Morgan Wade Spotted Rubbing on Kyle Richards

Klea

Morgan Wade u duk duke fërkuar plaçkën dhe kofshën e Kyle Richards gjatë një paraqitjeje në tapetin e kuq

Morgan Wade u duk duke fërkuar plaçkën dhe kofshën e Kyle Richards gjatë një paraqitjeje në tapetin e kuq

Të mërkurën mbrëma, Morgan Uejd i përkëdhelur me dashuri Kyle Richards’ pre dhe ijë teksa çifti pozuan për një foto së bashku.

Kyle Richards

Pas Kyle Richards bëri një paraqitje të ftuar në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt me Andy Cohenu shfaq një video e shkurtër që tregonte tapetin e saj të kuq duke u prekur me të Morgan Uejd.

Gjatë RHOBH paraqitja e ftuar e yllit të mërkurën mbrëma. Kyle, 55, kishte veshur një fustan të zi midi të stolisur me detaje të ndërlikuara të bardha rreth bustit. Duke e kompletuar ansamblin e saj me pompa të zeza me majë dhe triko të zeza të tejdukshme, ajo i veshi flokët brune të rrahura në një stil gjysmë lart, gjysmë poshtë.

Kyle Richards

Shtypni luajtjen më poshtë për të dëshmuar vetë ndërveprimin.

Morgan Uejd29, i plotësuar Kyle’s Shikoni duke veshur një xhaketë sportive të zezë dhe pantallona të ngjashme me një bluzë gri, çizme të zeza dhe një rrip Hermes.

Kyle Richards

Fansat nuk humbën kohë duke komentuar provat video që sugjeronin se dy femrat janë në një lidhje. Një person shkroi, “Po marr dridhje të mëdha çift prej tyre! Pyes veten nëse ata po e mbajnë marrëdhënien e tyre të fshehtë për momentin.”

Kyle Richards

Një tjetër person ndau: “Është e qartë se ata janë në një marrëdhënie, vetëm burri im më prek ashtu.”

Dikush tjetër komentoi: “Ata patjetër kanë diçka që po ndodh dhe ajo qortoi Sutton që kishte vënë në dyshim martesën e saj.”

Një person i katërt vuri në dukje: “Dorë mbi plaçkën dhe ijet, thjesht pranoje se po mashtrosh Kyle.”

Kyle Richards

Në finalen e sezonit 13, Kyle ofroi një pasqyrë të mëtejshme për faktorët që shkaktuan një përçarje midis saj dhe burrit të saj të larguar, Mauricio Umansky.

“Kishte gjëra që më bënë të humbas besimin dhe nuk munda të shërohesha.” Kyle pretenduar.

Kyle Richards

Andy Cohen përmendur më vonë gjatë Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt se aktorja e “Halloween” do të zbulonte detaje shtesë rreth ndarjes së saj Mauricio gjatë ribashkimit të ardhshëm trepjesësh të shfaqjes, i planifikuar për të filluar transmetimin më 28 shkurt.

“Ka një shans të madh që [Mauricio and I are] nuk do të përfundojmë bashkë” Kyle tha gjatë RHOBH finale.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Në një trailer për ribashkimin e shumëpritur, Andy Cohen dëgjohet duke pyetur Kyle“A mund ta shihni veten me Morgan? [Wade]?”

Më pak se një vit më vonë, u shfaqën raporte që pretendonin këtë Kyle dhe Mauricio kishte, “ishin ndarë për një kohë”.

Morgan Uejd

Kyle pretendon se çifti ruan një dinamikë “miqësore” ndërsa jetonte nën të njëjtën çati, por nuk ishin më të përfshirë në mënyrë romantike. Pas kësaj, Bravolebrities të dashur lëshuan një deklaratë duke hedhur poshtë thashethemet për një divorc të afërt.

“Unë mendoj se pjesa më e vështirë për atë që po kalojmë është se nuk ka një gjë të madhe të madhe [that caused it]. Kjo është pjesa më e vështirë për mua.” Kyle i tha asaj RHOBH bashkë-yll, Erika Jaynegjatë finales së sezonit 13.

“Ka këto gjëra për të cilat kam pasur nevojë dhe kam dashur më shumë për martesën time që thjesht nuk mund t’i arrij,” vazhdoi ajo.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Pas ndarjes së saj nga Mauriciome të cilin u martua në vitin 1996, Kyle filloi të kalonte kohë të konsiderueshme me Morgan. Pavarësisht thashethemeve dhe spekulimeve nga fansat, Kyle ka mohuar vazhdimisht të jetë në një lidhje me Morgan — duke pretenduar se të dy ndajnë një miqësi platonike. Megjithatë, të dy trajtuan me shaka spekulimet e vazhdueshme kur Kyle u shfaq si dashuria e këngëtares country në videoklipin e saj “Fall In Love With Me”.