Monica Garcia

Klea

Nëna e Monica Garcia-s riposedon Range Rover-in e saj dhe e liston për shitje

Nëna e Monica Garcia-s riposedon Range Rover-in e saj dhe e liston për shitje

e Monica Garcia-s nënë, Lindatregoi publikisht Range Rover-in e yllit të realitetit në mediat sociale pasi dinamika e tyre e çrregullt e nënës/vajzës u shfaq në Amvise të vërteta të Solt Lake City.

Linda Hiped lidhjen e automjetit “Shtëpiake”, duke shkruar në X—“SHITET: e Monica Garcia-s Range Rover siç shihet në #RHOSLC.”

Monica Garcia

Linda e renditi automjetin luksoz si një model i vitit 2017 me 159,494 milje, me një Çmimi 41,200 dollarë.

Linda shtoi – “[Monica] e kishte mbështjellë me një ngjyrë të re të mrekullueshme ari të ndryshkur pas shkrepjes. Mund të postoj një foto nesër.”

Ajo u kërkoi të gjithë të interesuarve, “blerësit seriozë” që ta kontaktojnë atë përmes një “DM”.

Monica Garcia

Menjëherë pas kësaj, Linda e fshiu postimin, duke shkruar — “Kam fshirë postimin tim për Range Rover. Një mik më ka këshilluar se ky nuk është vendi më i mirë për ta reklamuar atë.”

Ajo sqaroi se Range Rover ishte “ende në shitje”.

Monica Garcia

Linda postoi një grafikë të fshehtë që tregonte qëllimet e jetës së saj personale, në të njëjtën ditë kur nxori në shitje automjetin e vajzës së saj. Ajo ka shkruar postimin “Faleminderit për gjithçka! Asnjë fajësim.” Ajo shkroi: “Unë lejoj” gjërat e përshkruara si argëtim, shëndet, sukses, bollëk, luksoze, respektuese dhe të mira, “të ndodhin për mua”.

Monica Garcia

Fansat hodhën një vështrim brenda marrëdhënies së vështirë të të porsaardhurës me nënën e saj gjatë RHOSLC Sezoni 4. Pas Linda ia hoqi përkohësisht makinën vajzës së saj gjatë një përleshjeje të tyre, Monika pretendoi se veprimet e saj ishin një dredhi për të fituar dorën e sipërme në mosmarrëveshje.

Monica Garcia

Muajin e kaluar, Linda goditi përsëri pas Monika pohoi, gjatë pjesës së dytë të ribashkimit, se ajo ishte lutur për të zënë vendin e vajzës së saj në serialin Bravo.

Monica Garcia40 vjeçe, u tha shokëve të saj të grupit dhe mikpritësit të ribashkimit, Andy Cohenatë Linda shpresonte të zgjidhej nëse Monika u refuzua, gjatë procesit të kastit.

Monica Garcia

Linda mori X për të përplasur Monika si gënjeshtar, pasi u transmetua episodi i ribashkimit.

“Gjithçka Monika thotë për mua është një gënjeshtër apo gjysmë e vërtetë. Nuk kam aplikuar/audicuar KURRË,” Linda shkroi më 16 janar. “Jo [season four] apo ndonjë tjetër. Unë jam gazetar dhe producent televiziv i vlerësuar me çmime. Kjo ishte puna televizive në NYC – Gazetar/Producent i Lajmeve. Unë tashmë e kisha punën.”

Linda vazhdoi duke pohuar se “reality TV nuk është [her] filxhan çaj.”

Monica Garcia

Linda përfshinte një shkëmbim mesazhesh me tekst që ajo supozohej se kishte me vajzën e saj, në shkurt 2023, në të cilin supozohej se shkroi: “E di që ata nuk kanë nevojë për mua”.

Monika me sa duket u përgjigj – “Po, kam … kam nevojë për ty.”

Monica Garcia

Linda ndau një mesazh tjetër që duket se mbështet historinë e saj në lidhje me ambiciet e saj televizive të realitetit.

“Dhe unë dua të jem aty për ty!! [One hundred percent] … Por unë nuk po shes shpirtin tim!!” shkroi ajo, duke shtuar disa emoji për të shtypur pikën e saj.

Monica Garcia

Monika u shpjegoi shikuesve në atë kohë se nëna e saj e kishte lënë atë si fëmijë për të ndjekur një karrierë në televizion në Nju Jork. Ajo shtoi se ata nuk kishin komunikuar që nga mbyllja e xhirimeve.