Ne duam t'i shohim këta yje Bravo në Shtëpinë e Vizitorëve

Klea

Ne duam t’i shohim këta yje Bravo në Shtëpinë e Vizitorëve

Vizitorët më famëkeq në botën e realitetit televiziv u bashkuan për të konkurruar për mundësinë për të fituar një çmim në para në E! shfaqje, Shtëpia e zuzarëve. Shfaqja u shfaq premierë më 12 tetor dhe përfshin 10 konkurrentë të këqij, duke përfshirë yllin e Vanderpump Rules, Jax Taylor.

Fatkeqësisht për Bravo fansa, Jax nuk qëndroi gjatë në shtëpi. Ai ishte i pari i famshëm që u largua nga shfaqja. Lol. Paraqitja jetëshkurtër e Jax-it në House of Villains na bëri të fantazonim për yjet e tjerë të Bravo që do të dëshironim t’i shihnim në sezonin e ardhshëm të E re! shfaqje.

Këtu janë gjashtë yje të Bravo që duam të shohim në sezonin 2 të House of Villains.

Tom Sandoval (Rregullat e Vanderpump)

(Foto nga Kevin Winter/Getty Images)

Tom Sandoval është djali i keq i realitetit televiziv tani. Pasi lidhja e tij prej muajsh me Rachel Leviss u ekspozua në mars 2023, ai u bë pothuajse armiku numër një, gjë që e bën atë një përshtatje të përsosur për shfaqjen.

Ylli i Bravo kohët e fundit është përpjekur të reformojë imazhin e tij duke u hapur për lidhjen dhe pasojat në podkastin e tij të ri, “Everybody Loves Tom”. Ndërsa ne mbështesim Sandoval duke u përpjekur të përmirësojë veten, ne mendojmë se ai do të ishte një shtesë e natyrshme në sezonin 2 të House of Villains.

Ramona Singer (Shtëpiake e vërtetë e Nju Jorkut)

(Foto nga Santiago Felipe/Getty Images)

Dyshojmë se Ramona Singer do ta përshkruante veten si një “zuzar”, por ajo me siguri luajti rolin e një të tillë në Real Housewives të Nju Jorkut. Dua të them, nuk mund të harrojmë rrëmujën që ishte sezoni 13 i RHONY.

Do të donim ta shihnim Ramonën në sezonin 2. Tashmë mund ta imagjinojmë Ramonën duke u përballur kokë më kokë me yjet e saj dhe duke shkaktuar probleme serioze. Vendasja e Nju Jorkut ka një dhuratë për t’i fërkuar njerëzit në mënyrë të gabuar dhe jemi të sigurt që prania e Ramonës në një shtëpi plot me personalitete të zjarrta do të bënte një televizor të shkëlqyer.

Slade Smiley (Shtëpiake të vërteta të Orange County)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images)

Ylli i Real Housewives of Orange County, Slade Smiley, ka qenë jashtë lojes televizive të realitetit për pak kohë, por ne shpresojmë se ai do të dalë nga pensioni për sezonin 2 të House of Villains.

50-vjeçari ishte një argëtim i pastër gjatë kohës së tij në RHOC. Nga grupi i tij i ngurtësuar i stand-up-it e deri te mishi i viçit me Vicki Gunvalson, ai e bëri shfaqjen me vlerë për t’u parë. Shumë fansa e shihnin atë si një shtëpiake dhe jo një personazh anësor.

Ne mendojmë se Slade do të ishte një shtesë e shkëlqyer për familjen House of Villains. Ne mund ta shihnim atë si këpucën e parë si Jax Taylor, por ai me siguri do t’i bënte episodet e para të paharrueshme. Lol. Na vjen keq, Slade.

Brandi Glanville (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Na mungon Brandi Glanville në Real Housewives të Beverly Hills dhe jemi gjithmonë në kërkim të një arsyeje për ta rikthyer atë në ekranet tona televizive. Brandi është mbretëresha B e sjelljes së keqe. Ajo kurrë nuk dështon të shkaktojë dramë apo të zemërojë kolegët e saj, duke e bërë atë një përshtatje të përsosur për sezonin 2 të House of Villains.

Në retrospektivë, ne jemi të befasuar që ajo nuk u përfshi në kastin e Sezonit 1. Çfarë mundësie e humbur për kaos absolut.

James Kennedy (Rregullat e Vanderpump)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

DJ James Kennedy ndihej më shumë si një hero sesa një zuzar në sezonin 10 të Vanderpump Rules, por hajde, ai do të jetë gjithmonë një djalë i keq në zemër. James nuk dështon kurrë të na bëjë të qeshim në VPR dhe mendojmë se humori i tij do t’i sillte shumë jetë House of Villains. Gjithashtu, imagjinoni James dhe Sandoval duke u bllokuar në një shtëpi së bashku … kjo do të ishte e denjë për Emmy.

Erika Jayne (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Erika Jayne mban shumë kapele, dhe së fundmi, duket sikur ka kapelën e saj të zuzarit. Në Real Housewives of Beverly Hills, duket se Erika është jashtë për gjak këtë sezon dhe po shfaq disa sjellje goxha të liga.

Mendojmë se Erika do të bënte mirë në një shtëpi zuzaresh. Ajo është e egër, e pafalshme dhe di si të mbrojë veten. Gjithashtu, ne mund ta shihnim atë duke i mposhtur shokët e saj të aktorit.