NeNe Leakes feston ditëlindjen me ish

Klea

NeNe Leakes feston ditëlindjen me ish

A janë kthyer gjërat në mes NeNe Leakes dhe Nyonisela Sioh? Pavarësisht gjithë dramës që ish-ët kanë kaluar këtë vit, NeNe sapo kaloi ditëlindjen e saj të 56-të me ish-in e saj. Pra, me siguri duket se këta të dy mund të jenë përsëri bashkë!

Sipas Page Six, Alum Real Housewives of Atlanta shkoi në Uashington DC për të festuar ditëlindjen e saj dhe ajo ndau një sërë fotosh me ish të dashurin Nyonisela. Megjithatë, vetëm disa javë më parë, ajo ishte në Instagram duke e quajtur atë “memec” dhe “të thyer”.

Pra, çfarë ndodhi që atëherë?

A u rikthyen NeNe dhe Nyonsiela?

NeNe dhe Nyonisela janë takuar vazhdimisht që nga viti 2021. Në mënyrë të vërtetë NeNe, marrëdhënia e tyre ka qenë e mbushur me dramë. Së pari, njerëzit menduan se ajo u largua shumë shpejt nga Gregg Leakes. Më pas, ish-gruaja e Nyoniselës pretendoi se NeNe e vodhi atë nga ajo. Ka qenë e çrregullt që nga dita e parë.

Gjatë verës, gjatë intervistës shumë të diskutuar të NeNe me Carlos King, ajo zbuloi se ajo dhe Nyonisela po bënin një pushim nga i dashuri i saj. Megjithatë, ajo nuk u zhyt në shumë detaje se pse.

“Sot po bëjmë një pushim. Ne kemi bërë një pushim”, tha NeNe në atë kohë. “Janë … gjëra me të cilat nuk jam i kënaqur, gjëra me të cilat ai nuk është i kënaqur. Thjesht nuk funksionon për momentin.”

Më pas, rreth një muaj më parë, NeNe ndau një postim duke tërhequr zvarrë Nyonisela. Ajo e fshiu shpejt, por pamjet e ekranit jetojnë përgjithmonë.

“Mos mund ta kesh atë! MË BESO… nuk është ashtu siç mendon ti”, shkroi NeNe në atë kohë. “Seksi në dhomën e gjumit është i tmerrshëm, Ai është memec, I SHKUR, Një humbës, një mashtrues, një gënjeshtar (sic) dhe një NARCISIST. Vraponi derisa të mundeni.”

Është e qartë se shumëçka ka ndryshuar muajin e fundit sepse ajo ishte e gjithë e buzëqeshur me të në Instagram kur festonte ditëlindjen.

“Zoti më ka bekuar me një vit tjetër gjatë gjithë diellit dhe unë jam mirënjohës”, tha NeNe në Instagram.

Në një seri fotosh, NeNe mund të shihej duke e shijuar atë me Nyonisela dhe disa nga miqtë e saj. Çifti më vonë u lidh me yjet e Real Housewives of Potomac, Dr. Wendy Osefo dhe Eddie Osefo në festën e festave të Shtëpisë së Bardhë.

Natyrisht, Nyonisela nuk është shumë humbëse nëse NeNe po kalon kohë me të në ditëlindjen e saj dhe po kalon në Shtëpinë e Bardhë. Urime për ta për rindezjen e flakës së tyre. Le të shohim se sa do të zgjasë këtë herë.