Ne duam një përballje Sandoval dhe Ariana në sezonin 11 të VPR

Klea

Ne duam një përballje Sandoval dhe Ariana në sezonin 11 të VPR

Xhirimet për sezonin 11 të Rregullat e Vanderpompës aktualisht është duke u zhvilluar dhe fansat janë të etur të dinë se si po e trajton Ariana Madix punën me Tom Sandoval pas Scandoval.

Ish-çifti u pa duke filmuar në të njëjtin vend në gusht, duke nxitur spekulime se ata ishin sërish në një marrëdhënie. Ariana mbylli thashethemet e pajtimit në episodin e 25 gushtit të podcast-it të Scheana Shay, Scheananigans. Ajo i siguroi fansat se nuk ka filmuar asnjë skenë me ish-të dashurin e saj.

Ndërsa ne e kuptojmë plotësisht dëshirën e Arianës për të qëndruar larg ish-it të saj, nuk mund të mos shpresojmë për një përballje mes dy yjeve të Bravo në sezonin 11. Ja pse.

Ariana mund të përballet me Tomin rreth gënjeshtrave të linjës kohore

Nicole Weingart/Getty Images

Ariana ka thënë në intervista se ka zero komunikim me ish-in e saj. Kjo do të thotë se ajo ndoshta nuk ka folur me të që nga ribashkimi i Vanderpump Rules. Gjatë ribashkimit, Tom dhe Rachel Leviss ishin të bindur se ata nuk e shihnin njëri-tjetrin për ca kohë pas natës së tyre të parë së bashku. Tom gjithashtu mohoi thashethemet se ai kishte fjetur me Rachel ndërsa Ariana ishte jashtë qytetit në funeralin e gjyshes së saj.

Megjithatë, Rachel më vonë u shpreh qartë në lidhje me afatin kohor të lidhjes në një intervistë me një producent që u transmetua pas pjesës 3 të ribashkimit. Rachel i tha producentit se ajo dhe Tom nuk kishin bërë pushim nga takuar njëri-tjetrin. Ajo zbuloi se ata fjetën së bashku për herë të dytë në dasmën e Scheana-s në gusht. Ylli i VPR konfirmoi gjithashtu thashethemet se ajo dhe Tom kishin qenë intime ndërsa Ariana ishte në një funeral.

Ariana nuk e mori vesh të vërtetën për afatin deri në transmetimin e ribashkimit. Ylli i kopertinës e minimizoi lidhjen në ribashkim. Ai pretendoi se nuk vazhdoi për aq kohë sa dyshuan fillimisht shikuesit. Do të donim ta shihnim Arianën të përballet me Tomin për gënjeshtra për kohën në sezonin 11.

Ne kemi nevojë për më shumë detaje rreth Tom dhe Ariana që ende jetojnë së bashku

Evans Vestal Ward/Getty Images

Një detaj në lidhje me ndarjen e Tomit dhe Arianës që ka bërë që fansat të kruajnë kokën është se ish-çifti jeton ende bashkë. Ariana iu përgjigj konfuzionit në lidhje me situatën në podcast-in e Scheana-s, duke hedhur poshtë thashethemet se ajo po rrokulliset para.

“Unë nuk jam i pasur. Unë nuk kam miliona dollarë”, tha Ariana në episodin e 25 gushtit. “Unë kam një hipotekë. Eshte e shtrenjte. Unë nuk do të shpërdoroj të ardhmen time financiare dhe stabilitetin duke e vënë veten në një pozicion për t’u përballur me veten për pjesën tjetër të jetës sime, sepse dikush tjetër u mërzit, “u tha ajo dëgjuesve.

Ylli i Bravo u tha fansave se, pavarësisht se ka një shtëpi, ajo ka zero ndërveprim me Tomin. “Unë nuk e shoh atë. Unë nuk ndërveproj me të”, tha ajo.

Ne i dimë arsyet e Arianës për të qëndruar në shtëpi, por po për Tomin? A nuk mund të përplaset ai në divanin e dikujt apo diçka tjetër? Ne duam të mësojmë më shumë rreth situatës së tyre të jetesës në sezonin 11. Në një botë ëndrrash, Ariana do t’i thoshte Tomit të “dalë nga shtëpia” gjatë një konfrontimi epike.

Ne Duam Dramë

Ariana Madix Tom Sandoval Vanderpump Reunion
Nicole Weingart/Getty Images

Një arsye tjetër që do të donim të shihnim një përballje mes Arianës dhe Tomit në sezonin 11 është për dramën. Dua të them, hajde, në fund të fundit është televizion realiteti. Ky është tensioni më i madh që kemi pasur mes aktorëve të VPR që nga afera Kristen Doute dhe Jax Taylor në sezonin 2.

Ndërsa Ariana ka deklaruar se nuk ka filmuar asnjë skenë me ish-in e saj, drejtuesi i shfaqjes Alex Baskin la të kuptohet se një skenë mes ish-zogjve të dashurisë nuk është krejtësisht e përjashtuar. Në një intervistë të korrikut 2023 me The Hollywood Reporter, Alex foli për logjistikën e xhirimit të një reality show kur ka marrëdhënie të tensionuara brenda kastit.

“Ne gjithmonë merremi me kundërvajtje nëse palët e ndryshme nuk duan të qëllojnë me njëra-tjetrën për shkak të marrëdhënieve të tensionuara,” tha ai për gazetën. Ai vuri në dukje se situata Scandoval është më “ekstreme” sesa drama e kaluar e VPR, por dukej optimist për t’i bërë Ariana dhe Tom të filmonin së bashku.

“Ariana dhe Tom Sandoval, do të nxitoja të theksoja, ata ende jetojnë së bashku”, tha ai për botimin. “Ideja që ata nuk do të gjuanin së bashku është pak e vështirë për t’u tretur. Ata janë në të njëjtën shtëpi.”

Hmmm. Ndoshta e gjithë shpresa nuk është e humbur.