Ndarja e Carl Radke dhe Lindsay Hubbard është skicë, ja pse

Klea

Ndarja e Carl Radke dhe Lindsay Hubbard është skicë, ja pse

Shtëpi verore shikuesit u habitën kur e dëgjuan këtë Karl Radke dhe Lindsay Hubbard vendosën të anulonin dasmën e tyre, e cila ishte planifikuar për 17 nëntor. Të dy filluan marrëdhëniet e tyre si shokë dhome, të cilat u kthyen në miq, të cilat më në fund u kthyen në të dashuruar gjatë vitit të kaluar. Ndërsa shoqet e shtëpisë së tyre në Montauk u tronditën nga propozimi për plazh, Lindsay, e cila kishte veshur një fustan të mbushur me supe, e dinte qartë se pyetja po vinte.

Ajo që fansat mendonin se do të ishte një romancë e stuhishme tani është zhytur në thellësi si Titaniku. Pushimi nuk ka qenë i pastër, me zëra të shumtë që kanë dalë në sipërfaqe në lidhje me atë që ka ndodhur realisht mes dy yjeve të Bravo.

Teoria 1: Carl mashtroi Lindsay

Fjala në rrugë është se Carl dyshohet se ka qenë i pabesë ndaj Lindsay. Bjondja thuhet se ishte verbuar nga e gjithë afera. Nuk ka pasur shumë detaje për gruan misterioze. Megjithatë, është shumë e qartë se ajo do të duhej të ishte një grua e zakonshme, jo një personalitet bravo, pasi ai lloj sekreti do të ishte zbuluar nga një anëtar i entuziazmuar i skuadrës së glam-it brenda një kohe të shkurtër. Nuk të ndihmon fakti që thashethemet kanë përfolur edhe për një frikë shtatzënie.

Tani çaji është se frika e shtatzënisë nuk ishte me të fejuarën e tij, Lindsay, por me gratë me të cilat dyshohet se kishte tradhtuar. Gjithçka që mund të arrijmë është se gruaja mund ta ketë shtyrë Carl-in të besojë se ajo ishte në të vërtetë shtatzënë, duke e detyruar atë të afrohej me Lindsay, duke i dhënë fund fejesës së tyre. Carl është qartë në “Kush do të më kontrollojë mua, boo?” epokës.

Teoria 2: Carl arriti një marrëveshje

Vetëm prodhuesit e Bravo e dinin që Carl do ta anulonte dasmën, duke lënë miqtë dhe familjen jashtë xhepit për hotelin. Një burim i tha Us Weekly, “Afati i fundit për të anuluar dhomat e tyre dhe për të marrë një rimbursim ka mbaruar, kështu që shumë të ftuar u lanë të hanin shpenzimet.” Është e vështirë të vendosësh se kur t’i thuash gruas që do të martohesh se ajo nuk po ecën në korridor. Megjithatë, ajo që mund të jetë më e keqe është se ka zëra që Carl kishte një partneritet me hotelin në fjalë.

Kjo do të thoshte se nëse ai do t’ua kishte zbuluar më herët të ftuarve ndarjen, do të kishte qenë në grep për shpenzimet e hotelit. Çifti kishte zgjedhur të bënte një dasmë në Meksikë, ku ende nuk dihet hoteli. Carl është një shitës profesionist, kështu që nuk është shumë e largët që ai financoi një mënyrë për të bërë dasmën e tij me një kosto më të ulët në këmbim të reklamimit të resortit.

Pas kontrollit të kryqëzuar të faqeve të internetit të Beachy Vows dhe AtelierA, duket se dy kompanitë e planifikimit të dasmave punojnë me të njëjtat tre hotele: Hard Rock Rivera Maya, Grand Velas Cabo dhe Hard Rock Vallarta.

Pas rishikimit të Instagramit të Carl, ku ai postoi një foto të tij në urën e hotelit duke marrë rreze dielli, mund të konkludohet se ai dhe Lindsay po kërkonin të thoshin betimet e tyre në Hard Rock Rivera Maya, pasi ata kanë gjithashtu një mbikalim prej druri të ngjashëm. . Carl mund të ketë djegur disa ura me ndarjen, por ky hark i vetëm prej druri sapo e shiti atë.

Teoria 3: Karli u kontrollua

Një burim i tha Us Weekly se Carl nuk ishte investuar emocionalisht në marrëdhënien e tij me Lindsay për një kohë. Edhe nëse Carl nuk ishte i pabesë, duket se ai u largua emocionalisht shumë kohë përpara se të anulonte fejesën.

Ndonjëherë dashuria shkon në rrjedhën e saj dhe ndoshta ideja e marrëdhënies së tij me Lindsay-in e mbajti Karlin më shumë se dashuria e tij aktuale për të. Mund të ndodhte që Carl i humbi ndjenjat e tij romantike për Lindsay, por nuk kishte marrë guximin për t’i shkëputur gjërat deri më tani.

Teoria 4: Hyri nëna e Karlit

Ka pasur edhe thashetheme se nëna e Carl-it ndërhyri për të ndaluar djalin e saj të bënte një gabim të madh duke u martuar me Lindsay. Djali dhe nëna e tij kanë pasur gjithmonë një marrëdhënie super të ngushtë, por dukej sikur Sharon Radke e përqafoi Lindsay.

Megjithatë, nëse Mama Radke kishte apo jo një zemër në zemër me Carl nuk dihet ende për ne, por duke e ditur udhëtimin e tij të matur dhe sa shumë e do atë, ajo mund të ketë bërë pikërisht këtë.