Nëse Kyle dhe Mauricio po falsifikojnë problemet e tyre martesore, mund të dështojnë

Klea

Nëse Kyle dhe Mauricio po falsifikojnë problemet e tyre martesore, mund të dështojnë

Kyle Richards‘ Historia është në Amvise të vërteta të Beverly Hills Sezoni 13 përfshin një ndarje të dyshimtë nga burri i saj, Mauricio Umansky. Fatkeqësisht, Mauricio dhe fjala shady janë afruar me kalimin e viteve. Thashetheme të shumta rreth tij se ai e tradhtonte Kyle-n, janë përhapur, dhe ai është paditur gjithashtu për një shitje rezidence në Malibu, e cila ka shkuar anash.

Edhe nje gje. Kompania e pasurive të paluajtshme të Mauricios u krijua pasi ai u largua nga agjencia e Rick Hilton. Kjo ndau më tej Kyle dhe motrën e saj, Kathy Hilton. Në thelb, Mauricio ka bërë disa lëvizje të llogaritura gjatë dekadës së fundit, për të cilat Kyle ka të ngjarë të zemërohet.

Madje ende, shumë shikues po e quajnë shaka për ndarjen e tyre. Për të shpjeguar, Kyle është afruar me këngëtaren e kantri, Morgan Wade. Këtë sezon, të gjitha shenjat kanë treguar për një lidhje mes këtyre dy femrave. Ky është një histori epike për Kyle, por ish-i i Morgan-it punon për kompaninë e Mauricio-s, gjë që ndihet disi e përshtatshme.

Po kështu, Mauricio është parë gjithashtu duke u afruar me interesa të reja dashurie të përfolura. Sa herë që qarkullon një imazh i ri, Kyle shpreh trishtimin e saj. Por më pas, ajo dhe Mauricio mohojnë që të dy zyrtarisht janë duke u takuar me dikë.

Për më tepër, me të gjitha këto përpjekje të reja të përfolura që fryjnë në erërat e tyre të pasura, Kyle dhe Mauricio ende nuk e kanë goditur butonin e divorcit në martesën e tyre. Pra, çfarë po ndodh në botë? Përgjigja këtu është e nuancuar, por njeriu, ne shpresojmë që e gjithë kjo të mos jetë një tregim i madh i rremë për të ndihmuar në sigurimin e vendit të Kyle në sezonet e mëtejshme të RHOBH. Nëse këta të dy me të vërtetë po i falsifikojnë problemet e tyre martesore në Bravo, kjo mund të rezultojë shumë e kundërt, dhe ne do të shpjegojmë pse tani.

Së pari, ja çfarë ka thënë Kyle për këtë Fake

Shumë tabloide po nxisin një tregim të rremë në lidhje me problemet martesore të Kyle dhe Mauricio. Prandaj, Kyle u kundërpërgjigj, por ajo e bëri këtë pas podcast-it Hot Mic të Bravo, i cili ka të bashkangjitur një mur pagese. Mos u shqetësoni, sepse ju dëgjova. Këtu është një përmbledhje e shpejtë.

Në këtë podcast, Kyle u pyet nga një prej Producentëve Ekzekutiv të rrjetit, Alex Baskin, duke bërë që Kyle të thërriste: “Cili njeri do të krijonte një histori si kjo? Kaloni familjen e tyre përmes kësaj. Kjo është një nga gjërat më budallaqe që kam dëgjuar ndonjëherë në këto 13 vjet. Do të pretendoj se jam ndarë dhe do të torturoj fëmijët e mi?”

Sipas fjalëve të Kyle, kjo histori është e vërtetë. Dyfishimi ka kuptim nëse kjo është me të vërtetë e vërtetë, por nëse jo, Kyle do të shohë shumë reagime të forta, nëse problemet e tyre martesore janë të rreme.

Dhe megjithatë…Diçka është ende jashtë

Para se të arrijmë të kuptojmë se çfarë mund të sjellë një histori e rreme, sapo u shfaq një temë e re në Reddit, duke i dhënë besim se e gjithë kjo është e rreme. Na pëlqen një histori e plotë, kështu që le të zhytemi. Në thelb, Kyle dhe Mauricio aktualisht janë duke pushuar në Aspen. Paparacët i kanë kapur të dy, duke e jetuar atë. Personat e rregullt të Aspenit pohuan në temë se, “madje edhe lartësia e sezonit (tani) ka të famshëm A+++ kudo dhe zero paparacët”.

