Ndihmësi i Tom Sandoval jep dorëheqjen, diskuton për 'të pabesueshme' Ariana Madix

Klea

Ndihmësi i Tom Sandoval jep dorëheqjen, diskuton për ‘të pabesueshme’ Ariana Madix

Të jesh një asistent personal nuk është shaka, por a mund ta imagjinosh të thirresh për të ndihmuar dikë të tillë Tom Sandoval? Përshkrimi i punës suaj përfshin blerjen e shkopinjve të ndryshëm të temjanit dhe sigurimin që të gjitha dritat LED të jenë në gjendje pune.

Është koha që t’i dërgojmë mendimet dhe lutjet tona Ann Maddox. E gjora Ann kishte për detyrë të transmetonte mesazhet e Tomit tek Ariana Madix dhe të bënte blerje në departamentin e shitjeve në Forever 21 për shefin e saj. Që atëherë, Ann e ka lënë këtë pozicion rraskapitës dhe ka kaluar në rrugë të tjera, duke përfshirë … një podcast! Falë Nick Viall, Ann do të jetë në gjendje të ndajë disa debate për Scandoval dhe ish-punëdhënësin e saj famëkeq. Ne nënshkruam një NDA u lançua këtë javë dhe Ann duket të jetë Ekipi Ariana.

Ann duhet të jetë prej Teflon

Asaj i është bashkuar në podcast ish-kohostja e Nick, Amanda Lifford dhe ata nuk humbën kohë duke goditur dramën Scandoval. Kohët e fundit, në podkastin e Rachel Leviss, Rach foli për komunikimin përmes letrave me Tomin kur ajo po merrte kujdes për shëndetin mendor. Emri i Anës u përmend dhe tani ajo po flet për këtë.

Amanda filloi gjërat. “Konteksti në të cilin ajo sjell Ann [on Rachel’s podcast] po flet për atë se kur ishte në objektin e saj të trajtimit të shëndetit mendor dhe marrëdhënia e saj dhe Tomit ishte disi e pasigurt, ato korrespondonin me letra,” filloi ajo.

“[Tom] Schwartz tha, ‘Nuk dua të marr më letrat tuaja. Unë nuk dua të jem pjesë e kësaj.’ Atëherë Tom Sandoval i tha Rashelit: ‘Dërgoji në shtëpinë time’. Rachel thotë: ‘Ndihem e pakëndshme dhe nervoze për këtë, sepse ju ndani një shtëpi me ish Arianën. Po sikur t’i sheh?’ Tom thotë, ‘Asistenti im do ta marrë atë’.

Në premierën e sezonit 11 të Vanderpump Rules, ndodhi e kundërta dhe Ariana gjeti shumë nga shënimet e dashurisë së Rachel. “Përgjigja ime për këtë është, ‘Kurrë, nuk punoj të shtunave!’ Unë jam vajza juaj e premte, por nuk punoj të shtunave. Ky është fundi i kësaj,” u përgjigj Ann. “Gjithashtu, Ariana zgjohet shumë më herët se të gjithë ne, sepse ajo është një zonjë e zënë, e zënë, dhe unë nuk vij në punë deri në orën 11:00 të mëngjesit, kështu që nëse posta dorëzohet para kësaj kohe, më falni,” vuri në dukje ajo.

Ann ishte “shtrydhur” pas Scandoval

Ajo tashmë ishte duke punuar për Sandoval kur shpërtheu drama e lidhjes dhe asaj nuk i bëri përshtypje Tom. “Unë u dërmova sepse si asistent personal, bëhesh pjesë e jetës së shefave të tu. Dhe nuk është sekret që e dua shumë Arianën. Ajo është e pabesueshme dhe kaq e lezetshme”, tha Ann.

“Dhe ne të tre do të vareshim, dhe do të kishte raste kur unë do të më duhej, për punë, të qëndroja më vonë dhe ju filloni të ndiheni pak si një familje dhe bëheni vërtet të afërt. Ata ishin aty për mua kur babai im ndërroi jetë, që ishte korriku i vitit 2022. Dhe ato momente kur keni vërtet nevojë për njerëz në jetën tuaj, si p.sh., ata ishin aty. Pra, ishte një lloj karburanti i ndjenjave të divorcit të prindërve të mi, ku unë thjesht isha si: ‘Mami, babi, çfarë?’ Kur bëra llogaritë në kokën time [of the affair]Unë thjesht isha e shokuar,” vazhdoi ajo.

“Unë ende e dua Arianën aq shumë. Dhe [Tom], atje ka dashuri. Nuk di çfarë të them tani”, mendoi ish-asistentja. Ndërsa Ann nuk e pranoi plotësisht në podcast se ajo hodhi poshtë Sandoval dhe punën e tij, Schwartz e vuri në dukje atë në fillim të kësaj jave në një platformë tjetër.

Vanderpump Rules transmetohet të martën Bravo në orën 20:00/ET.