Nënkampionët e Kombit Bachelor që mendojmë se duhet të kenë fituar

Klea

Nënkampionët e Kombit Bachelor që mendojmë se duhet të kenë fituar

Bachelor dhe Bachelorette kanë pasur disa sezone interesante ndër vite. Ndërsa shumë sezone kanë prodhuar çifte të suksesshme, shumë të tjera nuk kanë bërë. Gjatë gjithë viteve, ka pasur shumë konkurrentë nënkampionë që u bënë të preferuarit e fansave. Në disa raste, mendoj se këtyre garuesve iu grabit fitorja. Pesë garuesit e mëposhtëm nuk fituan sezonet e tyre përkatëse, por mendoj se duhet të kishin fituar!

Tyler Cameron

Tyler Cameron ishte i dyti në sezonin 15 të Bachelorette, por ai duhej të ishte zgjedhur si fitues! Hannah Brown përfundimisht zgjodhi Jed Wyatt, megjithëse ata u ndanë menjëherë pas përfundimit të xhirimeve. Jed kishte një të dashur para se të nisej për në shfaqje, e cila më vonë doli dhe e shtyu Hannah të ndahej me të.

Gjatë gjithë sezonit, Hannah dhe Tyler kishin një marrëdhënie të fortë. Tyler ishte gjithashtu një i preferuar i fansave dhe në atë kohë shumë shikues po kërkonin që ai të ishte Bachelor i ardhshëm. Ndërsa Hannah dhe Tyler janë ende miq, ata kurrë nuk e rindezën marrëdhënien e tyre romantike. Megjithatë, Tyler ka pranuar që atëherë se ai mendon se ai dhe Hannah do të kishin punuar nëse ajo do ta kishte zgjedhur atë në vend të tij.

Ben Smith

Ben Smith konkurroi në sezonin 16 të Bachelorette, të udhëhequr nga Tayshia Adams. Pavarësisht se u dërgua në shtëpi pas vendlindjes, Beni u kthye gjatë javës së suitës së fantazisë për një goditje të dytë në zemrën e Tayshias. Ndërsa Tayshia përfundimisht u fejua me Zac Clark, ajo kishte ndjenja të forta për Benin pasi ai ishte nënkampion.

Tayshia dhe Zac përfundimisht i dhanë fund fejesës së tyre dhe vazhduan rrugët e tyre të ndara. Ishte befasuese kur Zac fitoi, pasi ai dhe Tayshia dukeshin shumë të ndryshëm gjatë gjithë sezonit. Beni, nga ana tjetër, kishte shumë të përbashkëta me Tayshian dhe të dy kishin një lidhje të mirëfilltë. Nëse Tayshia do të kishte zgjedhur Benin në vend të tij, ka mundësi që të dy të kenë qenë ende bashkë sot.

Brandon Jones

Brandon Jones ra në dashuri me Michelle Young në sezonin 18 të Bachelorette, por në fund mbeti me zemër të thyer. Michelle ra në dashuri me Brandon gjithashtu, por në vend të kësaj zgjodhi të fejohej me Nayte Olukoya. Menjëherë pas përfundimit të xhirimeve, Michelle dhe Nayte njoftuan se kishin zgjedhur t'i jepnin fund fejesës. Gjërat mes ish-çiftit nuk përfunduan mirë, pasi Michelle pranoi se ishte e verbër kur Nayte u nda me të për mesazhe.

Nga ana tjetër, Brandon dukej se kujdesej vërtet për Michelle dhe ndoshta do ta kishte trajtuar atë shumë më mirë se Nayte. Ishte e qartë që nga dita që Brandon hodhi unazën në plazh, se ai kujdesej për Michelle. Është turp që Michelle dhe Brandon nuk mund t'i jepnin kurrë një shans lidhjes së tyre, pasi të dy dukej se e donin njëri-tjetrin.

Rachel Recchia

Rachel Recchia krijoi një lidhje të fortë me Clayton Echard në sezonin 26 të Bachelor, por ajo nuk e fitoi sezonin. Në vend të kësaj, Clayton zgjodhi Susie Evans, megjithëse marrëdhënia e tyre ishte e ndërlikuar nga kërcimi. Susie u eliminua gjatë javës së suitës fantazi, pasi i tha Clayton se nuk mund të vazhdonte nëse ai do të kishte qenë intim me gratë e tjera.

Më vonë, Susie u kthye për ceremoninë e fundit të trëndafilave, vetëm për t'i dhënë fund gjërat përsëri me Clayton. Në After The Final Rose, Clayton dhe Susie ishin ribashkuar dhe ishin zyrtarisht çift. Dyshja u takuan në botën reale për një kohë, por përfundimisht u ndanë përgjithmonë.

Clayton dhe Rachel, nga ana tjetër, kishin një marrëdhënie të fortë për shumicën e sezonit të tij. Rachel e dashuroi vërtet Clayton-in dhe dukej sikur edhe ai ishte vërtet i dashuruar me të. Clayton duhet të kishte zgjedhur Rachel mbi Susie, pasi marrëdhënia e tyre kishte potencial. Që nga fillimi i sezoneve të tyre përkatëse, Clayton dhe Rachel janë shoqëruar, por me sa duket si miq.

Gabi Elnicki

Gabi Elnicki u bë e preferuara e fansave në sezonin 27 të The Bachelor, por në fund humbi nga Kaity Biggar. Zach Shallcross i trajtoi gjërat relativisht keq gjatë javës së suitës së fantazisë, ku fillimisht pretendoi se nuk do të flinte me askënd. Megjithatë, Zach dhe Gabi vendosën reciprokisht të ishin intime gjatë takimit të tyre brenda natës. Më pas, Zach dukej se u pendua për vendimin dhe u tha grave të tjera për këtë. Kuptohet që Gabi nuk ishte i lumtur për këtë.

Gabi ishte bërë goxha pis nga Zach dhe ishte e vështirë ta shikoje atë të ndahej me të në altar. Pas asaj që kaloi gjatë gjithë sezonit, Gabi meritonte më shumë nga Zach në fund. Ndërsa Zach dhe Kaity janë ende të fortë, do të ishte mirë të shihej Gabi të fitonte në atë kohë.