NeNe Leakes në takime pas vdekjes së vonë të bashkëshortit Gregg

Klea

NeNe Leakes në takime pas vdekjes së vonë të bashkëshortit Gregg

Real Housewives of Atlanta alum NeNe Leakes vërtet bëri një numër në Bravo. Ajo është një ikonë e shfaqjes që mund të ishte kthyer për të shpëtuar RHOA gjatë këtyre kohërave të vështira. Por ajo e dogji urën e Bravo.

Gjatë qëndrimit të saj në program, NeNe fitoi një bazë të gjerë fansash të cilët e ndiqnin çdo lëvizje të saj. Kur gjërat ishin të mira, NeNe ishte fantastike dhe kur ato ishin të këqija, NeNe do të spirale. Shikuesit u pikëlluan shumë kur bashkëshorti i përkushtuar i NeNe Gregg Leaks luftoi me kancerin dhe përfundimisht ndërroi jetë. Tani NeNe po flet se si ajo manovron takimin pas vdekjes së Gregg. Entertainment Tonight ka detajet.

Ecni përpara si në jetë ashtu edhe në dashuri

Gregg dhe NeNe u martuan dy herë, sepse ata goditën një pikë të ashpër në një moment. Dasma e tyre e dytë iu dha një spinoff dhe çifti mbeti i afërt deri në vdekjen e parakohshme të Gregg. Ata ishin së bashku për 22 vjet kur Gregg vdiq nga kanceri i zorrës së trashë në shtator 2021.

(Foto nga Paras Griffin/Getty Images)

Deri në dhjetor 2021, NeNe u kthye në skenën e takimeve. Ajo filloi të takonte Nyonisela Sioh, e cila ishte ende e martuar. Në vitin 2022, NeNe e gjeti veten të paditur nga gruaja e Nyonisela, e cila pretendoi se ajo ishte një prishëse e plotë e shtëpisë. Ajo lidhje nuk funksionoi dhe tani NeNe është hapur sërish për dashurinë.

Ndërsa NeNe po priste shfaqjen e modës Bomb nga The Fashion Bomb Daily në New York City, ajo tha, “Jam e hapur për takime”. Mundësisht jo burra ende të martuar nën sytë e Zotit dhe Shpëtimtarit tonë.

Ajo shtoi, “[I’m looking for] dikush është padyshim i disponueshëm emocionalisht. [They’re] do të duhet të jetë emocionalisht i disponueshëm. Dikush që është i dashuruar. Që pëlqen të udhëtojë nëpër botë, e dini? Dikush që më trajton vërtet mirë.”

“Dëgjo kur të arrish në një moshë të caktuar, nuk mund të jesh zgjedhës. Ju filloni të dilni me atë që dëshiron të takohet me ju, “vazhdoi NeNe. “Kështu që kush më pëlqen mua, mua më pëlqen ty, zemër.” Unë mendoj se ky është një konfirmim që ajo me të vërtetë ka përfunduar me Nyonisela. Njeri, a e di dikush se çfarë po bën djali i John Rolex këto ditë?

Nuk do të ketë kurrë një Gregg tjetër

Pavarësisht se ishte në skenën e takimeve, NeNe thotë se Gregg ishte shpirti i saj binjak. “Unë gjithmonë u them njerëzve se kam përjetuar dashurinë përfundimtare,” tha NeNe. Megjithatë, kjo sigurisht nuk do ta pengojë atë të shqyrtojë opsionet e saj. “Nuk besoj se kjo lloj dashurie ndodh më shumë se ndoshta një herë në jetë. Por unë jam i emocionuar për takimin me një partner të ri, “tha NeNe.

Së bashku me aventurat e takimeve, NeNe po e mban të hapur edhe derën e televizionit realitet. Ajo nuk do të ketë asnjë lidhje me Bravo nëse nuk i kërkon një falje të denjë për Oscar Andy Cohen.

“Thjesht duhet të jetë gjëja e duhur. E dini, kam kaq shumë njerëz që më afrohen për të bërë këtë reality show, atë reality show, thjesht duhet të jetë gjëja e duhur, “shpjegoi NeNe. Unë me të vërtetë dua ta besoj këtë për të.

Së bashku me eksplorimin e peshkut në det, NeNe ka të bëjë me një kec në përplasje. Por me sa duket, Bryson Bryant po shkon mirë ndërsa është i burgosur. “Ne kemi një marrëdhënie të shkëlqyer. Unë flas me të çdo javë… ai duhet ta kalojë këtë proces dhe shpresoj të jetë në një vend më të mirë.”

Nëse Bryson po merr vizitorë në burg, NeNe nuk është një prej tyre. “Nuk e kam vizituar, nuk mendoj se duhet. Ai është një i rritur i plotë. Por, ai patjetër duhet të marrë disa gjëra në rregull.”

Sa për NeNe, ajo do të marrë “disa gjëra në rregull” në lidhje me situatën e saj të vjetër të qirasë në Swagg Boutique. Sigurisht, kjo do të jetë mes ofertave të saj të shumta televizive dhe thyerjes së zemrave të burrave në të gjithë Amerikën.