Morgan Wade mohon 'luftimin' me Kyle Richards në mes të spekulimeve të Fallout

Klea

Morgan Wade mohon ‘luftimin’ me Kyle Richards në mes të spekulimeve të Fallout

Sigurisht që ata nuk po luftojnë, por Morgan Uejd gjithsesi po del me një mohim. Nuk është faji i saj. Pasi u fut brenda Kyle Richards’ dramë personale, Morgan nuk mund të bëjë shumë pa u lidhur me yllin Real Housewives of Beverly Hills.

Por Morgan bëri atë që bëjnë shumë njerëz në industrinë e muzikës përpara publikimit të një albumi të ri ose turneut. Ata fshijnë llogaritë e mediave sociale dhe fansat supozojnë në mënyrë të pashmangshme se kjo është për arsye të pakëndshme. Pasi Kyle u ndje i detyruar të komentonte për Morgan që fshinte fotot në Instagram, tani Morgan po komenton fshirjen e fotove të saj në Instagram. Ajo i qartësoi gjërat, e merrni me mend, Instagram.

Kyle dhe Mo(rgan) janë mirë

Në rregull, pra Kyle dhe Morgan po shkojnë mirë, por Kyle dhe Mauricio Umansky nuk janë. Le të përpiqemi t’i mbajmë gjërat drejt. E gjora Morgan ndoshta nuk e dinte se në çfarë po futej kur filloi të shoqërohej me Kyle.

Ndoshta ishte që emri i saj të bëhej më i njohur në bizin e muzikës, por rezultati ishte që njerëzit donin të dinin se kush ishte në shtratin e saj. Përpara publikimit të muzikës së re, Morgan po rifreskonte Instagramin e saj dhe arkivoi fotot e saj. Natyrisht kjo do të thoshte se miqësia e saj me Kyle kishte marrë fund. RHOBH OG tha më parë, “Është shumë e zakonshme që artistët ta bëjnë këtë. Kjo nuk do të thoshte asgjë.”

Këtë javë në Insta Story-n e saj, Morgan e bekoi edhe një herë burimin e saj me një foto të BFF-së së saj. Ndjekësit u trajtuan me një foto të Kyle dhe Morgan në Sallën e Famave të Muzikës Country. Morgan shkroi, “PS nuk po luftoj me @kylerichards18” në krye. Kyle ndau të njëjtin foto në Insta-n e saj dhe shkroi: “Ishte një javë e ngadaltë e lajmeve me sa duket”.

Para së gjithash, zonjë, a nuk ishte Kyle ai që luajti turp me mediat për marrëdhënien e saj me Morganin? Dhe, më korrigjoni nëse gaboj, a nuk ishte Kyle ai që bëri një video gënjeshtare me Morganin duke u dhënë njerëzve “diçka për të folur”. Pra, po, një ditë e ngadaltë e lajmeve – por edhe një produkt i asaj që ajo nxjerr.

Pra, pushoni të qetë këtë fundjavë, miqtë e mi. Mund të flini mirë duke e ditur që Kyle dhe Morgan nuk po zihen. Për më tepër, ju mund të rrëmbeni për ekipin tuaj të preferuar të futbollit me sigurinë se gjithçka është mirë në miqësinë e tyre rreptësisht platonike.

Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo