Lenny Hochstein

Klea

Nëna e Lenny Hochstein i bën hije gruas së tij Lizës ndërsa festonte fejesën e tij

Nëna e Lenny Hochstein i bën hije gruas së tij Lizës ndërsa festonte fejesën e tij

Lenny Hochstein nënë, Marina Hochsteinka ngjallur reagime nga Amvise të vërteta të Majamit fansat pasi bënë një koment mosrespektues për nusen e saj pas shpalljes së fejesës së djalit të saj.

Marina Hochstein

Pas Lenny Hochstein zonja, Katharina Mazepa, njoftuan fejesën e tyre në Instagram të shtunën mbrëma – mesazhe urimi dhe urime të derdhura nga miqtë, fansat dhe të dashurit. Mes atyre që e lanë çiftin me dashuri nuk ishte askush tjetër veçse Leni’s nënë, Marina.

Marina shprehu lumturinë e saj për djalin e saj dhe kapitullin e ri emocionues që ai po fillon. Ajo theksoi gëzimin e saj për Leni’s dashurinë e sapogjetur duke thënë me sarkazëm: “Do të jem shumë i lumtur që këtë herë do të gjesh një grua që të do dhe të respekton.” Ajo shtoi, “Sigurisht që nuk e keni pasur këtë në martesën tuaj të mëparshme. Suksese urime ❤️”

Marina Hochstein

e Marinës Komenti i dyshimtë i referohet martesës aktuale të djalit të saj Lisa Hochstein – sugjeron e Katarinës dashuria dhe respekti do të sjellin një nivel të ri lumturie në jetën e tij. Siç e dinë fansat, Leni dhe Lisa janë përfshirë në një betejë të ashpër divorci.

Lenny Hochstein

Kirurgu plastik ka bërë pretendime tronditëse ndaj gruas së tij të larguar. Sipas dokumenteve ligjore, Leni i akuzuar Lisa për mosmiratimin e planeve të tij për të marrë fëmijët e tyre në një udhëtim skish në Aspen, së bashku me të dashurën e tij, Katharina Mazepa. Ai pretendoi se Lisa e keqtrajtuan hapur para dy fëmijëve të tyre, duke i lënë ata të hutuar dhe “të pikëlluar”.

Lisa Hochstein

Lisa qëlloi përsëri, duke këmbëngulur që Lenny Hochstein ka një “perceptim të rremë të realitetit”, në lidhje me situatën e tyre në shtëpi. Sherri i ashpër mes ish-çiftit po i lë në mes dy fëmijët e tyre.

Lisa Hochstein

Pas zbulimit të Leni’s dëshira për divorc, Lisa mori mbështetje të palëkundur nga shoku i saj Amvise të vërteta të Majamit zonjat, duke përfshirë Larsa Pippen. Gjatë fazave fillestare, Leni’s nëna, gjithashtu qëndroi pranë e Lizës anë, pasi afërsia e tyre u shfaq në emision. Megjithatë, me kalimin e kohës, dinamika ndryshoi dhe situata mori një kthesë të papritur.

Lisa Hochstein

Gjatë episodit të 12 dhjetorit të Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt me Andy Cohen Lisa u hap për gjendjen aktuale të marrëdhënies së saj me vjehrrën. “Ajo ishte padyshim në anën time në fillim,” shpjegoi ajo. “Sot, ju e dini, është djali i saj i vetëm, kështu që ajo është më shumë në anën e tij dhe kjo është e pritshme.”

Lisa Hochstein

e Marinës mesazhi i përzemërt nuk mori pritjen e ngrohtë që ajo mund të kishte shpresuar, pasi shumë shikues shprehën shqetësimet e tyre, duke thirrur gjyshen për miratimin e fejesës së djalit të saj, ndërsa ai është ende i martuar ligjërisht.

Lisa Hochstein

Një person shkroi, “sa gjë e tmerrshme të thuash, ajo grua për të cilën po flisni është nëna e nipërve tuaj, ju po flisni për respekt… djali juaj nuk ka treguar asnjë respekt gjatë gjithë kësaj, ju jeni të gjithë njësoj !!!!!!!!”

Lisa Hochstein

Dikush tjetër supozoi, “ai ndoshta e kërcënoi se do t’i presë”. Ndërsa një tjetër tha: “Është për të ardhur keq që Marina nuk mund të gjente një mënyrë më me takt për të shprehur dëshirat e saj të mira për Lenin. Kjo thjesht shton më shumë tension në një situatë tashmë të çrregullt.”

Një fans komentoi, “Marina duhet t’i mbante për vete mendimet e saj. Nuk është një pamje e mirë për të apo për familjen.”

Lenny Hochstein

Një kritik ndau: “Nuk mund ta besoj Marina do ta thoshte publikisht diçka të tillë. Është lënduese dhe mosrespektuese.”

Një shikues u përgjigj, “Marina duhet të fokusohet në mbështetjen e djalit të saj gjatë kësaj kohe të vështirë, në vend që të nxisë më shumë dramë.”

Katharina Mazepa

Një person tjetër tha: “Ky koment është thjesht i panevojshëm dhe lëndues. Është koha që të gjithë të ecin përpara dhe ta lënë çiftin të merret me çështjet e veta.”

Lisa Hochstein

Pas një martese 12-vjeçare, Leni dhe Lisa mori vendimin e vështirë për t’u ndarë gjatë sezonit 5. Lajmi tronditës doli kur Leni u përballën me akuza për tradhti gjatë martesës së tyre. Ndërsa ylli i RHOM këmbëngul se ajo kurrë nuk e pa ndarjen që po vinte, kishte shenja të qarta, veçanërisht kur Leni’s sjellja u kthye e ftohtë dhe e pashpirt.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla