Ndjehet sikur Larsa Pippen po qan ujku me Marcus Jordan

Klea

Ndjehet sikur Larsa Pippen po qan ujku me Marcus Jordan

Në amvisat e vërteta të Majamit, Larsa Pippen nuk konsiderohet burimi më i besueshëm nga pjesa tjetër e grave. Shumë prej 33101 zonjave mendojnë se ish-gruaja e Scottie Pippen është një ndjekëse e fuqishme që do të bëjë pothuajse gjithçka për një vend në qendër të vëmendjes, duke përfshirë shndërrimin në motrën e gjashtë Kardashian. Lajmet u publikuan javën e kaluar se Larsa dhe Marcus Jordan mbarojnë përsëri. Lajmet e lidhjes së tyre duken për të qeshur në këtë pikë, sepse cilat janë gjasat që ata të kthehen së bashku brenda një jave?

Historia e tyre e madhe e dashurisë dukej e mbuluar aq keq me syze ngjyrë rozë, saqë dashuria e tyre për njëri-tjetrin dukej e vështirë për t'u besuar. Ndonjëherë, marrëdhënia e tyre dukej më shumë për epsh, duke na çuar shumicën prej nesh në shkollën e mesme kur kishim dashurinë tonë të parë. Natyrisht, një flakë si kjo nuk do të zgjaste, dhe tani historia e tyre dikur e pathyeshme e dashurisë po përplaset dhe digjet përsëri në atmosferë. Por as që mendoj se Larsa është aq e mërzitur.

Ndarja numër 1

Larsa fillimisht filloi ndarjen e saj me Marcus gjatë Superbowl LVIII. Shtytësi i tekilës me të vërtetë mendoi se askush nuk do ta vinte re nëse ajo dhe Marcus fshinin në heshtje njëri-tjetrin nga mediat sociale. Natyrisht, ne vumë re. Fansat e Bravo qëndrojnë roje ditë e natë për çdo lajm të këndshëm. Dyshja fshinë të gjitha fotot me njëri-tjetrin dhe hoqën nga bios çdo informacion rreth marrëdhënies së tyre.

Megjithatë, vetëm pak ditë më vonë, Marcus dhe Larsa u panë duke bërë pazar në një luleshitës në Miami në ditën e Shën Valentinit. Dy duzina trëndafila më vonë, të dy dukeshin në një faqe më të mirë ndërsa u kapën duke ecur në apartamentin e beqarisë së Larsa-s, me sa duket për t'u kompensuar. Kështu, për të paktën disa javë, gjithçka dukej status quo me çiftin.

Ndarja numër 2

Rezulton se gjithçka nuk ishte në rregull në parajsë sepse Larsa dhe Marcus u ndanë përsëri. Sipas një burimi të brendshëm përmes People, Larsa kishte nevojë për një partner që është “ambicioz dhe i shtyrë”. Kjo ndihet si një shuplakë për Marcus, i cili qartazi e mori seriozisht podcast-in e tyre! Me sa duket, dyshja e quajti dorëheqjen pas ribashkimit të The Traitors, por pse ndihem sikur Larsa sapo ka qarë ujkun? Burimi zbuloi gjithashtu se Larsa “po fokusohet në kapitullin e saj të ardhshëm emocionues tani. Ajo ka qenë gjithmonë një ambicioze dhe e shtyrë. Ajo ka nevojë për një ndeshje që ka ato cilësi të ngjashme.”

A është ndarja një marifet PR?

Nuk do t'ia kaloja Larsës apo Marcusit që të kishin llogaritur shumë kur ishte fjala për marrëdhënien e tyre. Dua të them, nga pikëpamja e PR-së, ish-gruaja e Scottie dhe djali i takimit me Micahel Jordan do të merrte tërheqje në media. A bënë ata të dy një marrëveshje deri më tani për pak për të nxjerrë emrat e tyre në shtyp? Dhe e gjithë ndarja dramatike dukej paksa. 49-vjeçari dhe 33-vjeçari duhet të dinë më mirë sesa të bëjnë lojëra budallaqe në rrjetet sociale.

Michael është ndoshta i emocionuar

Oh, të jesh një mizë në murin e shtëpisë Jordan. Të gjithë e pamë sesi sezoni më i fundit i Real Housewives të Miamit tregonte lojtarin e famshëm të Chicago Bulls duke bërë shaka dhe duke treguar të vërtetën për marrëdhënien e djalit të tij. Në thelb, ai nuk dukej i emocionuar që djali i tij po dilte me Larsa. e kuptoj; gruaja ka shumë bagazhe. CHITI nuk ka qenë asnjëherë i tillë dhe i pyetur nga media nëse e miraton, ai tha: “Jo!”

Larsa e re dhe e përmirësuar

Larsa nuk ka humbur kohë duke u prezantuar sërish pas ndarjes. Ka disa gjëra të këndshme që Larsa duhet t'i presë me padurim, duke përfshirë një gjumë të mirë, pasi asaj nuk do t'i kërkohet seks pesë herë në natë dhe nuk do t'i duhet të organizojë festa të mirëseardhjes në shtëpi për Marcus pasi ishte jashtë qytetit për më pak se një javë. . Larsa, mendo për gjithë kohën që je kthyer. Por ende pyes veten se sa do të zgjasë kjo pushim. A jemi të gjithë vetëm duke u mashtruar? Nëse do të isha një grua basteje, nuk do të habitesha nëse pas një ose dy javësh do ta shihnim dyshen sërish bashkë.