NeNe Leakes

Klea

NeNe Leakes akuzon Cynthia Bailey për shkarkimin e saj nga ‘RHOA’ dhe Cynthia Claps Prapa!

NeNe Leakes akuzon Cynthia Bailey për shkarkimin e saj nga ‘RHOA’ dhe Cynthia Claps Prapa!

NeNe Leakesikonë Amvise të vërteta të Atlantës OG, është bërë sërish tituj me akuza shpërthyese ndaj ish-shoqes së saj, Cynthia Bailey.

Në një intervistë të fundit, NeNe Leakes nuk u shmang nga pretendimi i kësaj Cynthia Bailey luajti një rol të rëndësishëm në largimin e saj nga Amvisat e vërteta të Atlantës. Përçarja mes miqve dikur të ngushtë ka marrë një kthesë dramatike, duke lënë fansat dhe shokët e tij Bravolebrities të habitur nga zbulimet.

NeNe Leakes

NeNe Leakes deklaroi prerazi se nuk do të jetë më shoqe me modelen.

Mbretëresha e Atlantës u thellua në tema të ndryshme, por fokusi i saj mbeti në kohën e saj në shfaqjen e suksesshme të Bravo. “Unë e dua Cynthia-n sikur të ishte motër dhe ne kishim një miqësi të shkëlqyer”, por ajo nuk ishte liderja atje dhe këmbënguli se “Cynthia është krejt ndryshe jashtë kamerës.” NeNe deklaruar në Reality me podcast The King.

NeNe Leakes

Kur u pyet se pse Cynthia nuk e zbuloi kurrë atë anë të vetes, NeNe theksoi se është një model i përsëritur mes këtyre anëtarëve të kastit, “shumë nga këto gra vijnë në këtë shfaqje dhe ato nuk tregojnë se kush janë në të vërtetë.” NeNe deklaroi me krenari se ajo mori “vendimin e vetëdijshëm” për të qenë e vërtetë me veten, pavarësisht nga rrethanat.

“Ata thjesht krijojnë disa karaktere dhe unë thjesht mendoj këtë Cynthia kurrë nuk donte që njerëzit ta shihnin me të vërtetë atë, siç i pëlqen të thotë 50 Cynt. NeNe bëri shaka.

Cynthia Bailey

NeNe zbuloi se ndërsa asaj i mungon miqësia me të cilën kishte dikur Cynthiaajo beson me vendosmëri se “kurrë” nuk mund të ringjallet për shkak të njohurive të saj për veprime të caktuara që Cynthia bëri prapa skenave që ajo nuk mund t’i respektojë kurrë.

Në një pohim të guximshëm, NeNe akuzoi drejtpërdrejt ish-mikun e saj më të mirë se u përpoq ta largonte nga seriali i realitetit Bravo, së bashku me të tjerët Amvisat madje edhe disa prodhues. Zbulimi i ka shtuar benzinë ​​zjarrit në dramën e vazhdueshme mes dy yjeve të realitetit.

Cynthia iu kërkua të ndajë përgjigjen e saj gjatë një episodi të Dy Ts Në Një Pod podcast, ajo filloi:

“Pothuajse as që dua të përgjigjem, sepse është shumë qesharake. Para së gjithash, unë jam personi i parë që i dha NeNe Leakes lulet e saj. Nëse ajo do të më japë apo jo edhe ujin për të … të fus disa lule?” Cynthia qeshi dhe shtoi: “As nuk mendoj se mund ta marr ujin.”

Ajo vazhdoi, “Por unë jam i pari që them: “Kur mendoni për amvise të vërteta të Atlantës, ju mendoni për NeNe Leakes”. Periudha. Gruaja e vendosi patjetër shfaqjen në hartë. Mirë? … Personaliteti i saj është jashtë zinxhirit. Ajo është TV e mirë. Dhe kur ishim miq, ishte shumë mirë!”

NeNe Leakes

“Pra, së pari, numri një, nuk kam fuqi ta marr NeNe Rrjedhjet qëlluan nga çdo gjë. Unë nuk mund të merrni NeNe Leakes qëlloi nga Taco Ball. Mirë? Pra, nëse e kam gjithë këtë fuqi, si nuk jam më as në emision? Por gjithsesi, bëje të ketë kuptim.”
Cynthia shtoi se edhe nëse ajo do të kishte një ndikim të tillë, nuk do të ishte e mençur të pushonte NeNe nga shfaqja.

