Ne dëgjuam Podcast-in e Rachel Leviss që të mos kesh nevojë

Klea

Ne dëgjuam Podcast-in e Rachel Leviss që të mos kesh nevojë

Rachel Leviss është bërë mashtrues! I mëparshmi Rregullat e Vanderpompës ylli publikoi episodin e parë të podcast-it të saj të shumëpritur, “Rachel Goes Rogue”, të hënën, më 8 janar. Episodi një orë i gjatë mbuloi një sërë temash në lidhje me Scandoval, duke përfshirë lidhjen e saj të parë me Tom Sandoval, ndjenjat e saj për ish-in e saj -i fejuari, James Kennedy, duke pasur kujdestarinë e qenit të saj Graham, dhe shumë më tepër. Vazhdoni të lexoni për të gjitha detajet shpërthyese nga episodi i parë i podcast-it të Rachel Leviss.

Rachel tregon gjithçka për lidhjen e saj të parë me Sandoval

Shikuesit e VPR e dinë se Sandoval dhe Rachel e çuan marrëdhënien e tyre në një nivel tjetër pas “natës së djemve në Mondrian”, por ne nuk dimë shumë më tepër për takimin e parë.

Rachel foli për lidhjen fillestare në Kapitullin 1 të podcast-it të saj dhe vendosi rekord se kush bëri lëvizjen e parë. Mbretëresha e Bukurisë zbuloi se Sandoval u shfaq në SUR disa ditë pas mbrëmjes së djemve, sepse ai e dinte se ajo ishte duke filmuar. Pasi morën një pije së bashku në Abbey, të dy u kthyen në shtëpinë e Sandoval, ku vendosën të zhyten në pishinë.

“I hoqa xhinset dhe e kisha veshur këtë bluzë korseje, kështu që e lashë atë. Isha me të brendshme dhe shkova në pishinën e tij”, tha ajo. “[He wore] vetëm boksierët e tij.”

Ajo vazhdoi, “Unë jam duke notuar në anën e cekët të pishinës dhe më pas ai po noton në fund të thellë dhe telefoni im po luan muzikë… Ai erdhi duke notuar drejt meje dhe më tha: “Hiqe atë”.

“Ai më shikoi në një mënyrë të caktuar dhe më pas më kapi, më rrotulloi dhe më puthi,” tha ajo. “Isha i befasuar por i lumtur. Uh. Zoti. Shume keq. Kaq e turpshme.”

Rachel u tha dëgjuesve se u përpoq të largohej pas puthjes, por Sandoval e ndaloi. Më pas ajo sugjeroi që të flisnin në makinën e saj sepse ndihej “e çuditshme” duke folur në oborrin e shtëpisë së tij. Pasi të dy u zhvendosën në makinë, ata u lidhën për herë të parë.

Rachel tregoi gjithashtu se Ariana Madix ishte lart duke fjetur gjatë gjithë sprovës. Po.

Rachel i tha një shoku për këtë çështje

Rachel e mbajti të fshehur lidhjen nga shokët e saj të VPR, por ajo e ndau sekretin me një mik. Ajo nuk ndau identitetin e shoqes, por zbuloi se ata e kishin paralajmëruar Rachelin se situata “nuk ishte e mirë”.

“Ai tha: Raquel, kjo nuk është mirë. Po Ariana?’”, tha ajo, duke shtuar se shoqja i sugjeroi t’i jepte fund lidhjes.

Rachel pastron ajrin rreth Graham

Rachel mori shumë nxehtësi pasi TMZ raportoi se prindërit e saj e lëshuan qenin e saj Graham në një strehë në korrik. Sipas gazetës, qendra e shpëtimit të qenve të Lisa Vanderpump, Vanderpump Dogs, u alarmua për vendndodhjen e Graham dhe ata e morën atë nën kujdesin e tyre. Më pas Lisa e ktheu në shtëpi Grahamin te James Kennedy. Pas publikimit të lajmit, përbuzja e publikut për Rachel u rrit pasi thashethemet qarkulluan se ajo e lëshoi ​​qenin e saj në një strehë për vrasje.

Rachel vendosi rekord në episodin e 8 janarit, duke hedhur poshtë pretendimet se ajo e vendosi qenin e saj në një pozicion për t’u eutanizuar. Ajo tha se ishte përballur me zgjedhjen për të hequr dorë nga Graham ose për të lënë trajtimin pasi ai kafshoi nënën e saj. Ajo shpjegoi se prindërit e saj gjetën një shpëtues Goldendoodle specifik për një racë që do të stërvitej dhe do të gjente një shtëpi të re për të. Pasi shpëtimtari pati vështirësi për t’i gjetur një shtëpi të re, ata skanuan mikroçipin e tij dhe panë se ai i përkiste asaj, kështu që ata kontaktuan Lisa Vanderpump.

Rachel shprehu gjithashtu shqetësimin për qenin që po vendosej nën kujdesin e James, duke thënë: “James nuk ishte një pronar i mirë qeni. [He] do ta tallte Grahamin dhe thjesht do ta kundërshtonte atë.”

Reality Tea kontaktoi James për koment, por nuk mori menjëherë një përgjigje.

Rachel mendon se prodhuesit përdorën Grahamin si karrem

Rachel u tha dëgjuesve se u trondit kur mësoi se Graham ishte i pranishëm gjatë xhirimeve në Lake Tahoe për sezonin 11 të Vanderpump Rules. 29-vjeçarja teorizoi se producentët planifikonin ta befasonin me lajmin nëse do të ishte kthyer në shfaqjen Bravo.

“Isha vetëm një javë nga trajtimi dhe i gjithë plani i tyre ishte të më bënin [Lake] Tahoe, në mënyrë që ata të mund të hidhnin këtë bombë mbi mua, “tha ajo në podcast, duke vënë në dukje se producentët donin që ajo të bënte debutimin e saj në sezonin 11 në udhëtim.