NeNe Leakes dhe Cynthia Bailey ribashkohen

Klea

NeNe Leakes dhe Cynthia Bailey ribashkohen

Flisni për një bashkim Real Housewives of Atlanta. NeNe Leakes dhe Cynthia Bailey më në fund janë rilidhur pas disa vitesh të vështira, dhe djalë, a ndihet mirë.

Siç e dinë shumë fansa të RHOA, NeNe dhe Cynthia ishin të trashë sa hajdutët – derisa nuk ishin. Ata patën një rënie vdekjeprurëse pasi NeNe e quajti Peter Thomas një “kurvë” gjatë një episodi të sezonit 6. Që atëherë, marrëdhënia e tyre nuk ka qenë kurrë e njëjtë.

Edhe kur të dyja Amvisat po luanin së bashku në shfaqjen hit Bravo, ata nuk njihnin paqe. Të dyja zonjat ishin në anët kundërshtare dhe ishte një nga përballjet më të çrregullta që ne fansat e Real Housewives kemi parë në historinë e serialit. Kur NeNe u largua nga shfaqja, ajo nuk ishte në vendin më të mirë me asnjë nga kastë. Që atëherë, ajo ka bërë komente të dyshimta për ish-bashkë yjet e saj, por duket sikur kishte dritë në fund të tunelit.

NeNe dhe 50Cynt ribashkohen!

Për habinë tonë, zonja Leakes postoi në Instagramin e saj një foto të saj dhe supermodelës që të ngroh zemrën. “Dëgjo, Çili … Unë ju thashë të gjithëve se dola nga nata tjetër dhe u përplasa me disa njerëz të tjerë,” shkroi ajo postimin. “Por ajo që nuk ju thashë është se u përplasa me Hunni Cynthia Bailey.”

“Kur të them se duhej ta lexoja”, vazhdoi ajo.

Njeri, a do të na pëlqente ta shihnim këtë shfaqje në kamerë.

NeNe vazhdoi duke i bërë të ditur 4.4 milionë ndjekësve të saj në IG se ajo nuk është nga ata që kanë mëri. Rrjedhimisht, ajo dhe Cynthia patën natën e jetës së tyre. “Ne fjalë për fjalë qeshim gomarin tonë”, shkroi ajo. “Po flas me të qeshura me zë të lartë në geto, huni.”

Kush do ta merrte me mend se do t’i shihnim këta të dy së ​​bashku në 2023? Duket sikur çdo gjë MUND të ndodhë në botën e Real Housewives.