Natalie Nunn

Klea

Natalie Nunn adreson mosmarrëveshjen me Gypsy Rose Blanchard: “Vazhdo me thashethemet”

Natalie Nunn adreson mosmarrëveshjen me Gypsy Rose Blanchard: “Vazhdo me thashethemet”

Natalie Nunn mohoi se ishte në grindje me të Cigane Rose Blanchard pas një sherri të dyshuar mes të dyve u bë virale në rrjetet sociale. Natalie foli pas pamjeve të një bisede të supozuar mes grave që qarkulluan në internet.

Natalie Nunn

Të premten, më 19 janar, një fans shkoi në X për të postuar pamjet e një shkëmbimi të supozuar mes tyre Cigane dhe Natalie. Me sa duket u shfaqën kapjet e ekranit Cigane duke refuzuar e Natalie oferta që ajo të presë “Baddies Lindje” ribashkim. Pamjet e ekranit thuhet se janë postuar në Cigane faqe e paverifikuar në Facebook. Cigane Faqja e supozuar postoi një pamje tjetër të ekranit që në dukje tregohej Natalie duke porositur Cigane për të hequr postimin në lidhje me ofertën e ribashkimit.

“Faleminderit, por jo faleminderit, kjo është platforma ime dhe vendosa se çfarë të bëj me të.” Cigane llogaria e supozuar u përgjigj. “Tashmë kam thënë faleminderit për ofertën, thjesht vazhdo të lutem.”

Cigane Rose Blanchard

Natalie gjoja u përgjigj: “Kurvë, më mirë ndalo së postuari mesazhe në internet përpara se të më shohësh në jetën reale.”

Cigane llogaria e supozuar refuzoi të hiqte postimin, duke shtuar se ajo “nuk ishte me mashtrimet”.

Ajo tha: “Do të bllokoheni. Ose shqetësohu për shfaqjen tënde ose do të godas butonin e bllokimit. Kalofshi një ditë të mbarë.”

Natalie Nunn

Natalie shkoi në llogarinë e saj të verifikuar në Instagram për të ofruar qartësi pasi pamjet e ekranit filluan të qarkullonin në mediat sociale, duke mohuar që e gjithë biseda të kishte ndodhur ndonjëherë. Ajo ka postuar një pamje nga ekrani që i është dërguar nga Cigane verifikoi llogarinë në Instagram duke deklaruar se ajo nuk ishte personi pas llogarisë në Facebook.

“Nuk e kam idenë se çfarë është thënë mes teje dhe kësaj Cigane imitues, por kërkoj falje për çdo gjë që më keqinterpretoi,” Cigane ka shkruar. “Rregull i madh për të gjithë, nëse nuk verifikohet mos i beso, vajzë.”

Cigane Rose Blanchard

Natalie mohoi gjithashtu që ajo të ishte e përfshirë në kthim-mbrapa, duke pretenduar se dikush e kishte imituar atë, nëpërmjet një llogarie të rreme.

Ylli i Zeusit tha: “Unë kurrë nuk ju kam dërguar mesazh, por shpresoj se gjithçka është mirë.”

Natalie Nunn

Ajo vazhdoi të këshillojë fansat e saj që të hedhin poshtë bisedat në internet, përveç nëse ato vijnë nga llogari të verifikuara.

“Sapo u njoha me IG. Gjithçka po thoshit se po flisja me këtë vajzë cigane… Postimi im i fundit është i vetmi mesazh që kemi pasur ndonjëherë, që ishte sot në mëngjes! [sic],” Natalie tha. “Gjithsesi ju do të vazhdoni me thashethemet. Kam pasur takime të mëdha në LA sot.”

Cigane ende nuk ka komentuar për dramën ose nuk ka konfirmuar se ajo ka shkëmbyer mesazhe me yllin e realitetit.

Cigane Rose Blanchard

Shkëmbimi i zjarrtë shpërtheu në rrjetet sociale një ditë pasi u njoftua se NeNe Leakes dhe Janeisha John do të jetë bashkë-pritëse e ardhshme Baddies Lindje ribashkim.

Natalie Nunn

Natalie u njoftua në Instagram – “Baddies East Ribashkimi @neneleakes @janeisha_missvi le të abonohemi tani lidhjet në biografinë time për faqen time të internetit.”