NeNe Leakes merr Reality Show të ri në Lifetime

Klea

NeNe Leakes merr Reality Show të ri në Lifetime

Më në fund po ndodh! Alumet e preferuara të të gjithëve Real Housewives of Atlanta, NeNe Leakes, po kthehet në realitet televiziv. Sigurisht, ajo nuk do të kthehet në Bravo. Ajo derë është e mbyllur. Në vend të kësaj, ajo po sjell talentet e saj në Lifetime me një shfaqje të re të quajtur Dashuri Outrageous me NeNe Leakes.

NeNe po kthehet

Dashuria e egër do ta sjellë ish-yllin e RHOA në një format paksa të ndryshëm të realitetit televiziv. Në vend që të dokumentojë jetën e saj, kjo shfaqje e re do ta lejojë atë të flasë për jetën e njerëzve të tjerë. Shfaqja thuhet se kapi “sprovat, triumfet dhe mundimet e çifteve të vërteta”.

Një njoftim për shtyp shpjegoi, “Seriali i ri shfaq klipe të egra të njerëzve të vërtetë të kapur në dashuri ndërsa NeNe reagon dhe i jep njohuri personale së bashku me veprimin.”

Shfaqja e re Lifetime e NeNe do të jetë projekti i saj i parë i madh që nga largimi nga Real Housewives of Atlanta. Edhe pse ajo ka bërë disa paraqitje të shkurtra në shfaqje të tjera realiteti, ajo në thelb u godit për shkak të mosmarrëveshjes së saj shumë të publikuar me Bravo. Jeta po na bën të gjithëve një nder duke i dhënë fund thatësirës NeNe.

NeNe nuk është e vetmja ish-yll i Real Housewives of Atlanta që po kthehet në ekranet tona. Kim Zolciak, prapë e pashpresë e saj, sapo u nënshkrua për një shfaqje të re të quajtur Got to Get Out. Në shfaqjen e ardhshme për Hulu, Kim, Cynthia Bailey dhe një pjesë e vogël e të famshmëve të tjerë do të mbyllen brenda një pallati, duke u detyruar të planifikojnë rrugën e tyre për 1 milion dollarë.

Është e qartë se të gjitha këto zonja kanë bërë një rrugë të gjatë që nga ditët e tyre të lulëzimit të RHOA. Jemi të lumtur t’i shohim në ekranet tona. Pavarësisht nëse është një shfaqje klip në Lifetime ose një konkurs qesharak Hulu, ne vlerësojmë gjithmonë çdo mundësi për të parë The Housewives.

Love Outrageous with NeNe Leakes shfaqet premierë në Lifetime, të hënën, 1 korrik në orën 10/9c.