NeNe Leakes

Klea

NeNe Leakes ndërpret lidhjet me Bethenny Frankel në mes të pajtimit të saj me Andy Cohen dhe kthimit në ‘RHOA’

NeNe Leakes ndërpret lidhjet me Bethenny Frankel në mes të pajtimit të saj me Andy Cohen dhe kthimit në ‘RHOA’

NeNe Leakes ka ndërprerë lidhjet me Bethenny FrankeNdërsa ajo rindez marrëdhënien e saj me Bravo në përgatitje për rikthimin e saj të shumëpritur në Amvisat e vërteta të Atlantës.

NeNe Leakes

Këtë të hënë, NeNe Leakes ngjalli entuziazëm në mediat sociale kur fshiu të gjitha referencat për intervistën e saj të diskutueshme me Bethenny Frankel dhe një postim që njofton bashkëpunimin e tyre si bashkë-pritës Bethenny’s Podcast “Reality Reckoning”. Nuk u desh shumë kohë që fansat të vunë re se llogaritë zyrtare të Bravo TV në Instagram dhe Twitter kishin ri-ndjekur RHOA e preferuara e fansave.

Bethenny Frankel dhe NeNe Leakes

Zhvillimet e së hënës ndodhën pas një incidenti të mëparshëm këtë muaj kur Andy Cohenndërsa bashkëvepronte me një tifoz, la të kuptohet për mundësinë e varrosjes së kapelës me të NeNe dhe duke përshëndetur kthimin e saj në Amvisat e vërteta të Atlantës.

“Unë jam një djalë nostalgjik. Ajo dhe unë u mblodhëm së bashku dhe ka gjithmonë vend në zemrën time për, e dini, të gjithë, “i tha Andy Cohen një fansi gjatë BravoCon në Las Vegas në nëntor.

Bethenny Frankel dhe NeNe Leakes

Kur një fans e pyeti drejtuesin e Bravo nëse NeNe mund ta rifitonte ndonjëherë pjeshkën e saj, ai u përgjigj – “Kush e di? Dua të them, ajo më kërkoi disa vite më parë që ta mbaja emrin e saj jashtë gojës, kështu që unë përpiqem ta respektoj këtë.”

NeNe Leakes

Mediat sociale shpërthyen me spekulime për NeNe’s kthehu në Bravo. Një person shkroi, “Bravo e pasoi Nene përsëri. Jam shumë i tronditur!”

Një tjetër fanse shkroi në Twitter, “Oop! Pasi Andy Cohen tha se ka “vend në zemrën e tij”. Nene Rrjedh në #BravoCon Nene fshiu të gjitha gjurmët e ‘Reality Reckoning’ të Bethenny nga IG i saj Bethenny ka ende klipet e intervistës dhe fotot ende në IG të saj.”

NeNe Leakes

Dikush tjetër komentoi, “Prit… Bravo ndjek Nene dhe ajo i fshiu të gjitha fotot me të dhe Bethenny poshtë nga Instagrami i saj.”

BRAVO PO NDJEK NENE. AJO KTHEHET NE SHTEPI.” Një shikues i emocionuar ndau.

NeNe Leakes

NeNe’s Lidhja me Bravon ka qenë e tensionuar vitet e fundit, veçanërisht pasi ajo bëri akuza për diskriminim racor që përfshinte rrjetin dhe Andy Cohen. NeNe kishte qenë një ndeshje në The Real Housewives of Atlanta gjatë sezoneve 1-7 dhe 10-12 përpara se të vendoste të largohej në 2020.

NeNe Leakes

Në prill 2022, NeNe nisi procedurat ligjore kundër Bravo, NBC Universal, Andy Cohen, si dhe kompanitë e prodhimit True Entertainment dhe Truly Original. Në padinë e saj, ajo akuzoi të pandehurit për shkelje të ligjeve federale të punësimit dhe kundër diskriminimit dhe pretendoi se kompanitë e prodhimit fshehën raste të shumta që përfshinin ish-bashkëjetorin e saj, Kim Zolciak. Padia pretendonte se Kim kishte përdorur stereotipe racore dhe sharje drejtuar bashkë-yjeve të saj Black për një periudhë të gjatë.

Bethenny Frankel dhe NeNe Leakes

Më pas, NeNe55 vjeçe vendosi të tërhiqte veprimin ligjor ndaj Bravos për shkak të detyrimeve kontraktuale. Këto marrëveshje kontraktuale urdhërojnë që mosmarrëveshjet midis rrjetit dhe yjeve të tij duhet të zgjidhen nëpërmjet arbitrazhit dhe jo në gjykatë.

NeNe Leakes

Në maj 2022, NeNe bëri pretendime se rrjeti e kishte futur në listën e zezë si rezultat i qëndrimit të saj të zëshëm ndaj shqetësimeve të saj. Më pas, në gusht 2022, NeNe dukej se kritikoi mikpritësin e Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt në Twitter.

NeNe Leakes

A do ta mirëprisnit NeNe përsëri? Amvisat e vërteta të Atlantës? Komentoni më poshtë.