Morgan Wade përkëdhel Kyle Richards në WWHL

Klea

Morgan Wade përkëdhel Kyle Richards në WWHL

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky janë kapur në një rrjetë martesore të ngatërruar. Yjet e Real Housewives of Beverly Hills janë ndarë që në verën e vitit 2023. Kishte pëshpëritje për marrëdhënien e ngushtë të Kyle me këngëtaren Morgan Uejd. Kyle luajti dashurinë e Morganit në videoklipin e saj për “Fall in Love With Me”. Megjithatë, të dyja zonjat këmbëngulën se marrëdhënia e tyre ishte e ngushtë – por platonike.

Gjatë finales së sezonit 13 RHOBH, Kyle tregoi arsyen që martesa e saj me Mauricio po dështonte. “Kishte gjëra që më bënë të humbas besimin tim nga të cilat nuk isha në gjendje t’i shëroja,” shpjegoi Kyle. Në një tjetër rrëfim, ajo pranoi: “Ka një shans të madh që [Mauricio and I are] nuk do të përfundojnë bashkë.” Dhe ishte Kyle ai që dha dritën jeshile që çifti të dilte me njerëz të tjerë.

Morgan po e përkëdhelte pjesën e poshtme të shpinës së Kyle

Një llogari fansash, Bravo Babe, ndau një klip të shkurtër të Kyle dhe Morgan pas paraqitjes së Kyle në Watch What Happens Live. Kyle dukej fantastike me një minifustan të zi me detaje të bardha rreth bustit. Në video, Morgan shihet duke përkëdhelur butësisht shpinën e Kyle.

Natyrisht, fansat kishin disa mendime se sa platonike është, apo jo kjo dyshe. Një fans shkroi në komente: “Unë kurrë nuk kam një ‘mik’ që të më prekë kështu. Dhe Kyle nuk u përkul [sic] kështu që duhet të jetë normale.” Një i dytë tha: “Unë i dua të dashurat e mia, por nuk ua fërkoj ijet për të treguar dashuri.”

Një tjetër ndjekës postoi: “Nuk jam i sigurt që e kam mbajtur ndonjëherë kofshën e mikut tim ashtu më parë”. Dhe një person i katërt shtoi: “Nëse nuk janë në një lidhje, ata po bëjnë gjithçka për t’i bërë njerëzit të mendojnë se janë”.

Ndoshta do të mësojmë më shumë rreth Morgan dhe Kyle gjatë ribashkimit të sezonit 13.

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills fillon të mërkurën, më 28 shkurt në orën 8/7c në Bravo.