Ndarja brutale e Xhulios me Kirsten në të fejuarin 90-ditor: Mënyra tjetër

Klea

Ndarja brutale e Xhulios me Kirsten në të fejuarin 90-ditor: Mënyra tjetër

Si I fejuari i 90 ditëve: Rruga tjetër vazhdon, çiftet vazhdojnë të testohen dhe testohen. Në episodin më të fundit, shikuesit panë se marrëdhënia e Julio dhe Kirsten më në fund shpërtheu. Për shumë fansa, ishte e qartë që nga fillimi se Julio dhe Kirsten nuk do të bënin punë.

Të dy kishin pritshmëri shumë të ndryshme, por Xhulio nuk i shprehu kurrë sinqerisht. Plani i deklaruar ishte që të dy të transferoheshin në shtëpinë e Kirstenit në Holandë. Por Julio filloi të sugjeronte ndryshime në plan.

Ai e inkurajoi Kirsten që të shpërngulej në Nju Jork dhe gjithashtu sugjeroi që të dy të jetonin në shtëpi të ndara nëse do të ktheheshin në Evropë. Kur u përball me mënyrat se si e kishte shtrembëruar situatën, ai pranoi se “e kishte ngatërruar”.

Julio përdori familjen e tij si justifikim

Kur Julio dhe Kirsten u ulën për të biseduar, Julio filloi duke thënë: “Kur të jetë koha e duhur, mendoj se padyshim që do të jetë qëllimi im përfundimtar, por tani për tani, mendoj se kam gjëra për të punuar me familjen time. e dini?”

Kirsten tha para kamerave: “Jam e tronditur nga i gjithë qëndrimi i Xhulios. Julio thjesht po heq dorë nga kjo marrëdhënie. Është sikur nuk i intereson fare.” Kur u kthye me Xhulion, Kirsten vuri në dukje se ai nuk dukej aspak i trishtuar. Ajo tha se dukej sikur ishte duke buzëqeshur.

Xhulio u përpoq të bënte pak simpati. “Ndihem sikur jam njeriu më i keq në botën e f**mbretit. Nuk është një ndjenjë e mirë të shikosh duke qarë dhe të mos jesh në gjendje të jesh aty për ty. Për shembull, kjo është një ndjenjë e tmerrshme.” Ai u shfaq duke qeshur me sarkazëm.

Xhulio dhe Kirsten bien dakord: ai është gomar

Kjo bëri që Kirsten të shpërthejë në lot. “Ti po tallesh me mua ndërkohë që unë jam kaq e trishtuar,” tha ajo. “Unë jam emocional, dhe këtu po talleni me mua dhe po buzëqeshni.” Xhulio këmbënguli se ai nuk po e tallte, por gjithashtu kërkoi që të përfundonte bisedën ndërsa ajo po qante. Në një rrëfim, Kirsten shprehu dyshimin se Xhulio donte ndonjëherë të kalonte jetën me të.

Në kohën e Xhulios vetëm me kamerat, ai u shpreh: “Nuk është një ndjenjë e mirë që i kam thyer zemrën dikujt. Ndihem si një vrimë. Unë ende e dua Kirstenin, por mendoj se duhet ta vlerësojmë me të vërtetë situatën dhe t’i shikojmë gjërat për atë që janë.”

Ai vazhdoi, “Unë mendoj se unë dhe Kirsten po jetonim në një botë fantazie për shumë nga marrëdhëniet tona. E dini, dy muajt e fundit kanë qenë të vështirë. Nëse gjërat do të shkonin më mirë me mua dhe Kirstenin, do të kishim qenë në gjendje ta bënim të funksiononte.” Po. Dukej më shumë se Julio e mbajti atë të jetonte në një botë fantazie.

I fejuari 90 ditor: Rruga tjetër vazhdon të hënën në orën 20:00 ET në TLC.