bëhet fjalë për të gjithë dramën. Kelly ka qenë prej kohësh një fanse e shfaqjeve Bravo, dhe për ironi, rezulton se djali i saj, Michael, është duke punuar në Real Housewives të New Jersey dhe Real Housewives të New York City. Të thuash se është një moment me rreth të plotë mund të jetë pak e nënvlerësuar, por kjo është një grua që definitivisht përqafon të gjitha gjërat Bravo.

Gjyqtarja Judy

Tani, kjo grua do të dinte se si të zgjidhte një rezultat edhe mes trimave më të diskutueshëm. E diplomuara në Universitetin Amerikan nuk ka kohë për dem dhe jeton në realitet, siç i quan zakonisht të shtënat siç i sheh.

Nëse pjesëmarrësit e ribashkimit Bravo do të fillonin të luftonin, gjithçka që Judy do të duhej të bënte është të shkonte në “Bupbupbupbup” dhe do të kishte heshtje. Linjat e saj të shpejta me një rresht do të trullosnin çdo anëtar të kastit në nënshtrim. Gjyqtarja Judy nuk do t’i linte yjet e Bravo të bërtisnin dhe të flisnin për të ose për njëri-tjetrin dhe padyshim që do të kërkonte faturat!

Larry David

Tani, ne nuk e dimë nëse Larry David ka parë ndonjëherë një shfaqje Bravo, por ai do të ishte padyshim një mik për të parë yjet e shfaqjeve të rrjetit. Si bashkë-krijues i Seinfeld, Larry di një ose dy gjëra kur bëhet fjalë për një shfaqje për asgjë, por hej, nëse nuk është i prishur, pse ta rregullojmë!?

Andy tashmë ka mishëruar meme të shumta Larry, kështu që ka kuptim të kesh mikpritësin aktual të djalit. Më pëlqen vërtet kjo ide dhe me siguri do të kaloj çdo ribashkim Bravo tani e tutje vetëm duke pyetur veten se si do ta trajtonte Larry çdo situatë.

Bethenny Frankel

Imazhet e Raymond Hall/GC

Kjo ide mund të jetë më e largëta. Bethenny Frankel kohët e fundit ka djegur çdo urë që kishte me Bravo, duke përfshirë edhe ndjekjen e Andit. Sidoqoftë, themeluesi i Skinnygirl do të ishte shumë i mirë.

Bethenny është i njohur për faktin se nuk merr asnjë gëlltitje dhe është i hapur si ferr. Ajo ka përvojë personale duke qenë shtëpiake dhe, sinqerisht, mund të jetë mikpritja e përsosur. Nuk ka dyshim se Bethenny do t’i përmendte të gjitha kur t’i gatuante ish-bashkë yjet e saj dhe anëtarët e tjerë të kastit të Bravo.

Lea Remini

Një ish-anëtare e Scientology, Leah Remini, di se si të merret me ndjekësit e kultit. Në vitin 2022, fjala për Rodeo Drive ishte se Leah ishte në bisedime për t’u bërë ylli i ardhshëm i Real Housewives of Beverly Hills.

Aktorja e viteve ’90 tashmë pranoi se i pëlqente çdo gjë Bravo, dhe aftësitë e saj pritëse janë në pikën e duhur pasi ishte në krah të Wendy Williams. Lea është qesharake dhe e afrueshme, gjë që mund t’i japë asaj një avantazh kur vjen puna për të pyetur yjet e Bravo.