Natalie Mordovtseva and Mike Youngquist

Klea

Natalie Mordovtseva E SHKËRTUAR Pas dorëzimit të dokumenteve të divorcit gjatë sezonit 4 të '90 Day: The Single Life' Tell-All

Natalie Mordovtseva E SHKËRTUAR Pas dorëzimit të dokumenteve të divorcit gjatë sezonit 4 të '90 Day: The Single Life' Tell-All

I fejuari 90 ditor shap, Mike Youngquisthabiti fansat kur kishte gruan e tij të larguar, Natalie Mordovtsevashërbyen me letra divorci gjatë pjesës 5 të 90 Dita: Jeta Beqare Sezoni 4 Tell-All.

Mike Youngquist

Një e përlotur Natalie mori mbështetje nga shoku i saj Josh as Majk konfirmoi se ai ka lëvizur përgjithmonë.

Gjatë finales së “90 Day: The Single Life”, Natalie u dorëzua papritur me letrat e divorcit nga Majk përmes Debbie Johnson, i cili vepronte si palë e tretë e ligjshme. Momenti e kapi Natalie në befasi, duke e lënë të përlotur teksa mendonte për të ardhmen e saj.

Natalie Mordovtseva

Anëtarët e kastit të “90 Day” kritikuan Majk për mënyrën se si ai zgjodhi të dorëzonte letrat e divorcit në televizion dhe për përfshirjen e Debbie-t. Pavarësisht reagimeve, Debi deklaroi se ajo “thjesht donte të mbështeste Natalie”. Majk kritikave iu përgjigj duke thënë: “Kjo ka ardhur prej vitesh. Nuk është mizore nga ana ime.” Ai më tej vuri në dukje, “Ne u martuam në TV kombëtar”.

Natalie Mordovtseva

Vendasja e Uashingtonit ndezi muhabet në mediat sociale kur shpjegoi se donte të ndërpriste lidhjet ligjore me ish-in e tij sepse ishte i përfshirë me dikë të ri.

Majk, 37, foli për romancën e tij të re në skenën Tell-All, duke i thënë prezantuesit, Shaun Robinson, se ai “absolutisht e donte dhe e adhuronte atë”.

Majk shtoi — “Ajo është e mrekullueshme… Ajo vetëm kujdeset për mua dhe dëshiron të jetë me mua për atë që jam. Dhe thjesht ndihem shumë i vlerësuar dhe i dashur prej saj.”

Natalie Mordovtseva

Majk pranoi se kishte Natalie shërbeu me letra divorci, pjesërisht për shkak të marrëdhënies së tij të re.

“Unë nuk mund të vazhdoj dhe të filloj një marrëdhënie me dikë tjetër,” Majk u tha anëtarëve të kastit. “Ata do të ndihen kështu. Ju jeni ende e martuar, si mundet, e dini, ajo nuk mund të më marrë seriozisht derisa të vazhdoj më tej.”

Mike Youngquist

Majk zbuloi se ndërsa çifti nuk kishte diskutuar ende për martesën, ata së fundi ishin transferuar së bashku.

Natalie fillimisht ishte gati për të ecur përpara, duke u ofruar të nënshkruante menjëherë letrat e divorcit. Megjithatë, shokët e saj të filmit “90 Ditë” këshilluan të mos merrte një vendim kaq të nxituar dhe e inkurajuan atë që së pari të konsultohej me një avokat. Sa i përket kërkesave të saj personale nga divorci, ajo u shpreh drejtpërdrejt: “Unë thjesht pyes [for] snowboard-i im dhe gjërat e mia.”

Natalie Mordovtseva dhe Mike Youngquist

Episodi nuk ishte i shkurtër për tension Natalie. Shikuesit e panë të ndahej me të Josh Weinstein në fillim të sezonit për shkak të mungesës së angazhimit të tij. Më pas, Natalie i zgjati dorën Majk përsëri me shpresën për të krijuar një familje, një moment Majk rrëfyer gjatë episodit të të gjithëve. “Unë u trondita sepse nuk jemi absolutisht bashkë,” shpjegoi ai. Ai më tej vuri në dyshim kërkesën e saj duke thënë: “Pse do të dhuroj spermën time duke e ditur që kam një fëmijë me të dhe nuk jemi bashkë? Si, kjo nuk është ajo që doja. Unë gjithmonë kam dashur vetëm një familje.”

Mike Youngquist

Majk shkoi zyrtar në Instagram me një grua të quajtur Sarah Rose në qershor 2023. Ai postoi një foto komode çifti, por të paqartë e Sarës fytyrë për të fshehur identitetin e saj. Ai e mbizotëroi postimin me dy emoji me zemër, por nuk dha asnjë detaj rreth gruas misterioze.

Mike Youngquist

Nje muaj me vone, Majk ka shkruar një homazhe për të dashurën e tij krahas një fotoje të çiftit të lumtur.

“I bekuar nga Zoti i universit për këtë person të mirë do të thotë bota për mua,” shkroi ai në mbishkrimin e imazhit të korrikut 2023.

Natalie Mordovtseva dhe Mike Youngquist

Ai nuk etiketoi Sarah në postimin e tij, duke ftuar një reagim nga fansat skeptikë që e akuzuan atë se e kishte fotoshopuar atë në foto. Sarah u identifikua zyrtarisht gjashtë muaj më vonë, në dhjetor 2023. e Sarës Llogaritë e mediave sociale aktualisht janë vendosur në private.

Ish-personaliteti i TLC postoi një video të filmuar gjatë një udhëtimi të çiftit në Las Vegas, në shtator 2023.

Majk klipi shkroi mbi titullin: “Më mungon sheqeri aq shumë, të dua gjithmonë fëmijë.”

Mike Youngquist

Majk nuk etiketoi Sarah në postimin e tij, por ajo e identifikoi veten në seksionin e komenteve, duke shkruar: “Të dua shumë, mbreti im i sheqerit të shalqirit përgjithmonë, dashuria ime.”

Seria TLC ka ndjekur Natalie dhe e Majk marrëdhënie e vështirë që nga debutimi i ish-çiftit në sezonin 7, në nëntor 2019. Dyshja u martuan në prill 2020, pasi Natalie udhëtoi nga vendlindja e saj Ukraina për në Shtetet e Bashkuara me një vizë K-1.

Natalie Mordovtseva

Çifti u nda në mars 2021.

“Ajo nuk është në shtëpi për disa muaj tani,” e Majk xhaxhai, Beau Lawrence, tha për In Touch në atë kohë. “Ajo mund të qëndrojë larg për gjithçka që më intereson. Unë me të vërtetë shpresoj [their relationship is over for good].

90 Dita: Jeta Beqare ka përfunduar për momentin, por fansat mund të vazhdojnë me dramën në orën 20:00 ET të dielave mbrëma, ku I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë aktualisht po transmetohet.