Sa i përket titullit kryesor të kësaj teme, OP shkruan, “Shpresoj që të gjithë ta kuptojnë, të gjitha fotot e paparacëve që po shihni në tabloide janë fotografë me pagesë dhe publicistë që Kyle dhe Mauricio kanë paguar. Unë kam një shok që është në shtëpinë Tua dje me fotografin dhe ai derdhi fasulet. Kyle po paguan fotografinë për të ofruar tregime në media. Është e gjitha BS!!”

Interesante. Tani, le të flasim për problemet që mund të lindin, nëse Kyle dhe Mauricio po shtirin problemet e tyre martesore.

Një histori e rreme mund të shohë Kyle të nxjerrë nga RHOBH

Për 13 sezone, Kyle ka qenë një shtyllë në RHOBH. Ajo është gjithashtu shumë e afërt me ekipin e prodhimit, duke përfshirë Andy Cohen. Në thelb, ajo ka qenë një anëtare e mbrojtur e kastit për një kohë tepër të gjatë, por fansat po lodhen nga historitë e sajuara të këtij seriali. Në një intervistë me Bustle, e cila më pas u shpërnda në Up and Adam! Podcast, Kyle pranoi se ndonjëherë, rrëfimet e kësaj shfaqjeje kanë qenë të detyruara.

“Mund të mendoj vetëm për një, dhe kjo ishte historia e qenit me Lucy-n sido që të ishte. Shfaqja jonë nuk është inskenuar apo ngritur, por mendoj se është sjellë në tryezë me qëllimin që të ketë një tjetër spinoff”, shpjegoi Kyle. Ky tregim i tmerrshëm për këtë qenush të çmuar ishte i bezdisshëm, dhe tani që e dimë se nuk u portretizua me saktësi në ajër, ndihemi të luajtur. Fox Force Five, një grup miqsh ku Kyle bën pjesë, gjithashtu kanë detyruar disa biseda të transmetohen gjatë viteve, gjë që ka rezultuar në humbjen e anëtarëve të ndryshëm të kastit në këtë serial.

Na ka lodhur kjo. Në çdo histori të sajuar deri më tani, Kyle është bashkangjitur. Nëse problemet e saj martesore rezultojnë të jenë një tjetër dredhi për vlerësimet, ne dhe shumë të tjerë, ka të ngjarë të fillojmë të akordojmë, pasi aspekti i realitetit ka vdekur. Nga ana tjetër, Kyle mund të humbasë vendin e saj në RHOBH.

Nëse është i rremë, biznesi i Mauricios mund të godasë

Agjencia, firma e Mauricios, krenohet me pallatet e tyre të mrekullueshme. Në pasuri të paluajtshme, shihen shenja të larta të dollarit. Prandaj, klientët duan të dinë se po trajtohen me ndershmëri. Nëse rezulton se Mauricio ka nxitur një tregim të rremë, kompania e tij mund të marrë një goditje financiare, sepse nëse ai është i gatshëm të gënjejë në transmetim publikun e gjerë që po akordohet, për çfarë tjetër mund të gënjejë ai në këtë aspekt të jeta e tij?

Reputacioni i Morganit gjithashtu mund të dëmtohet

Nuk ka dyshim se sa të afërt janë Kyle dhe Morgan Wade, megjithatë, Kyle duket më shumë se Morgan. Kjo hap mundësinë që për Morganin, e gjithë kjo mund të jetë thjesht një marifet publiciteti për karrierën e saj muzikore. Nëse rezulton se kjo është e rreme, dhe Morgan shkoi për udhëtim, Morgan mund të përballet me reagime nga fansat, të cilët janë agresivë, në rastin më të mirë. Në përgjithësi, ne shpresojmë që Kyle dhe Mauricio të jenë të sinqertë, por për këtë, vetëm koha do ta tregojë.