Shtypni luajtjen më poshtë për të dëgjuar.

Sigurisht, NeNe nuk mund të anashkalonte gjendjen aktuale të Amvisat e vërteta të Atlantësduke vënë në dukje se shikueshmëria e saj ka shënuar një rënie drastike ndër vite, sidomos në sezonin aktual.

RHOA Cast

Carlos Kingi cili sjell perspektivën e tij të brendshme si ish-producent në RHOA, kujtoi ditët e lavdisë së shfaqjes kur sezoni i gjashtë tërhoqi një “pesë milionë shikues” mbresëlënës, duke shënuar shikueshmërinë më të lartë të regjistruar ndonjëherë për Bravo. Dallimi i madh në numrat e shikueshmërisë ndez biseda rreth evolucionit të shfaqjes dhe ndikimit të tij në popullaritetin e ekskluzivitetit.

“Çfarë është ky sezon? Ata morën 500”, si në shikuesit. “Ky është një ndryshim, apo jo?” NeNe e nxiti me lojë Carlos, duke e pyetur për ditët e fundit të lavdisë së shfaqjes dhe kontrastin e rëndësishëm në shifrat aktuale të shikueshmërisë.

Sipas NeNeshtimi i Kenia Moore ndaj shfaqjes pati një ndikim negativ në trajektoren e serialit të realitetit.

Kur Kenia Moore iu bashkua shfaqjes, NeNe beson se shënoi prezantimin e qasjes “krijo një histori” dhe ish-Miss SHBA e përqafoi plotësisht këtë taktikë, duke u bërë një e preferuar e fansave për përfshirjen e saj në atë. NeNe referuar si “marrëzi”.

Kenia Moore

NeNe vuri në dukje se kur shfaqja filloi me Lisa Wu Hartwell, Deshawn Snow, Whitfield dhe Zolciaku fokusua në përvojat e tyre autentike të jetës reale.

“Ata ishin bashkëshortët tanë të vërtetë dhe të dashurit tanë të vërtetë, Sheree ishte vërtet e martuar me Bobin dhe ata vërtet po kalonin një divorc. Deshawn ishte vërtet i martuar me Eric dhe ata filluan të kishin problemet e tyre, “tha ajo.

Lisa ishte vërtet me Ed Hartwell dhe isha vërtet me Gregg, Kim ishte vërtet me Big Poppa-n, historitë tona ishin reale,” NeNe pohon. “Ne nuk pretenduam të kishim një të dashur dhe më pas nuk kishim një të tillë,” shtoi ajo duke iu referuar e Kenias modeli i gjoja punësimit të burrave për të luajtur rolin e të dashurit të saj.

NeNe Leakes

Së fundi, në një rikthim në sezonet një, dy dhe pak të tre, NeNe kujtoi kohën kur e Kim Zolciak Një stil jetese luksoz dyshohet se financohej nga një burrë misterioz, i martuar dhe i pasur, i njohur vetëm si Big Poppa.

Kim Zolciak

NeNe zbuloi se burri, të cilit ajo iu referua si Lee (Big Poppa), është ende i martuar me të njëjtën grua me të cilën ishte kur po shihej Kim Zolciak gjatë sezoni i parë. Sipas NeNeështë se emri i gruas është gjithashtu KIM, ose siç thotë ajo, “Kimberly”. NeNe sqaroi se “Big Poppa” nuk është divorcuar asnjëherë nga gruaja e tij, duke e debutuar QWE pretendimi i mëparshëm se ai ishte në proces divorci. Biseda mori një kthesë zbavitëse ndërsa Kingu mori një buzëqeshje NeNe’s Zbulimi i sinqertë se së fundmi ajo pa Big Poppa-n dhe gruan e tij së bashku në Miami, duke dëshmuar se marrëdhënia e tyre është shumë e paprekur.

Amvisat e vërteta të Atlantës transmetohet të dielave në mbrëmje, në orën 20:00 ET. në Bravo.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla